Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Dezodorok

Tiszta, hűsítő és extra friss illat. Az Invisible Aqua termékcsalád nemcsak felfrissít, de láthatatlan védelmének hála nem hagy foltot, így a fekete fekete, a fehér pedig fehér maradhat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KisCsi

2022. szeptember 15.

Elfelejtettem reggel a dezodort és pont állásinterjúra kell mennem úgyhogy berohantam az első boltba és ott ez volt az egyetlen deo.
Illata szinte semmi, hatása közepes, foltot viszont igenis hagy, nem is kicsit. Ehhez mérten viszont drága.
Valószínűnek tartom hogy kuka lesz belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Valószínűnek tartom hogy kuka lesz belőle.

AnnaR

2022. február 13.

Nem számoltam hányszor vettem újra, de legalább 3x.
Nagyon szeretem. Frissen tart egész nap, melegben is megbízható társ. Sok fekete, fehér felsőm van, nem láttam, hogy kárt okozna az anyagban.
Maradok továbbra is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

Nem számoltam hányszor vettem újra, de legalább 3x.
Maradok továbbra is ennél.

noricza

2021. november 6.

Nagy nehézségek árán (mint mindennel ezzel is így voltam hogy kikellett próbálni 100at mire 1 bevált) rátaláltam, megszerettem bevált. Nem fogom az összes csomagolás formájához leírni a véleményem mert aki használja az szerintem érti miről van szó. Pár évente új csomagolást kap, hasonló illat ugyan az az állag de valami mindig változik és akkor kezdheti az ember kisilabizálni melyik is volt jó neki. Én alapvetően a 'kék' változatot szeretem a 'rózsaszínnek' túl erős az illata. Kicsit zavaró lehet ha sokat ken az ember és összegyűlik a bőrredőben de ez csak megszokás kérdése (én a golyós verziót nem szeretem mert amint felkenem olyan érzésem van mintha már eleve izzadt lennék mert nagyon nedves nyomot hagy). Egyébként az illata nem nyomja el a parfümöt ezért is kedvelem, jól bírja a strapát akár milyen meleg is van, még nem hagyott cserben. A ruhát könnyű összekenni vele de már van 'blackandwhite' verzió illetve a régi még sárga foltot hagyott a ruhán ezek az újabbak már nem. Próbáltam mást is de mindig ehhez térek vissza. Egyébként más deokat(nem márkaazonos) amiket használtam is nyomot hagytak a ruhán és nem is volt számomra ennyire hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

Kokusztej

2019. július 3.

Nekem nem jött. Az illata jó és talán itt véget is érnek a pozitívumok. Nem tartós, az izzadást nem szabályozza igazán. Nehéz lemosni és megfogja a ruhát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Destina

2019. július 1.

Kellemes az illata, és jól véd az izzadástól, de sajnos egy bizonyos idő elteltével darabossá válik a hónaljamon, emellett rátapad a ruhára is, és elszínezi azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

bugeyes

2018. augusztus 27.

Hááát.... Nekem kevésbé jött be, mint a spray-s változata. Többször kell kenegetnem a nap folyamán, a spray-változatból elég max 2x befújnom magam. Az izzadást ez sem szabályozza különösebben. Ezt a nyomot hagy, nem hagy nyomot dolgot sajnos nem tudom belőni, mert egy idő után kb. minden ilyen termék nyomot hagy a ruhán, de ha valaki tud olyan izzadásgátlót, bármilyen árkategóriában, ami tényleg nem hagy nyomot, örülnék, ha megosztaná. :)
Ezt a változatot tuti, hogy nem fogom újra vásárolni, egy gyengusz 2*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Ezt a változatot tuti, hogy nem fogom újra vásárolni, egy gyengusz 2*.

Stellacska6969

2018. augusztus 11.

Most direkt olyan stiffet vettem ami Black And White. Hát hogy mennyire az azt még nem tudom... de kellemes illata van és valamennyire tartós is. Nem hagyott sárga foltot a fehér felsomon, de kiváncsi vagyok hogy a feketét elszínezi e. Mindenesetre eddig megfelel, és valóban van egy kis hűsítő hatása 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Ildi71

2018. április 27.

Már bocsánat a kifejezésért, de büdösebb lettem tőle, mint ha nem használtam volna. Megy a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 27.

Kremrajongo

2018. január 31.

Mint dezodor rendben van, de ruhán ugyan úgy foltot hagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Mint dezodor rendben van, de ruhán ugyan úgy foltot hagy.

fdorottya

2018. január 29.

Nem fogja meg a fekete és fehér ruhákat mi?? Dehogynem fogja meg és ez mellett nem sok haszna van. Pár óráig tart és utána semmi. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.