Rexona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 1.

Kategória:   Tusfürdők

Energizáló tusfürdő az aloe vera és a mentol frissességével.

Denny

2022. február 24.

Ajándékba kaptam, magamtól nem biztos, hogy megvettem volna. Az illata nagyon friss, üde, tényleg energizál. Nagyon jól habzik, kevés is elég belőle. Picit szárít, de nem vészesen. Nekem - egyedül használva - nagyjából 1,5 hónapig volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Bubucim

2020. július 13.

Ez az első tusfürdőm Rexonáéktól. Egy kiárusításon tettem rá szert 300 Ft-ért. Nekem nagyon bevált. Előtte nem olvastam, hogy hűsítene, de annál inkább tapasztaltam. :) Számomra egy nagyon jó kis nyári tusfürső.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Luiselotte

2020. május 1.

Biztos rinocérosz bőröm van ( ja , nem ) de én nem érzem ,hogy extrán hűsítene. Friss illat, elég jól tisztít , de ennyi. Végülis nem a világot akarom megváltani egy tusfürdővel. Láb borotváláshoz tökéletes lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Reci81

2020. március 19.

Nagyon szeretem az illatàt és kellemes friss börérzetet hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Nagyon szeretem az illatàt és kellemes friss börérzetet hagy.

sackoka

2020. március 18.

Nagyon szeretem a hatását és az illatát is, ami tusolás után még sokáig érezhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Erika80

2019. szeptember 17.

Kíváncsi voltam milyen ez a tusfürdő, gondoltam kipróbálom, veszek egyet. Az Aloe Verát szeretem, a friss illatokat is, tehát jöhet. Nyári napokon tény, hogy sokkal jobban esik a vele való fürdés, mint az őszies estéken. Valóban érezni benne mindkét összetevőt. Az aloénak inkább az illatát, a mentolnak viszont a hatását. Nem mondom, hogy nem szeretek vele tusolni, de azt kell mondjam, egyáltalán nem fog hiányozni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

fokyandi

2019. augusztus 17.

Imádok vele tusolni! Friss aloe illat, hűsítő mentol, jól hidratál... Nekem olyan dezodor illatú. Köszönöm Rexona, hogy megalkottad ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

lilielli

2019. június 9.

Most kb. 32 fok van, de ha ezzel fürdök, majd megfagyok a mentol tartalom miatt, nagyon hűsít, túlságosan is. Kicsi véletlen az arcomra került, és nagyon csípte, égette. Elég jól frissít, de félreteszem, ha majd 40 fok lesz, apródonként elhasználom, esetleg lábamat mosni jó. Jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

eszterksz

2019. május 23.

Alapvetően jó lenne, és tényleg frissít, de nem éppen bőrbarát összetevőkből készült sajnos... Aki érzékeny, azt biztosan irritálni fogja

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

S.K

2019. április 5.

Tényleg jó kis tusfürdő. A nagy nyári melegben nagyon jól frissít. Sajnos nem túl szépek az alkotóelemei, ezért rendszeresen nem ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice