Revox

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VinderJohanna468, Módosítva: 2022. március 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Úgy tervezték, hogy optimális hidratáltságot biztosítson és lelassítsa a bőr öregedési folyamatát. A tápláló, méregtelenítő japán cseresznyevirág támogatja a bőr regenerálódását, védve a vízvesztéstől.

• Hialuronsav - megköti a vizet az epidermiszben, biztosítva a nedvességszint megfelelő egyensúlyát. Csökkenti a finom ráncok láthatóságát.
  • A rizsolaj javítja a bőr rugalmasságát, míg az allantoin befejezi a simítást.

Kamea

2022. augusztus 1.

Megtetszett a DM-ben, hát beledobtam a kosaramba egyet. Most ez az esti szérumom, mert a könnyedsége miatt éppen mostanra való. Tetszik, hogy a pipettás üveg nem barna, hanem színtelen átlátszó. Ebbe van beletöltve a fehér szérum, így a fogyás is jól nyomon követhető. Az illata elég markáns (meg is lepődtem, mert mostanság nem divatosak az ennyire illatos holmik), de nekem kellemes. Az állaga könnyed fluid, az arcon kellemesen terül, jól bemasszírozható és hamar beszívódik. Minden előtte, illetve utána használt termékemmel problémamentesen együttműködik. Nem kukacosodik, nem veszik össze semmivel, nincsen ragacsos utóérzet.
Hatásában persze csodákat nem tesz, de a bőröm optimális állapotának megőrzéséhez hozzájárul. Jó kis csapatjátékos.
További pozitívuma, hogy nem kell rendelgetni, nekem is könnyen beszerezhető. Az ára se horror.
Bár semmi gondom az illatos kencékkel, és kellemesnek is találom az illatát, mégis emiatt adok csak 4 csillagot, mert ezt kicsit túltolták szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

AndreaJ

2022. július 8.

Első benyomásra sampon illata van. De nagyon nagyon hamar beszívódik és jó érzés az arcon. Tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 8.

sildi

2022. június 9.

Próbálok parfümmentes kozmetikumokat használni általában, de ennek az illata... Én IMÁDOM :D Használat után nekem 10-15 percig picit ragacsosnak érződik az arcom, de ez gyorsan elillan és akkor nagyon puha, kellemes érzetű bőrt hagy maga után. Néha G&G liquid hidrationnel befújkálom az arcom (áttöltöttem spray flakonba, úgy elég praktikus) és utána jön ez a szérum, nedves bőrön jobban el lehet oszlatni. Kipróbálnám a többi Japanese ritual terméket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 9.

Oliveranyu

2022. május 21.

Két hete használom a szérumot, jól hidratál és könnyen beszívódik. Az illata zavaró, sok nekem, pedig szeretem az illatos dolgokat. Elhasználom, de az illat miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

vikii088

2022. május 11.

A parfüm miatt nem adok 5 csillagot, egyébként szeretem. Jó illata van, kicsit az elseve samponjaira emlékeztet, egyáltalán nem zavaró és nem tömény. Apró kis csillámok is vannak benne de ez bőrre felvíve nem látszik. Nagyon könnyen beszívódik és az arcom azonnal ouha lesz tőle, reggel is érződik a hatása. Azt még nem próbáltam milyen rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 11.

Flddn

2022. május 3.

Bár nemrég kezdtem el használni, de eddig isteni, az arcom egyszerűen énekel utána. Puha és sima lesz egyből, másnap pedig egészséges és üde hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Annie25

2022. április 5.

A DM-ben sikerült beszereznem egyet, mint újdonság nagyon megfogott, gondoltam egy próbát megér, amúgy is szeretem a Revox szérumokat. Ebben sem csalódtam, 3-4 csepp elég belőle a teljes arcra, könnyen beszívódik és kellemesen selymes és puha lesz tőle a bőröm. Hosszú távú hatására kiváncsi leszek, pár hónap után frissítek majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

Bosii

2022. február 22.

Interneten találkoztam a Revox Japanese Ritual (日本のケア) termékcsaládjával és nagyon kiváncsivá váltam. Drogériákban nem találkoztam még vele, Lovebrands.hu weboldalon tudtam megrendelni. Első észrevételem az illata volt, nagyon kellemes . A szérumnak fehér színű, csillogó állaga van. Használatkor nem tapasztaltam semmiféle kellemetlenséget. Gyorsan beszívodott és hidratáltnak éreztem tőle a bőröm. Hosszabb használat után is elégedett vagyok a végeredménnyel. Az arcomat simává varázsolja. Csak ajánlani tudom, ha hidratáló szérumot keresnétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.