Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Dezodorok

Tiszta, hűsítő és extra friss illat. Az Invisible Aqua termékcsalád nemcsak felfrissít, de láthatatlan védelmének hála nem hagy foltot, így a fekete fekete, a fehér pedig fehér maradhat.

Kokusztej

2019. július 3.

Nekem nem jött. Az illata jó és talán itt véget is érnek a pozitívumok. Nem tartós, az izzadást nem szabályozza igazán. Nehéz lemosni és megfogja a ruhát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Destina

2019. július 1.

Kellemes az illata, és jól véd az izzadástól, de sajnos egy bizonyos idő elteltével darabossá válik a hónaljamon, emellett rátapad a ruhára is, és elszínezi azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

bugeyes

2018. augusztus 27.

Hááát.... Nekem kevésbé jött be, mint a spray-s változata. Többször kell kenegetnem a nap folyamán, a spray-változatból elég max 2x befújnom magam. Az izzadást ez sem szabályozza különösebben. Ezt a nyomot hagy, nem hagy nyomot dolgot sajnos nem tudom belőni, mert egy idő után kb. minden ilyen termék nyomot hagy a ruhán, de ha valaki tud olyan izzadásgátlót, bármilyen árkategóriában, ami tényleg nem hagy nyomot, örülnék, ha megosztaná. :)
Ezt a változatot tuti, hogy nem fogom újra vásárolni, egy gyengusz 2*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Ezt a változatot tuti, hogy nem fogom újra vásárolni, egy gyengusz 2*.

Stellacska6969

2018. augusztus 11.

Most direkt olyan stiffet vettem ami Black And White. Hát hogy mennyire az azt még nem tudom... de kellemes illata van és valamennyire tartós is. Nem hagyott sárga foltot a fehér felsomon, de kiváncsi vagyok hogy a feketét elszínezi e. Mindenesetre eddig megfelel, és valóban van egy kis hűsítő hatása 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Ildi71

2018. április 27.

Már bocsánat a kifejezésért, de büdösebb lettem tőle, mint ha nem használtam volna. Megy a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 27.

Kremrajongo

2018. január 31.

Mint dezodor rendben van, de ruhán ugyan úgy foltot hagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Mint dezodor rendben van, de ruhán ugyan úgy foltot hagy.

fdorottya

2018. január 29.

Nem fogja meg a fekete és fehér ruhákat mi?? Dehogynem fogja meg és ez mellett nem sok haszna van. Pár óráig tart és utána semmi. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Giside

2017. október 18.

Ahogy hozzaszokott a honaljam a hasznalathoz, hirtelen pont az ellenkezo hatast valtotta ki. Nekem nem valt be eros izzadasra.
Ez a termek max annak valo, aki nem izzad remdesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Ez a termek max annak valo, aki nem izzad remdesen.

nicolekitti

2017. július 4.

Jobban szeretem az illatát, mint a rózsaszínnek, szerintem teljesen jó dezodor, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

xixi

2016. december 15.

Gátolja az izzadást meg minden, de ahhoz képest, hogy felnyitás után 24hó a szavija úgy kb. 4 hónappal a megvétele után szerettem volna használni, átható avas szagot áraszt a krém, le kellett törölnöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone