Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Kicsikini, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Dezodorok

0% alkohol.

laurahorvath95

2019. február 11.

5 csillagos termék, nincs mit tenni, ez aztán tényleg meggátolja, amit még kell neki. És ha mégis megtörténik, hogy picit megizzad az ember, semmilyen kellemetlen szag nem marad mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

zana525

2018. június 29.

Eddig ez a legjobb dezodor, amit valaha próbáltam! Nem irritál, és egy egész éjszakás nyári bulizás után sem leszek izzadt, vagy büdös. Ajánlom mindenkinek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

csill87

2018. február 22.

Sok fekete felsőt hordok mostanában és ez a dezodor elképesztően fog, nagyon nagyon csúnyán fehérlenek tőle a fekete felsőim :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

LPE

2017. június 24.

Rexona stiftet használok nap, mint nap. Ebből vettem a múltkor egy pumpás verziót, amit nem találtam itt fent a Krémen, ezért itt írok róla. Izzadásgátlásra nekem nem tökéletes, talán azért, mert nem szeretem a lötyit a hónaljamon. De kellemesen frissen tart azért. Ha használom, akkor napi többször felfrissítem. Amolyan áttetsző tejszerű folyadék jön ki a szórófejből. Alkoholmentes, de alumínium van benne. Mivel nem mindig ezt használom, így sokáig kitart. Azért egy extra stresszes napot nem kezdenék vele. Inkább itthon szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

zsucica

2017. február 19.

Valóban 48 órás védelem...szupercsúcs...biztosan újravásárolom :) ez egy kiváló termék,akár csak a rózyaszín társa.... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Pilence

2017. január 24.

A vegen jarok mar nagyon szeretem az illatat friss megis noies es sokaig erzodik.jol gatolja az izzadast is neha kicsit keves egy melegebb napon vagy egesznapos munka utan,de gatolja a szagokat legalabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

hdori23

2017. január 8.

A dolgát jól végzi és az illata is kellemes de sajnos nekem nyomot hagy a ruháimon. Nem hiszem hogy ezért újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

MrsWolf

2016. november 29.

Szuper illatú, nagyon jól működik. Akciósan vettem Glamour napokon, így meg még jobban megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Szane

2016. június 12.

Szerintem a Rexonák közül ennek van a legjobb illata. A ruhákat sajnos megfogja, de hatékony, az biztos. Nem tudom mi történt, de nem találom ezt a fajtát a boltokban. Váltottam egy másik Rexonára, hiba volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

annamagyar94

2016. május 4.

A rexona az rexona. Ennek van szerintem a legjobb illata, és ugyanolyan jó, mint a többi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch