Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panka86, Módosítva: 2018. november 23.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   drogériák, online

15 sima és gazdag árnyalat igazán lenyűgöző keveréke a matt szerelmeseinek.

Liza210713

2024. június 12.

Nagyon szép színei vannak, jól lehet kombinálni őket akár más paletták színeivel is. Jól pigmentáltak és számomra (sminkalappal és fixálva) szépen fent is maradnak. Ennyi pénzért szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 12.

princzess

2022. június 22.

Én nagyon szeretem, egy igazi basic mindennapi sminkhez tökéletes, a helyén kell kezelni kb 2000 ft-ért vettem, azt pedig bőven megéri.
Porol, nem olyan tartós de nem is egy Tom Ford paletta árában van. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

Porol, nem olyan tartós de nem is egy Tom Ford paletta árában van. :D

cfthn

2022. január 7.

Jól kihasználható matt színek, kedvező ár, szerintem nagyon megéri. Szemhélyalappal használom, így nekem egész nap fennmarad, nem vándorol el, nem csomósodik, estére max. intenzitásából veszít - de ez is a sminktől függ. (természes, kevés festékkel készült tompul, erősebb viszont élénk és matt marad) Élénkebb színekkel más palettából egészítem ki, ezeknek remek hátteret ad, jól összedolgozható. Szóval szeretem. Ennyiért? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

Key4U

2021. december 12.

Mattokra volt szükségem , de nem akartam sokat költeni rá, ezért esett rá a választásom. Mióta megvan, minden nap használom szinte. Ezzel kezdem a sminkelést és egészítem ki más palettákkal, színekkel. Valóban alap paletta, a színei, bár inkább meleg tónusúak, tökéletesek lehetnek mindenkinek.

Nekem tartós, jól pigmentált és estig váltózatlanul tart. Igaz, szemhéjalapot és fixálót is használok. Nem bántam meg a vételt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 12.

vikimaja

2020. július 4.

Nagyon szép színei vannak, jól lehet kombinálni őket akár a többi palettám színeivel is. Napi szinten használom, egyszerű és összetettebb sminkek elkészítéséhez is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

MFK

2020. június 20.

Az egyik kedvencem. Tartós és pigmentált színek, én a kék szememhez a mélyítővonalba szeretem a kicsit vörösesebb barnákat. A feketéje is nagyon fekete. Elég poros állígú, a paletta szélén kicsit meg szoktam kocogtatni az ecsetet, mielőtt felviszem a szememre, hogy ne potyogjon, ennyi viszont ezért az árért belefér. Azt sajnálom, hogy tükröt nem tesznek ezekbe a típusú palettákba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

vikofrivia

2020. február 19.

Update: az imádatom töretlen, viszont nagy sajnálatomra ezek inkább hideg színek és nagyon nem állnak jól. :(

Nekem nagyon hajaz a The Balm Meet Matt(e) Timothy palettájára, legalábbis abból szinte az összes szín megtalálható benne. Nagyon krémes, álomszép nude színek vannak benne, persze én is szívesen fogdosok inkább 10-20k körüli palettákat, de este ugyanúgy lemosom, mint ezt vagy bármelyik árban hasonló szemhéjfestéket. Plusz primerrel a tartóssága is ugyanaz. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

macooka

2019. szeptember 7.

Szeretem, szoktam használni, mert nagyon jó alapszíneket tartalmaz, amiből egyaránt ki lehet hozni szimplább és összetettebb sminket is. Ami kissé kiábrándító, hogy nem túl tartós. Hiába használom primerrel (Revolution pro tégelyes), a színeket szépen kiemeli, de a tartósságát nem növeli. Reggel az első pár órában még nagyon jó, 12-13 óra körül már látom, hogy elég erőteljesen gyengül a szín, estére, mire elérek a lemosásig már szinte el is felejtettem, hogy volt rajtam szemhéjpúder.

Update: Nagyon sokat használom ezt a palettát az elmúlt egy évben és meg kell mondjam, megérdemel egy plusz csillagot tőlem. Más szemhéjalappal használva egyszerűen szuper és nagyon sok lehetőséget rejt magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Spiritcat78

2019. július 29.

Rendkívül kellemeset csalódtam ebben a márkában. A színek valóban olyanok többszöri használat után is, mint még érintetlenül. Tartós, nem porzik, nem pereg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

R3kaBarta

2019. május 11.

Kb 9órát van rajtam, és azon belül még egy edzést is kibír--> nekem nagyon tartós. Pár szín felkenve nekem egy kicsit csalódás, (mert máshogy mutat) de ezt leszámítva hibátlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)