Revolution Skincare

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babsszi, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

10 perces hámlasztó kezelés 30% AHA-val, 2% BHA-val, citrom, szőlő, répa, ananász kivonattal, hámlasztásban jártas személyeknek, nem érzékeny bőrre.

Illat-, olaj-, parabén-, gluténmentes; CF és vegán.

tzrn7u67

2019. szeptember 8.

Körülbelül másfél hónapja használom heti rendszerességgel. Nagy változást nem tapasztaltam pedig előírás szerint alkalmazom mindig a terméket, illetve azt figyeltem meg, hogy használata után pár nappal nagyon pattanásos arcot látok vissza a tükörben, ami alapjáraton nem jellemző az én bőrömre. Reméltem, hogy nem ez a termék okozza de érdekes módon mindig akkor tűnnek fel ezek az elképesztően kritikus részek miután ezt a hámlasztót alkalmaztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Picilany26

2019. május 26.

Imádom, imádom, imádom! Csodákat tett a bőrömmel. Már a második üveget használom, és semmi irritáció, pirosodás, csak puha, selymes, egészséges bőr. Biztosan újraveszem még. Eddig ez a legjobb amit találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

anette0118

2019. május 1.

Ár-érték arányban veri az összeset, de csak óvatosan a használatával! Heti 2nél én se használom többször, másodszor is inkább csak a problémásabb területeken.
Ja és a fényvédelem emellett elengedhetetlen! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Ja és a fényvédelem emellett elengedhetetlen! ;)

puddin66

2019. április 26.

Én sem láttam, hogy ez már hámlasztásban jártasaknak ajánlott, de így is imádom!
Annyira puha utána a bőröm, ráadásul az összetevői is csodásak. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Annyira puha utána a bőröm, ráadásul az összetevői is csodásak. 5*

aalexaa

2019. március 19.

Nem vagyok nagy hámlasztó-guru, csak a megvétele után vettem észre, hogy tapasztalt hámlasztómestereknek ajánlják, de gondoltam egye fene. Eleinte hetente használtam, de 3 alkalom után sikerült túlhámlasztanom, pedig egyáltalán nem érzékeny a bőröm. Most kéthetente használom, heti váltásban egy lényegesen gyengédebb enzimes hámlasztóval, így csodás az eredmény. Pihe-puha a bőröm, szabályosan ragyog (még a párom is megjegyezte, hogy nem tudja mit csináltam, de a szokásosnál is gyönyörűbb vagyok :D). Istentelenül büdös és felkenéskor engem csíp is, de hamar elmúlik. Nem szoktam kivárni a 10 percet, kb 7-8 percnél szoktam lemosni. Pár csepp is elég, így nagyon sokáig elég lesz. Esélyes, hogy újraveszem, ár-érték arányban kiváló, de lehet, hogy legközelebb inkább gyengédebb cuccot választok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Babsszi

2019. március 7.

Sajnos én nem vagyok hámlasztásban jártas, de ez a kritérium elkerülte a figyelmemet a rendelés során. Jól utána olvasva a dolgoknak azért megpróbálkoztam vele és igazán megszerettem. 2-3 hetente használom, vékonyan kenem fel az arcomra (kivéve az orrom szélét mert azt nagyon szárítja) 8 nagyon max 10 percre és nekem csodákat művel a bőrömmel. Nagyon szép egységes, puha, feszesebb és tiszta érzetet biztosít, sminkelni is sokkal szebb rá, a krémek is hamarabb beszívódnak, és mióta használom sokkal kevesebb a bőrproblémám (pedig eddig is max 1-2 pattanásom volt elvétve). Fizikai hámlasztókkal ilyen eredményt nem értem még el soha. Gyakrabban nem is merném, meg nincs is szükségem a használatára. A kiszerelése elég hosszan tartó lesz számomra, ár-érték arányban számomra nagyon megérte. Napfényvédőzni nem elfelejteni utána (na meg amúgy se) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Antioxidánsok: Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid, Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.