Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panka86, Módosítva: 2018. november 23.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 sima és gazdag árnyalat igazán lenyűgöző keveréke a matt szerelmeseinek.

Ár: 500 Ft , Eladó: macooka
Állapot: Kép szerint, használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/Foxpost
Revolution Re-Loaded Palette - Basic Mattes & Newtrals 2
Ár: 2500 Ft együtt , Eladó: patvik
Állapot: Képen látható, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta vagy foxpost, ennek költsége nincs az árban.

patvik

2020. február 19.

Update: az imádatom töretlen, viszont nagy sajnálatomra ezek inkább hideg színek és nagyon nem állnak jól. :(

Nekem nagyon hajaz a The Balm Meet Matt(e) Timothy palettájára, legalábbis abból szinte az összes szín megtalálható benne. Nagyon krémes, álomszép nude színek vannak benne, persze én is szívesen fogdosok inkább 10-20k körüli palettákat, de este ugyanúgy lemosom, mint ezt vagy bármelyik árban hasonló szemhéjfestéket. Plusz primerrel a tartóssága is ugyanaz. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

macooka

2019. szeptember 7.

Szeretem, szoktam használni, mert nagyon jó alapszíneket tartalmaz, amiből egyaránt ki lehet hozni szimplább és összetettebb sminket is. Ami kissé kiábrándító, hogy nem túl tartós. Hiába használom primerrel (Revolution pro tégelyes), a színeket szépen kiemeli, de a tartósságát nem növeli. Reggel az első pár órában még nagyon jó, 12-13 óra körül már látom, hogy elég erőteljesen gyengül a szín, estére, mire elérek a lemosásig már szinte el is felejtettem, hogy volt rajtam szemhéjpúder.

Update: Nagyon sokat használom ezt a palettát az elmúlt egy évben és meg kell mondjam, megérdemel egy plusz csillagot tőlem. Más szemhéjalappal használva egyszerűen szuper és nagyon sok lehetőséget rejt magában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Spiritcat78

2019. július 29.

Rendkívül kellemeset csalódtam ebben a márkában. A színek valóban olyanok többszöri használat után is, mint még érintetlenül. Tartós, nem porzik, nem pereg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

R3kaBarta

2019. május 11.

Kb 9órát van rajtam, és azon belül még egy edzést is kibír--> nekem nagyon tartós. Pár szín felkenve nekem egy kicsit csalódás, (mert máshogy mutat) de ezt leszámítva hibátlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

karaibrahimgil

2019. április 16.

153 forint egy szemhéjfesték darabjáért? Nem túl bizalomgerjesztő, de megéri kipróbálni.
Kettőt kaptam a 15 színű palettából, és habár elsőre lehetetlennek tűnt az összes árnyalat kipróbálása, gondoltam, miért ne kísérletezzek, ha a zöldesbarna szememhez egyébként is illenek a barnás árnyalatok, a csillogó festékekből pedig néha kezd elegem lenni (30 felett vagyok). Alapozó és púder felett használom az összes szemfestékemet, majd fixálom őket, így ez is a többivel egyenlő eséllyel indult. Összességében elégedett vagyok vele, majdnem olyan tartós, mint a Chanel, Dior és Estee Lauder szemhéjpúderek, de azért egyszer javasolt frissíteni.
Bevizezett kúpecsettel felvíve porzik, de szárazon, blending ecsettel eldolgozva kb. 7 órán át a helyén maradt. Ezen az áron ez azért csodaszámba megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Bildiy

2019. március 26.

Ajándékcsomagban volt, megvenni nem vettem volna meg. A színek nekem túl sötétek, a paletta porol, és nem elég krémes. A tartóssága sem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

BlazonIsle

2018. december 16.

PinkPandás ajándékcsomagomban volt, magamtól biztosan nem vettem volna meg, mivel inkább a fényes árnyalatokat preferálom. Párszor próbáltam és nagyon elégedett vagyok vele. Szép, pigmentált színek, könnyen lehet dolgozni mindegyik árnyalattal, nagyon tartós, nem potyog. Natúr sminkhez és erőteljesebb, alkalmi look-hoz is lehet használni. Alapozó helyett sokszor a világosabb árnyalatokat szoktam felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate