Revox

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IMPRO_94, Módosítva: 2024. március 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Átalakítja a tincsek megjelenését és visszafordítja a hajkárosodást. Az erőteljes összetevők a Keratin kötéseket javítják, melyek hő- és kémiai kezelések (szőkítés, festés, hajvasalás, formázás vagy dauer) során elpusztulhatnak. Ez a maszk mindent biztosít a egészséges, erős és fényes haj számára. A formulában található peptidek simává varázsolják, megerősítik és újjáélesztik a hajszerkezetet. A formula a hajhagymákban fejti ki hatását és aktiválja a keratin láncokat, selymes tapintásúvá téve a hajat. A termék rendszeres használata visszaállítja a haj természetes puhaságát és fényét, valamint védi a hajat a töredezéstől.

Doll66

(!)
2024. június 19.

A terméket tesztelésre kaptam. A hajam hol vállig, hol állig ér,vékony szálú, nem túl sűrű. Nem törik a vége,inkább száraz a felső réteg.A kencét többféleképpen használtam: póbáltam 4 percre felrakni,lemosni, majd balzsamozni, hosszabb ideig fent hagyni, valamint felkenni, majd balzsammal együtt lemosni is. Nálam a hajmosás után a borsónyi mennyiség szétoszlatása a fejbőrhöz lehetőleg nem érve, és nem fent is hagyva módszer vált be, így nincs szükségem pluszban még hajbalzsamra. Hosszútávú hatásáról update-lek majd, szerintem jó lesz ez. Ár- érték arányban eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. június 19.

Fairy0124

2024. június 13.

Nem régóta használom, hajmosás után balzsamot nem teszek, csak nedves hajra ezt. Kevés elég belőle, azonnal beszívódik és nem zsírosítja a hajam. 5 napig szép tőle, abban bízom, hogy most úgy tudok valamivel hosszabb hajat növeszteni, hogy nem törik le a vége, illetve nem kezd el elvékonyodni, én főleg emiatt vettem meg ezt is, a samponját is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 13.

Burya

(!)
2024. június 12.

Tesztelésre kaptam, szerelem lett! Eddig 5 alkalommal használtam, először ahogy a leírásban is szerepel, samponos hajmosás után nem használtam balzsamot, csak ezt, és benne is hagytam a hajamban. Rögtön első alkalommal már érezhetően puhább lett az amúgy szàraz hajam. A kävetkező pár alkalommal kombináltam hajbalzsam helyett hajmaszkkal, majd feltettem ezt a hajamra, és legnagyobb meglepetésemre újra beállt puha loknikba. Utoljára akkor tudott ilyen szépen göndörödni, mielőtt a hajfestéssel tönkrevágtam volna. Nagyon pici mennyiség is elég belőle, könnyű eloszlatni, nem ragad, nem zsírosít, csak puha, fényes loknikat eredményez. Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 12.

Audi

2024. június 6.

Isteni. Olyan ritkán tudom ezt bármelyik hajápolási termékről leírni. De ez isteni. A 4 percet szigorúan be kell tartani, nekem érezhetően más lesz az eredmény. Illetve ez is csak egy normális hajápolási rendszer részekén lesz hatásos, ahol figyelsz a hajmosás előtti (pl l’oreal bond repair, fejbőrhámlasztás), közbeni (hajbőrnek megfelelő sampon, kondicionáló, hetente hajmaszk) és utáni ápolási lepesekre - ennek részeként tud igazán hatni. De ott teszi a dolgát, akár egy k18 vagy egy Living proof bond complex. Csak éppen töredékáron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1, sH-Oligopeptide-78
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.