Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. március 29.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona 2003-ban sikeresen vezette be a Crystal termékcsaládot, amelyben olyan  technológiát használtak, amely csökkentette a dezodor okozta fehér foltok képződését a ruhákon. 2010-ben a Crystal termékcsalád megújul. A Crystal Clear Aqua a hatékony izzadásgátlás mellett új, innovatív technológiát kínál. Az új No White Mark technológia sikere abban rejlik, hogy a fehér foltot hagyó részecskéket egy olaj alapú ,,maszk’’ takarja el. Az olaj alapú maszk és a lényegesen kisebb összetevők jelentősen csökkentik a fehér foltok kialakulásának lehetőségét a ruhán és a testen egyaránt.

48 órás védelem, 0% alkohol

Kiszerelés: 40 ml

nicolekitti

2017. július 3.

Régóta használom a Rexona deókat, nekem nagyon beváltak, bár néha cserélnem kell az illatokat. Most éppen ez az illat amit használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Anetty

2016. október 10.

Nem is tudom, olyan furcsa a szaga, főleg izzadtsággal keveredve, nem a kedvencem, de télre jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

danyadi77

2016. május 15.

Sok-sok éve használom a Rexona deo stick-jeit, többféle illatban, de mindig valami semlegeset, parfüm mellé. Olyannyira elégedett vagyok, hogy nem is vagyok hajlandó mást kipróbálni. Korábban talán Niveával kísérleteztem, de nem vált be, túl krémes, zsíros volt -akkoriban. Nekem ruhán se hagyott még foltot egyik sem, kicsit várok, mielőtt felöltözöm és nem használok belőle túl sokat, szerencsére nálam így is kifejti a hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

anitaanett

2015. november 22.

Az illata engem se fogott meg, de a hatásával eddig elégedett vagyok! Nagyrészt fekete vagy sötét színű felsőket viselek, amiken nagyon durva fehér foltokat hagyott az összes deo, amit használtam. Végre találtam egyet, ami nem hagy foltot csak egy nagyon minimálisat. Mivel több felsőmet is tönkre tették a régi deo-k, ezért örültem, hogy végre kipróbáltam ezt. A hatásával is elégedett vagyok, egy pörgős nap után sincs kellemetlen szagom tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

alcyone

2015. október 29.

Amolyan semmilyen illat, de ez nem is baj. A nagyobb gondom az, hogy ez is tud foltot hagyni a ruhákon, amitől utána alig bírok megszabadulni...mindenesetre egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Audrey80

2015. augusztus 8.

Most ezt vettem a rózsaszín helyett, illata kb. semmi, de nem is baj, nincs tőle kellemetlen szagom 40 fokban, ez a lényeg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

anemone

2015. augusztus 1.

Már jó ideje (több éve) Rexona deostiftet használok, leggyakrabban ezt a fajtát. Azt nem mondom, hogy nem izzadok, de egyáltalán nincs kellemetlen szagom és ez a főcél. Azt nem merem állítani, hogy abszolút nem hagy fehér foltot a színes ruhákon. Korábban kipróbáltam sokféle márkát, de azok sokkal rosszabbul teljesítettek kellemetlen szagok és foltok tekintetében is. Az összetétele lehetne kicsit natúrabb, de amíg nem találok valami "csodaszert" maradok ennél.

Update:
Valamit tuti megváltoztattak az összetevői között vagy a gyártási technológián, mert a pár hete vásárolt stift nagyon durva foltot hagy a felsőimen. Két pólómat likvidálta is, egyszerűen olyan szürkés folt lett rajtuk amit lehetetlen kimosni :( Váltanom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Update:

vikkimore

2015. március 8.

Én a spray-vel együtt használom, ezért csak a kettő együttes hatásáról tudok írni. Az illatát imádom, friss tisztaság illat, még a nap végén is lehet érezni. Az izzadást kb 90%-osan gátolja nálam, nincsenek kellemetlen szagok sem. Sajnos a ruhákat hajlamos megfogni, de ez legyen a legnagyobb baja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

linkee

2015. január 11.

Legalább egy évtizede Rexona Stick-eket használok. 100%-ban megvéd a kellemetlen szagoktól és én legfőképpen ezt várom tőle.... Sajnos a ruhán foltot hagy ez kétségtelen, és hát tartalmaz alumíniumot is de ez a többi márkáról is elmondható. Tisztában vagyok vele, hogy hónalj gyantázás vagy epilálás után pihentetni kell a bőrt és hogy nem szabadna rögtön dezodorral bombázni, viszont sokszor idő hiány miatt ez velem előfordult (és hát nem megyek ki az ajtón izzadásgátló használata nélkül...) nem csípi, illetve nem irritálja a hónaljat még ilyen állapotában sem. Szeretem a Rexona stick-eket! (-1 az alumínium miatt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Jutka1989

2014. november 21.

Remek illata van, ezért vettem meg. Még este is érzem magamon az illatot. Annak ellenére, hogy láthatatlan, nekem még a színes ruhán is hagyott nyomot. Ha újravenném, az csak az illata miatt lenne, és csak nyáron fehér atlétához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2