Revolution Pro

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5 x 3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sterc, Módosítva: 2020. szeptember 23.

Kiszerelés:   5 x 3,2 g

• könnyen felvihető

4 változatban kapható

Saranhuone

2021. október 9.

Nekem a matte noir kollekció van meg. Kifejezetten örültem neki, hogy van sötétebb színekből álló is. Nagyon beváltak, szinte naponta használom őket, krémesek, nem szárítanak de matt és tartós a végeredmény. Ár-érték arányban nagyon megérte. Nyilván kajával lejön de tekerős rúzstól ez egyáltalán nem meglepő, viszont szépen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Sterc

2020. szeptember 23.

Elsőre a matte reds változatot próbáltam ki. Először is fontos megjegyezni hogy a dobozán illusztrált színek inkább csak nyomokban felelnek meg a valódi színeknek, de én erre azért nem voltam pipa mert vásárlás előtt direkt néztem róla videókat hogy hogy is néz ki valójában, és még jobban is tetszettek a színek mint a dobozon. Viszont ez igazából felróható negatívumnak hiszen nem pont azt nyújtja amit ígér, és ez nem csak a színben nyilvánul meg, hanem a formulában is. Szintén videóból tudtam, hogy nem lesz teljesen matt, aminek én örültem is mert jobb szeretem a krémesebb, könnyebb textúrákat, de mégegyszer, a termék ugye nem ezt ígéri.

Ha ezekkel mind tisztában van valaki a vásárlás előtt és még így is érdekli, akkor én amúgy nagyon ajánlom mert az előbb soroltaktól eltekintve ezek jó minőségű, szép színnel rendelkező, tartós rúzsok. Nem szárad teljesen mattra, de a finish inkább matt mint fényes. A textúra krémes, könnyű, nem szárad rá a szájra. Ettem-ittam vele, de egészen meglepődtem hogy milyen szépen kopik csak, viszont ugye kisebb foltot hagy a dolgokon. A színek elég pigmentáltak.

3000 Ft-ért 5 db teljesen megérte, hiszen rendes méretű rúzsokról beszélünk egy középkategóriás márkától. Szerintem még próbálok más színkollekciókat is, csak a nude színek nem voltak raktáron. Amúgy NOTINO-ról rendeltem, ott tuti elérhető és egy megbízható bolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Piros.