Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panka86, Módosítva: 2018. november 23.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 sima és gazdag árnyalat igazán lenyűgöző keveréke a matt szerelmeseinek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

princzess

2021. március 11.

Én nagyon szeretem, egy igazi basic mindennapi sminkhez tökéletes, a helyén kell kezelni kb 2000 ft-ért vettem, azt pedig bőven megéri.
Porol, nem olyan tartós de nem is egy Tom Ford paletta árában van. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Porol, nem olyan tartós de nem is egy Tom Ford paletta árában van. :D

vikimaja

2020. július 4.

Nagyon szép színei vannak, jól lehet kombinálni őket akár a többi palettám színeivel is. Napi szinten használom, egyszerű és összetettebb sminkek elkészítéséhez is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

MFK

2020. június 20.

Az egyik kedvencem. Tartós és pigmentált színek, én a kék szememhez a mélyítővonalba szeretem a kicsit vörösesebb barnákat. A feketéje is nagyon fekete. Elég poros állígú, a paletta szélén kicsit meg szoktam kocogtatni az ecsetet, mielőtt felviszem a szememre, hogy ne potyogjon, ennyi viszont ezért az árért belefér. Azt sajnálom, hogy tükröt nem tesznek ezekbe a típusú palettákba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

vikofrivia

2020. február 19.

Update: az imádatom töretlen, viszont nagy sajnálatomra ezek inkább hideg színek és nagyon nem állnak jól. :(

Nekem nagyon hajaz a The Balm Meet Matt(e) Timothy palettájára, legalábbis abból szinte az összes szín megtalálható benne. Nagyon krémes, álomszép nude színek vannak benne, persze én is szívesen fogdosok inkább 10-20k körüli palettákat, de este ugyanúgy lemosom, mint ezt vagy bármelyik árban hasonló szemhéjfestéket. Plusz primerrel a tartóssága is ugyanaz. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

macooka

2019. szeptember 7.

Szeretem, szoktam használni, mert nagyon jó alapszíneket tartalmaz, amiből egyaránt ki lehet hozni szimplább és összetettebb sminket is. Ami kissé kiábrándító, hogy nem túl tartós. Hiába használom primerrel (Revolution pro tégelyes), a színeket szépen kiemeli, de a tartósságát nem növeli. Reggel az első pár órában még nagyon jó, 12-13 óra körül már látom, hogy elég erőteljesen gyengül a szín, estére, mire elérek a lemosásig már szinte el is felejtettem, hogy volt rajtam szemhéjpúder.

Update: Nagyon sokat használom ezt a palettát az elmúlt egy évben és meg kell mondjam, megérdemel egy plusz csillagot tőlem. Más szemhéjalappal használva egyszerűen szuper és nagyon sok lehetőséget rejt magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Spiritcat78

2019. július 29.

Rendkívül kellemeset csalódtam ebben a márkában. A színek valóban olyanok többszöri használat után is, mint még érintetlenül. Tartós, nem porzik, nem pereg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

R3kaBarta

2019. május 11.

Kb 9órát van rajtam, és azon belül még egy edzést is kibír--> nekem nagyon tartós. Pár szín felkenve nekem egy kicsit csalódás, (mert máshogy mutat) de ezt leszámítva hibátlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

karaibrahimgil

2019. április 16.

153 forint egy szemhéjfesték darabjáért? Nem túl bizalomgerjesztő, de megéri kipróbálni.
Kettőt kaptam a 15 színű palettából, és habár elsőre lehetetlennek tűnt az összes árnyalat kipróbálása, gondoltam, miért ne kísérletezzek, ha a zöldesbarna szememhez egyébként is illenek a barnás árnyalatok, a csillogó festékekből pedig néha kezd elegem lenni (30 felett vagyok). Alapozó és púder felett használom az összes szemfestékemet, majd fixálom őket, így ez is a többivel egyenlő eséllyel indult. Összességében elégedett vagyok vele, majdnem olyan tartós, mint a Chanel, Dior és Estee Lauder szemhéjpúderek, de azért egyszer javasolt frissíteni.
Bevizezett kúpecsettel felvíve porzik, de szárazon, blending ecsettel eldolgozva kb. 7 órán át a helyén maradt. Ezen az áron ez azért csodaszámba megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Bildiy

2019. március 26.

Ajándékcsomagban volt, megvenni nem vettem volna meg. A színek nekem túl sötétek, a paletta porol, és nem elég krémes. A tartóssága sem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

BlazonIsle

2018. december 16.

PinkPandás ajándékcsomagomban volt, magamtól biztosan nem vettem volna meg, mivel inkább a fényes árnyalatokat preferálom. Párszor próbáltam és nagyon elégedett vagyok vele. Szép, pigmentált színek, könnyen lehet dolgozni mindegyik árnyalattal, nagyon tartós, nem potyog. Natúr sminkhez és erőteljesebb, alkalmi look-hoz is lehet használni. Alapozó helyett sokszor a világosabb árnyalatokat szoktam felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate