Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: csillakov, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

A test működésével összhangban aktiválja illatkapszuláit, biztosítva ezzel a megfelelő védelmet akkor, amikor arra a leginkább szükség van.

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
meguntam96

2017. június 12.

Nem tudom, hogy a rossz, vagy a nagyon rossz jelzővel illessem ezt a dezodort. Az illata tényleg finom kellemes, DE darabokban van a hónaljamon a termék pedig nem vittem fel sokat belőle. Az izzadásgátló hatása pedig szóra sem érdemes. Nagy csalódás ez a termék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

LittleSpark

2016. február 24.

Nekem nagyon bevált, nem izzadom át még a mindennapos sportot is hősiesen állja, valamint nem irritál. nagyon szeretem az illatát, bár azért szerencsére annyira nem erős így nem kontárkodik bele a parfüm illatába. A fekete ruháknál azért én vigyázok vele, mert azon hagy egy kis fehér nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

fioretta

2013. augusztus 28.

Túlzás nélkül mondhatom, hogy ez egyszerűen tökéletes! A hatása, az illata, az állaga...még az ára is jó. Nem tudok olyan helyzetet mondani, amikor cserbenhagyott volna, melegben, sport közben, stresszes helyzetben, mindig bevált. Nekem még a ruhán sem hagy fehér foltot. És szerencsére nem is irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

nagyildi72

2013. augusztus 12.

Tökéletesen bevált, szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Tökéletesen bevált, szeretem

Milka

2013. augusztus 12.

alternatívát kerestem ugyanezen márka spray-s, illetve maximum verziójára. az előbbiek már hatástalannak bizonyultak, az utóbbi árából pedig közel 3 ilyen kijönne...valahogy idegenkedtem a szilárd izzadásgátlóktól, nem kellett volna. random választás volt ez a verzió, az illatáért nem is vagyok annyira oda, / nem kedvelem a tömény virágillatot / de mivel közel sem annyira tartós, mint a maximum parfümöt is agyonvágó töménysége, így ez simán elnézhető. tökéletesen bírta az elmúlt időszak 40+ hőmérsékletét, nem irritál, mi kell ennél több? én még a ruhafogásos problémával nem találkoztam, / ujjatlan felsőknél ez igen nehéz is lenne / viszont - tapasztalataim alapján elmondhatom, fog az ennél jóval drágább izzadásgátló is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Eszter a panda

2013. június 13.

A Rexona deok nekem általában beválnak, ahogy ez is, jó szolgálatot teljesített. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

2013. március 24.

Mindegyik stiftes Rexona nagyon bevált nekem, évek óta használom őket, mindig másikat, hogy ne legyen unalmas. :-) Hatásban mindegyik ugyanazt tudja nálam. Óriási melegben nem elég, olyankor veszem elő a zöld kupakos Vichy-t, de annyira meleg nincs olyan sokszor, hogy emiatt lepontozzam a Rexonát, a mindennapokban nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

dettib

2013. január 16.

Nagyon hatásos izzadásgátló, az illata nekem nagyon tetszik. Sajnos a ruhákat tényleg megfogja, de nekem a mosással kijön, sosem sárgult el semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

vador

2012. június 28.

Végigasszisztált egy vizsgaidőszakot, nem volt rá panaszom. Teszi amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Végigasszisztált egy vizsgaidőszakot, nem volt rá panaszom. Teszi amit ígér.

Nickykee

2012. június 23.

Igen, illata tényleg isteni, és nagyon tartós, de az állaga... Förtelmes. Összekeni a ruhákat, és a bőrömön is vastag fehér réteget képez. Ha a kupakját leveszem, már hullik is a fehér por a földre. Vagyis csak az illat és a tartósság miatt kap hármast,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2