Revolution

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2020. április 29.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

• hosszantartó
  • könnyedén eldolgozható
  • matt és csillámos hatású szemhéjpúderek
  • magas pigmentáció

*1000*Revolution Reloaded Jewelled Szemhéjpúder Paletta
Ár: 1000Ft , Eladó: tsolya
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta

lenochka

2020. augusztus 6.

Szeretem ezeket a palettákat. több is megvan. Gyönyörű színek, kellemes állag, jó használhatóság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Lina14

2020. április 27.

Én pink panda csomagoomhoz kaptam ajándékba. A világosabb színekk elég pigmentáltak, de a sötétebbek igencsak foltosak, és a lilák kifejezetten halványak. Hullik napközben és elhalványul. Használgatom, de nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate