Revolution Pro

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: danyadi77, az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. november 25.

Ár:   2090 Ft
Kiszerelés:   2,2 g

Gyorsan és egyszerűen alkalmazható szivacsos szemöldökgél, amely sűrűbbé teszi a szemöldököt és pótolja a hiányzó szálakat. Természetes hatást kelt.

8 árnyalatban kapható

Ár: 1490 + posta , Eladó: ST
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, XIII. ker., fizetés: Személyes átvétel v posta előre utalással

HeniM

2020. június 3.

Végre találtam egy színt, ami pont a szemöldököm színe. Szép is, tartós is... de beszáradt 1 hét alatt. emiatt kuka :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

macooka

2019. november 22.

Első két használatnál oda és vissza voltam érte, hogy milyen tökéletes a színe, milyen tartós, milyen egyszerű vele dolgozni és milyen praktikus. Ez a véleményem nem változott egyáltalán, viszont: harmadik használatnál kiesett a szivacs a helyéről (pedig azért nem őrült módon használtam), ötödik használatra pedig teljesen kiszáradt, úgyhogy repülhetett a kukába. 3 euróért vettem, szóval nem volt nagy pénzkidobás, mindezek ellenére is többet vártam tőle. Pedig újravettem volna, mert a csomagolása is tök szuper, masszív, van benne tükör is, egyszóval tökéletes. Csak örültem volna, ha ötnél többször tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

danyadi77

2019. május 8.

Szeretem, mert egész természetes hatást lehet vele elérni, könnyen, gyorsan. Belenyomon az ecsetet a párnába és végigmegyek a szemöldökömön, mint a porral. A hátranya, mint "cushion" terméknek, hogy kicsit mintha száradna ki vagy csak fogy..ennek ellenere lehet, hogy újravevős lesz. Dark brown-t használok, hideg, sötétbarna ( nem meglepő módon), tökéletes. Először Taupe-ot vettem, azzal befürödtem, mert túl vilagos, inkább szőkesbarnáknak való. (Más márkánal bejött az a a szín is.) Igényes, masszív a csomagolása, van benne egy tükör is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Emolliensek: Isododecane, Ethylhexyl Palmitate, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891