Revolution Skincare

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babsszi, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val, 2% BHA-val, citrom, szőlő, répa, ananász kivonattal, hámlasztásban jártas személyeknek, nem érzékeny bőrre.

Illat-, olaj-, parabén-, gluténmentes; CF és vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsofi321

2021. február 23.

Update, 2021. február: Most fogyott el, teljesen meg voltam vele elégedve az eredeti véleményem után is. Jó volt, viszont végül most nem vettem újra.

2020. augusztus: A The Ordinary változatot szerettem volna megvenni, de már egy ideje nem elérhető, így úgy döntöttem megveszem ezt.
Az első 2 alkalommal elég durva volt nem fogok kertelni, csípett is picit közben. Az aktív pattanásaimat a felszínre hozta, miután azok elmúltak és többet használtam már nem volt kellemetlen a használata. A Love beauty and planet arctisztítója nagyon eltömítette a pórusaimat és rengeteg miteszerem lett tőle, viszont ez a hámlasztó nagyon szépen segített rendbe tenni a bőrömet.
Egyenlőre nagyon szeretem, ha az Ordinary változata elérhető lesz, szeretném azt is kipróbálni, így nem biztos, hogy ezt újra fogom venni, de megkapja az 5 csillagot, mert tényleg nagyon szuper. :)
Mindenképpen kell hidratálni utána és inkább este kell használni, másnap pedig nem elfelejteni a fényvédőt (egyébként sem :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Sziporka88

2021. február 1.

Bőrradírt vagy hasonlót évek óta nem használok. A Tonymoly Appletox Massage Peeling Cream mellé szerettem volna valami újat kipróbálni. A csomagolása szép, a pipettával annyi szérum vehető fel amennyi tényleg elegendő. Az illata nagyon aszús, többször használtam már de még mindig furcsa, de ezért csillagot nem vonnék. :)
Felvitel után 5 percet szoktam fent hagyni (sajnos nekem mindig csíp 5-10mp-et), majd langyos nedves törölközővel eltávolítom. Ezt követően nagyon puha és friss lesz a bőröm. Egyáltalán nem marad rossz, bőr csípte érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Wey1122

2021. január 27.

Több ,mint 20 évig abba a tudatba éltem,hogy a hámlasztás az radírozás ahogy a kozmetikus anno mutatta csinálta.Tinédzserként nagyon pattanásos bőröm volt aminek néhány hegét a mai napig az arcomon viselek.Persze az idő múlásával ezek is sokkal kisebbek lettek.Kb.2 éve ahogy sokan mások én is a The Ordinary enyhébb hámlasztóival kezdtem.Mivel itt Németországba is állandó hiánycikknek számít az ikonikus hámlasztó,véletlenül bukkantam rá a Revolution Skincare hámlasztójára.Először az alkaromon próbáltam ki,hogy nem okoz-e allergiás reakciót majd a következő nap este az arcomra tettem 10 percre.Nem csípett nem okozott problémát.Tényleg bor illata van :) Használat után tényleg kisimul az arcom,az orromról eltűnnek a mitesszerek pár napra!Hosszútávú hatásairól még nem tudok beszámolni,eddig 2x használtam! Folyt.Köv.Mindjárt elsőre kettőt rendeltem,mert mi lesz ha ezt sem lehet kapni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Eple

2021. január 20.

Szuper! Semmilyen kellemetlenséget nem tapasztaltam, se kipirosodást. A használata után nagyon szép sima és puha lesz a bőröm. A pattanás utáni hegeket is halványítja. Amióta használom egy pattanás/mitesszer nem jött ki az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

virnajnifr

2020. december 30.

~ 2 hónapja használom, csak pozitív tapasztalataim vannak vele. Felkenés után egy picit csíp, de 1-2 perc után elmúlik. Az arcom felfrissül utána, kisimul. Kevesebb pattanás van az arcomon mióta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

klau99

2020. december 20.

Nekem nagyon bevált. Esténként szoktam heti 1x használni, arcradirozás után,10 percre az arcomon hagyom, majd lemosom, ezután fátyolmaszkot szoktam feltenni. Nagyon puha és szép tőle a bőröm, és a hegeim is nagyon szépen elkezdtek halványodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

krisztiii77

2020. december 19.

Tegnap probaltam ki eloszor,mara levitte a pirossagot a pattanasokrol,eszmeletlen puha volt utana a borom
Sajnalom,hogy van benne alkohol,de ezt elnezem neki,szerelem termek lett nalam
Updatelek majd,ha valtozast eszlelek,eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 19.

Sajnalom,hogy van benne alkohol,de ezt elnezem neki,szerelem termek lett nalam
Updatelek majd,ha valtozast eszlelek,eddig 5*

Zsuzsuanna

2020. december 15.

Sosem használtam ilyesmit, de az arcomnak nagy szuksége van a peelingre, a sima szemcsés zselék nem váltak be, erről viszont jókat olvastam és kiprobáltam. Az arcom nagyon kellemesen sima lesz utána és nem dugulnak úgy a pórusaim és nagyon ritkán jön elő pattanás. Amikor érzem, hogy nagyon száraz a bőröm, főleg így télen, olyankor nem használom, hanem hidratálom és inkább másnap, mert akkor csíp és bepirosodik. Használat után meg mindig csinálok pakolást s úgy néz az az arcbőrömnek ez tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

KBogi23

2020. november 29.

TO hámlasztó helyett kerestem alternatívát. Nagyon hiányzik a bőrömnek... Több hónapnyi gondolkodás után beszereztem a terméket egy hete. Mivel elég rossz állapotban volt a bőröm egy hét alatt kétszer is használtam. Az alkohol rögtön megcsapja az ember orrát, de hámlasztás után hidratálok. 15 percig hagytam fent nagyon vékony rétegben, mint ahogyan a TO-nál is tettem. Már az első használat után szemmel látható volt az eredmény. Egyáltalán nem tapasztaltam semmilyen irritációt. Jóval előbb rá kellett volna szánnom magam a termékre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 29.

tara95

2020. november 13.

Első benyomás:
Természetesen én is nyelem, hogy az imádott TO hámlasztónk elérhetetlen, úgyhogy végül e mellett döntöttem.
Színre, illatra teljesen tokaji aszú, ami végül is nem lenne rossz, de sejteti, hogy alkohol van a buliban, heti 1x 10 percig kibírható.
Lemosás után teljesen kivörösödött tőle az arcom, amit soha nem tapasztaltam a TO-nél, de követte még szokás szerint agyagmaszk és egy alapos olajos tisztítás. Rövid ideig ez is csipked a felvitel után.
A végeredményt tekintve, nem látok különbséget az ordinaryhez képest, azonban tesztelgetem még. .

2. Használat: se csipkedés, se vörösödés nincs, lehet, hogy elsőnek a párás fürdőszoba tett be. Gyönyörűen teszi a dolgát, azt hiszem, megvan a TO-s dupe :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Első benyomás:

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Salicylic Acid

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.