Revolution Skincare

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hámlasztó hatású, arcradíros arcpakolás dió és zöld tea kivonattal.

dlrexqs

2020. június 30.

Hát szóval én nem igazán tudom hová tenni ezt a maszkot.
Nagyon erős szaga van, már akkor éreztem, amikor még ki sem csomagoltam a dobozából. Ha kevés ideig szagolom, elviselhető. Ha sokáig (értsd. éppen a heti szépítődélutánomat tartom és maszkkal a fejemen ugrálok a szobámban), akkor már kevésbé bírom.
Csak az orromra, az orcáimra és az államra szoktam felvinni belőle, így lassan fogy.
Nem ért meglepetésként a kezdeti csípő érzés, mivel ez az információ a dobozon is fel van tüntetve.
Tényleg nem érdemes hosszabb időn keresztül fennhagyni, mert annyira megszilárdul, hogy csak szenvedve és imádkozva lehet lemosni, de vigyázni kell, mert a benne található szemcsék nagyok és iszonyúan karcolnak.
Használat után az arcom sokkal puhább, a pórusaim is kevésbé láthatóak. Mégsem nézegetem szívesen az eredményt a tükörben, mert itt-ott piros foltok maradnak, helyette inkább morcosan kenegetem magam az aloé gélemmel.
Hosszútávú hatást pedig nem is tapasztalok, talán nincs olyan rossz állapotban a bőröm a maszk nélkül sem.
Ez most csak egy hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Hát szóval én nem igazán tudom hová tenni ezt a maszkot.
Ez most csak egy hármas.

Lina14

2020. június 1.

Egyet értek az előttem szólóval, nem érzékeny bőrre van, a radírozó szemcsék igen nagyon és durvák, de hatékonyak. Barátom bőre sajnos teljesen kivörösödött tőle, és neki nem annyira érzékeny a bőre. Ezt a maszkot nem lehet fent felejteni, ugyanis annyira betonos lesz, hogy alig lehet leszedni, 10 perc bőven elég. Kicsit jobban szárít, mint a többi maszkom, ezt inkább csak akkor használom, amikor nagyon problémás a bőröm, 2 hétnél nem gyakrabban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

N0RINE

2019. december 7.

A terméknek kellemes, intezív zöld tea illata van. Hátránya lehet, hogy nagyon sok durva szemcsét tartalmaz, ezért érzékényebb bőrűeknek nem ajánlom, hogy felvitelkor valamint lemosáskor nagyon dörzsölgessék vele a bőrüket. Nagyon óvatosan kell lemosni mert ezek a kis szemcsék rendesen karmolnak.

Felvitelkor csípí a bőröm, ez egy kissé kellemtelen, viszont 1 perc elteltével kellemesen hűsít a maszk, és bizsereg tőle a bőröm. Nekem viszonylag sokáig tartott maradéktalanul lemosni, de amit ezután tapasztaltam azt alig akartam elhinni.
A bőrőm egyenletesebb, puhább, és simább lett. Azt az érzetet keltette mintha nem is a saját bőröm lenne rajtam. Az aknékból megmaradt piros foltokat halványította és egy sokkal egységesebb bőrképet kaptam. Olyan mintha a pórusaimból kiragadta volna szennyeződéseket. Használata után nagyon jól esett az arcomat tapizni mert még soha nem éreztem ilyen rugalmasnak és simának a bőröm. Részemről jár az 5 csillag ennek a terméknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0