Revox

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balankaa01, Módosítva: 2024. április 17.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Szérum, amely tonizálja és stimulálja a hajhagymákat, elősegítve ezzel a haj egészséges megjelenését és sűrűségét. A Biotinoyl Tripeptidet tartalmazó formula hat a hajhagymák keratinocitáinak proliferációjára a teltebb, sűrűbb és erősebb hajért. A biofunkcionális oligopeptidekben gazdag Keratrix™ komplexnek köszönhetően, amely tartós hatással van a hajszálakra, ez a szérum javítja a haj és a fejbőr állapotát. A könnyű, szilikonmentes formula beszívódik a fejbőrbe anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után.

Ritkuló, fénytelen, lelapuló hajra, illetve minden hajtípusra.

zsuzsakobli

2024. március 7.

Eddig azt hittem, hogy nem hullik nagyon a hajam, mert hajmosás utáni fésülködés után úgy kb 100 hajszál maradt a fésűben. Neeem, nem számoltam meg egyenként, csak úgy kb. Vettem egy üveggel az itteni jó vélemények alapján, csak hajmosáskor használtam és legutóbb...tadaaaaam!, 4 db hajszál marad a fésűben (most megszámoltam :)) Már meg is vettem a következő adagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 7.

Ujlany

2024. február 12.

Nagyon jó termék! Én hajhullásra vettem, mert a hidegben, ha sapka nélkül vagyok párszor, jobbam hullik a hajam a megszokottnál. Sok mindent kipróbáltam már, de eddig ezen kívül csak a Varga cseppek segítettek nekem, viszont ez jobb áron van, az adagolója is jobb és nem korpásodok tőle. Én úgy használom, hogy egy kis pohárkába csepegtetek 7-8 cseppet kb. egy evőkanálnyi vízzel elkeverve, mert nem lenne elég az egész fejbőrömre az a pár csepp, amit írnak. Centinként haladok végig az egész fejbőrömön, úgy érzem, ha elválasztom a hajam, tényleg a bőrre megy és nem csak a hajra. Az egyetlen dolog, ami nem tetszik, hogy egy év mire kész van, de legalább működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 12.

karakasdora

2024. január 24.

Gyulladás miatt nagyon elkezdett hullani a hajam, gondoltam egy esélyt adok neki. 3 hete használtam, amikor úgy tűnt, hogy kevesebb hajam hullik fésülködéskor és hajmosáskor, múlthéten megjegyezte a fodràszom, hogy rengeteg babahajam van. Elégedett vagyok a termékkel, sajnálom hogy nincs nagyobb kiszerelés. Adagolással nem értek egyet, hetente 4-5x használtam, legalább 2 pipettányi kellett a fejvőrömre, hogy mindenhol el tudjam oszlatni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Pötty

2024. január 15.

Csak most mertem rávenni magam, hogy 2 hónap használat után véleményt írjak, anélkül, hogy elkiabálnám, remélem, hogy nem töröm meg ezzel a varázst :D. Covid óta tartó (közel 3 éves) hajhullásomat csökkentette már-már lassan normális mértékre, pedig már tényleg mindent kipróbáltam és kivizsgáltattam, de sehol semmi eredmény. Hajmosás napján szoktam felvinni több cseppet szétoszlatva a fejbőrömre vagy ha csak úgy tudom megoldani, akkor hajmosás előtt 1-2 órával. (heti 2x mosok hajat) Nekem úgy tűnik, hogy így is beválik. Már kb. a második használatnál érezhetően kevesebb hajam jött ki mosáskor, azóta pedig tovább csökkent vagy tartja ezt a kevesebb mennyiséget. Babahajak is nőnek, uh bízom benne, hogy visszasűrűsödik a hajam, mert sajnos itt-ott nagyon hiányos. Mindenképp ajánlom kipróbálni azoknak, akik hasonló problémával küzdenek és semmilyen vizsgálat nem találta meg a hajhullás okát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 15.

tokekata

2023. december 17.

