Revolution

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tothxheni, Módosítva: 2019. november 18.

Lelőhely:   drogériák, online

Az egymással harmonizáló, kiváló tartású és magasan pigmentált színek garantálják a jól sikerült sminket.

Liza210713

2024. június 12.

Jól lehet kombinálni akár más paletták színeivel is. Számomra (sminkalappal és fixálva) szépen fent is maradnak. Ennyi pénzért szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 12.

Black Fairy

2022. augusztus 16.

Nekem ennek a termékcsaládnak a tagjai általában nem nyerik el a tetszésemet, de ez a jobb minőségűek közé tartozik. Szépen pigmentált, nem pereg, átlagos tartósságú, DE a változatosság kedvéért könnyű vele dolgozni: elsatírozásnál és egybesatírozásnál nem tűnnek el vagy olvadnak egybe a színek. A csomagolása gagyi - és magamtól nem vennék semmit a reloaded paletták közül, mindet ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

Fanni26

2021. július 13.

Az elmúlt egy évben sok impulzus rendelésem volt, ez a paletta volt az egyik. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon szépek a színek, jó ecsettel könnyen satírozhatóak, nagyon tetszik az állaguk is, nem porolnak, inkább kicsit krémesek. Vannak színek, amiket építeni kell, mert elsőre nem sokat csinálnak, de ez nekem nem olyan nagy baj. Alappal nagyon tartós, általában teljes szemsminket szoktam csinálni és ez a paletta szépen bírta az egész napos gyűrődést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Henrietto

2021. június 1.

Csak kiváncsiságból vettem meg mivel érdekesnek találtam. Szépen el vannak rendezve a színek és könnyű használni. Egy kicsit porzik ugyan de nem vártam el tőle a tökéletességet. Mindenesetre tartós is, és kommbinálni valóban könnyű. Szerintem ha elfogy újra megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

sziromniki

2021. március 28.

Egy ideje szemezgettem már ezzel a pallettával, mert mindig úgy voltam vele hogy van elég így is, végül amikor rávettem magam, nem bántam meg!
Színeiben tökéletes dupeja az ABH Sultry palletájának, szép hidegebb tónusú színekkel.
Van pár olyan árnyalat, ami keményebb, az első sor 4. Színe például használhatatlan, de a többivel lehet dolgozni.
Összességében nem ez a legjobb formula, de ennyi pénzért szerintem megéri az árát, szépen lehet a színekkel dolgozni és egy jó alappal viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

iszakeliza

2020. május 30.

első palettám, szépen pigmentál, közepesen tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

első palettám, szépen pigmentál, közepesen tartós

virumiru

2020. április 29.

nem szeretem ezt a palettát:( már ránézni sem jó annyira semmilyen... de nyilván nem emiatt pontozom le, a baj inkább az, hogy míg ujjal belenyúlva a színek többsége szép (vannak benne azért kemény árnyalatok), ecseten már csak igen kis százaléka remekel. fura, mert pl a newtrals 2 palettának minden árnyalata tökéletes ecsettel is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Dia98

Bőrprobléma: Nincs
2020. január 14.

Tényleg jól harmonizálnak a színek, szép egységes sminket lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Tényleg jól harmonizálnak a színek, szép egységes sminket lehet vele csinálni.

yukari99

2020. január 6.

Kicsit nehéz dolgozni veled, főleg a fényes színekkel, de eléggé pigmentált. A mindennapokra teljesen okés paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

makeupqueen1

2020. január 3.

Intenzív színek, jol pigmentalt, tartós. Mikor uj volt, az ujjamal is belenyultam es nagyon jo a texturaja. Persze nem használok minden szint, de nagyon megerte meg igy is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Iron Oxides
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)