Revolution

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2018. november 23.

Lelőhely:   Rossmann, online

Dúsító és göndörítő hatású szempillaspirál.

Állatkísérlet-mentes és vegán.

Kommentelo

2020. január 27.

Nem tudom kissé semleges véleményem van róla.
Először mikor megvettem tavaly a Glamour napokon a Rossmann-ban, hát első 3-4 használatkor egészen szép és jó volt, csomósodásmentes, pont elég festékanyagot vett fel a keféje, mikor elfogyott újravettem októberben, hát nem tudom...vagy megváltoztattak valamit benne, vagy fogalmam sincs mi történhetett, mert most már nem hozza a korábbi színvonalat, ugyan nem csomósít most sem, viszont nem elég festékanyagot vesz fel, nem annyira tartós mint az elején, könnyedén elfolyik kb 2 óra múlva amit előtte nem csinált és borzasztó hamar beszárad. Előtte elég volt szinte 3-4 hónapig napi használat mellett most szinte alig akar 1-2 hónapot száradásmentesen túlélni.(Hozzáteszem, nem félig csavarom vissza vagy ilyesmi volt már rengeteg szempillaspirálom, mind sokáig bírta, megfelelő tárolás, használat mellett)
Nagyon szerettem, meg szeretni is akartam hosszútávra, de így nem veszem újra többé.
2 csillagot adnék ezek a dolgai miatt + az ára ilyen romlott minőség mellett, de a csomagolás még mindig megér + 1 csillagot.
Egyébként imádom a Revolution termékeit, a sminkpalettáktól a highlighterekig, de ez a szempillaspirál nagyon nagyon nem jön be már sajna nem olyan mint azelőtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

Nem tudom kissé semleges véleményem van róla.

Kiscsibe99

2020. január 5.

Nagyon szeretem! Az ősz Glamour-napok óta ót használom, és szerintem ahogy kicsit szárad, úgy javul az állaga. Nehezen váltok spirált, de ez, az itteni vélemények, és a keféje (ezt a típust preferálom) alapján meggyőzött, és nem bántam meg! Nagyon szép pillákat csinál, és nem is nagyon pereg. Szerintem újravevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Aria249

2019. november 13.

imádom a Makeup Revolution termékeim többségét, de nem értem a sok pozitív visszajelzést erről a szempillaspirálról. Meg merem kockáztatni, hogy a legrosszabb, amit valaha próbáltam. Vállalhatatlanul sok festéket vesz fel a kefe, ráadásul nem is elég stabil ahhoz, hogy szét is válassza a pillákat, ha már annyi festéket visz fel, ami 5 applikációra elég lenne. Össze vissza kenődik, ahogy kicsit nedvesebb a szemem szanaszét folyik..Még a fixáló spray is feloldja, pedig 3 különbözőt is kipróbáltam vele. Ahogy fixálom a sminkemet fekete pacák lesznek a szememen. Ha ezt 900 forintért produkálná még lehet hogy elnézném, és azt mondanám, hogy egy rossz drogériás termék. De 3500 forintért ne legyen szemét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

durca1016

2019. augusztus 16.

Tökéletes az első használat óta ! Nem ragadnak össze a pilláim , természetes szép az eredmény ! Eddig a kedvenc szempillaspirálom !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Isabell

2019. július 7.

Véletlenül találtam erre a spirálra egy videóban, aztán itteni vélemények után döntöttem el, hogy nekem ez KELL. :D Épp kedvezményes áron volt kapható a Rossmannban, így 1 hónapja lecsaptam rá, és milyen jól tettem. Ez a szempillaspiral fantasztikusan jó! Nagyon hasonlít az egyik régebbi Lancome spirálomra csak épp töredék áron. Gyönyörűen hosszabbítja a pillákat, nem pereg és nagyon tartós. Hajnalban felviszem és este is ugyanott van. Nálam újravevős termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

javi

2019. február 12.

Oda vagyok érte!! Minden szempontból s z u p e r, pedig elég válogatós vagyok szempillaspirálok terén. Hosszít, dúsít és göndörít is. Nem is kell hozzá szempillagöndörítőt használnom, anélkül is ugyanolyan az eredmény. Aki természetes szempillaspirált szeretne az inkább mást próbáljon ki szerintem, mert ezzel inkább egyszerűen műszempillahatást lehet elérni. Régen a maybelline lash sensational-t szerettem ennyire, de azóta váltottam cruelty-free kozmetikumokra. Úgy örülök hogy megvettem ezt (amúgy beautybayen olcsóbb).
Az igaz, hogy nagyon sok festéket felvesz, kb. a rövidebb sörtéket nem is látom, úgy ellepi őket. Emiatt könnyű összekenni magam vele, de miután megszárad nagyon könnyen le lehet szedni azt ami félrement. Kényelmes viselet, a tartóssága is rendben van, múltkor 10 órát volt rajtam és csak pár fekete pötty morzsolódott le, a könnyezést már kevésbé bírja.
Nem utolsó sorban a csomagolása is nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Nem utolsó sorban a csomagolása is nagyon szép.

kittike14

2018. december 29.

Nagyon jó spirál, a hatását tekintve a legjobb, amihez eddig szerencsém volt. A kefe nagyon sok festéket vesz fel, ezért kissé nehéz vele bánni, sokáig kell lehúzgálni a felesleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

mattmania

2018. december 13.

Egész jo eddig ő hozza a leghasonlobb eredményt a vetted Than sexhez képest viszont óvatosan mert nagyon sok anyag lesz rajta annyira nem érzem tartosnak de jo ez

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0