Nekem sajnos halál száraz, viszkető fejbőröm van így télen, mondom kipróbálom. Szerintem hat erre is, megnyugtatja a fejbőröm és mintha hidratálná🥺😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 17.

persevere

2023. december 14.

Mikor elkezdtem használni ezt a szérumot, egyáltalán nem gondoltam volna, hogy ennyire látványos hatása lesz. Két-három naponta használom, nem az egész fejbőrre, hanem kifejezetten a problémásabb területekre, ahol ritkább a hajam -- ezt tekintve, nem fogy olyan gyorsan, úgy 2,5 hónapja használom és még csak most fog elfogyni az első üvegcsével. Kb. egy hónap rendszeres használat után vettem észre, hogy mintha-mintha elkezdtek volna nőni a babahajaim, mostmár pedig határozottan látszik a javulás, kezd szépen "benőni" a hajvonalam. Tartottam picit az irritációtól, vagy attól, hogy jobban fog zsírosodni a hajam, de szerencsére egyiket sem tapasztaltam. Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Örülök, hogy kipróbáltam, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 14.

kzs88

2023. november 29.

2 üveggel használtam el, rozmaringolajjal együtt volt része a hajápolási rutinomnak. Mivel a hajam gyorsan zsírosodik ezért csak hajmosás előtt pár órával tettem fel. Rengeteg a babahajam, ütős kombó a rozmaringgal, de nagyon bosszant, hogy csak ekkora kiszerelésben kapni, emiatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 29.

histrionic

2023. október 13.

Egy éven keresztül használtam rozmaring olajat és rozmaring vizet, semmi változás nem történt. A hajam mindig "Miki egeres" volt, nem kihullott, egyszerűen feljebb kezdődött a hajvonalam kétoldalt, azt hittem, ez genetika és már elfogadtam, hogy ilyen a hajam. Aztán kipróbáltam ezt a szérumot, és wow, tele lett babahajjal az a része is a fejbőrömnek, ahol még soha életemben nem nőtt hajam. Kb az első üveg után látszott, már a harmadiknál tartok.
Természetesen nem elég az a pár csepp, bőven locsolok belőle (kétnaponta használom kb), így baromi gyorsan fogy, de nekem az eredmény miatt megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 13.

sildi

2023. szeptember 4.

Nem tudom.. nem annyira tapasztaltam hatását, bár bevallom, nem is használom hetente többször, csak egyszer. Én 7-10 cseppet szoktam használni, annál kevesebb nem elég, hiába masszírozom szét alaposan. Nekem kicsit zsírosítja a hajam, úgyhogy a hajmosást megelőző napokon használom. Nem irritál, a használata nem vészes, bár a pipetta zárhatna jobban, olyan folyékony a szérum, hogy simán kicseppen belőle. Nem akarom lehúzni, mert bajt nem okozott és talán csak azért nem látom az eredményt, mert nem használom megfelelő gyakorisággal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 4.

Brunettee

2023. augusztus 28.

Nem magamnak vettem, hanem egyetlen szerelmemnek, hátha a fejbőrét rendbe szedi, mivel picit száraz neki. A rendszeres használat elmaradt nála, de amikor célzottan rákérdeztem, hogy kellene-e használni, akkor szorgosan kente. Szereti amúgy, szépen hidratálta a fejbőrét, úgyhogy próbálom még rábírni a további használatra. De természetesen ha ilyen újdonság van otthon, azt nekem is ki kell próbálni. Engem nem zsírosít, a fejbőröm is szereti. Hogy a hajhullást megállítja-e, azt nem tudom, inkább arra vagyok kíváncsi, mennyire erősíti a hajszálakat. Ha az éppen szezonális potyogást is rendben tartja (nálam ez sem vészes, más észre se venné), akkor pláne hálás leszek. Nem csodaszer, de az árát, és a nálunk elért hatást tekintve abszolút szuper kis szérum.
Folyik rendesen mindenfelé, de ez várható volt, ez részemről nem vesz le az értékéből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Antioxidánsok: Caffeine
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.