Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2020. november 25.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem,0% alcohol

heiserfanni

2020. november 24.

Tini korom legleglegje!!! Érzem mai napig az illatát magamban, és azt kell, hogy mondjam, nagyon sok szép emléket idéz fel ❤️ Köszönöm!
(Amúgy ahogy elkezdtem volna izzadni, gyerekek, aktiválódott! Imádtam, védelmet nyújtott, ápolt, isteni illatom volt🙏🏻)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Barabell

2015. június 19.

Nálam teljesen betartja azt, amit ígér. Nyáron 35 fokban is érezni az illatát, és ami ennél is fontosabb, a legnagyobb melegben is szárazon tart! Teljesen jól működik, a nagy hőségben is megállja a helyét.
Már hetekkel ezelőtt beszereztem egyet és eltettem nyárra, nehogy véletlenül ne lehessen kapni. Biztosan ez a dezodor lesz velem egész nyáron!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Addika

2015. március 1.

Sajnos elég izzadós vagyok, ez sem tett csodákat, a pólómon ugyanúgy virít az izzadságfolt. De azért kimagasló a versenytársait tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 1.

barbigirl21

2013. szeptember 26.

Eszméletlen ez a dezodor. Alig akartam elhinni, mikor először észrevettem, hogy amikor jobban kimelegedtem, izzadtam, a spray "aktiválta magát", és erősebben érződött rajtam, mint reggel. Kellemes illatú és megbízható, talán a legjobb dezodor mind közül, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

timity

2013. június 21.

Ajándékba kaptam, de hamar túladtam rajta.. Nekem túl tömény, zárt térben fújva fullasztó, még ha nem is állok bele az "illatfelhőbe"...Az összetevői szörnyűek! A Rexona spray-k nem voltak a kedvenceim, én magamnak talán egyszer vettem. Még a hatékonyságát is megkérdőjelezném.. Hatalmas mennyiséget magamra fújva talán nem engedi az izzadást, de a szaga miatt és az összetevői miatt 3-nál többször egy nap nem fújtam soha! Összességében: sem az illata, sem a hatása, de még a tartóssága sem tetszik. Nem ajánlom annak, aki izzadósabb és sokat szaladgál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

FaerieQueene

2013. június 20.

Izzadás ellen nem használ. Viszont egész nap érezni rajtam az illatát és nincs izzadságszagom. Az összetevői viszont nem tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

magnes

Korcsoport: >54
2013. június 19.

Nekem bevált. Szerintem melegben az az egészséges, ha izzad az ember, tehát engem nem zavar, hogy ez nem tömíti el az izzadtságmirigyeimet, az viszont dicséretes, hogy este is friss az illatom az izzadás ellenére. Az illata önmagában nekem kicsit erős, virágos parfümmel viszont jól harmonizál, azzal nem is érzem. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 19.

Ina15

2013. április 26.

Régen mindig ilyet vettem és szerettem, sose volt bajom a rexonákkal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Régen mindig ilyet vettem és szerettem, sose volt bajom a rexonákkal. :)

Sziporka

2012. november 13.

Nemrég vettem a rózsaszín változatát. Nagyon jó az illata, nem túl tolakodó, és nekem a hatása is legalább fél napig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Maniac

2012. október 28.

Isteni, tartós illata van, jól véd, de leváltottam egy alumentesre. Elégedett voltam vele, amíg használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.