Rexona

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 10.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krémdezodor citrus-friss illattal

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

palmiii

2020. június 4.

Akciósan, kiárusításban vettem meg, de teljes áron is megéri. Felkenve borzalmas az illata, de ez szerencsére hamar elillan. Egy használatra nem kell belőle sok, sokáig elég. Izzadás természetesen ugyanúgy van a használata mellett is de kellemetlen szagokat teljesen megszünteti akár egész napra újra kenés nélkül.Ami zavaró, hogy kicsit nehezen szárad és megfogja a ruhát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Milli006

2019. június 14.

Aaaaaannyira büdös.... A hatása nem rossz, de tényleg vigyázni kell vele, hogy ne fogja meg a ruhát. Én nagyon picit szoktam csak használni belőle. Ha kicsit elviselhetőbb lenne az illata, több csillagot kapna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 14.

hjuditcrema

2018. július 18.

Ez a legjobb izzadásgátló, kár, hogy elég intenzív, mű illata van, illetve a ruhát is megfogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Lina14

2018. július 18.

nagyon jól gátolja a szagokat, de még mindig izzadsz
nem zavar bele az aznapi parfümömbe, mert gyakorlatileg nin csaga
nekem ennyi kell egy deótól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

nagyon jól gátolja a szagokat, de még mindig izzadsz
nem zavar bele az aznapi parfümömbe, mert gyakorlatileg nin csaga
nekem ennyi kell egy deótól

Brigi0707

2018. március 23.

Nekem nagyon bevált! Egy dezodor sem volt ennyire hatékony azok közül, amelyeket kipróbáltam. Zuhanyzás után este szoktam használni, és másnap az esti zuhanyzáskor is lehet érezni a bőrön, hogy még mindig száraz. Az illata viszont cseppet sem kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Nutellabella

2018. január 10.

Régebben használtam, elégedett is voltam vele, mert a kellemetlen szagok keletkezését nagyon hatékonyan megakadályozta. Azonban _minden_ fehér pólóm hónalját besárgította. Azóta Old Spice-t használok, tökéletesen működik, és nincsenek sárga foltok a pólóimon sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

adelia

2018. január 10.

Korábban nem használtam krémdezodorokat, mert semmit se értek rajtam, ez viszont szuperül működik. Egyetlen hátránya, hogy sokat kell várni, amíg felöltözhetek, mert külön foltot hagy a ruhámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Vicus7

2017. november 1.

Régóta használom, szeretem az illatát mert nem túl intenzív így ha parfümöt használok akkor is tökéletes. Ez az eddig leghatékonyabb krémdezodor, amit használtam. Ami hátrány ha nem száradt még meg foltot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

nusmanna

2017. október 18.

az illata nem az igazi.. najó nagyon büdös. de ennek ellenére is ujravevős mert a legnagyobb melegben is teszi a dolgát és nagyon tartós, tényleg remek tökéletes lenne, na de a szaga.. de én kb fél óráig érzem csak utána semmleges (bár lehet h akkor már csak hozzászokott az orrom) krémes állaga miatt kicsit gyorsan fogy..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

buba83

2017. július 12.

Azért vettem ezt a fajtát, mert nem volt a Maximum Protection Confidence-ből, ami a kedvencem. A feladatát tökéletesen ellátja ez is, de az illata szerintem sokkal jobb a másiknak. Máskor szerintem ragaszkodni fogok a Confidence-hez, bár ez is tökjó termék amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.