Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

fioretta

2020. augusztus 10.

A Rexona krémdezodor lila típusát már használtam és összességében elégedett voltam, úgyhogy gondoltam teszek egy próbát egy másik színnel is. Ez sem rossz, de mintha kevésbé lenne hatékonyabb. Igaz főként a legmelegebb, fullasztó nyári kánikulában használtam eddig, és egy idő után elkezdtem izzadni, de szagtalanul :) Az állaga jó, az illata is kellemes, bár nem tartós, nem érződik soká. Ujjatlan, kivágott topoknál használtam, úgyhogy azt nem tudom, hogy megfogja-e a ruhát vagy sem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Lindsay24

2020. július 2.

Ezt a deót használom már évek óta, igazi izzadás elleni védelmet nyújt. A ruháknál vigyázni kell, mert könnyen össze lehet kenni vele a pólókat, de már hozzászoktam, hogy óvatos legyek. Az egyetlen bajom vele az, hogy egy idő után büdösnek érzem magamon. Ilyenkor néhány napig mást használok, aztán vissza tudok térni ehhez. Az árához képest kicsit kevés van benne, és a végét nehéz kipréselni belőle. A negatívumai ellenére nem válnék meg tőle, mert amit ígér, azt tényleg tudja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

orsid

2020. június 21.

Deonak jó,használ,de iszonyat módon sárgítja a ruhák hónalj részét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Deonak jó,használ,de iszonyat módon sárgítja a ruhák hónalj részét.

BlankaF

2020. február 6.

Az egyetlen dezodor, ami tényleg használ. Egyetlen hátránya, hogy nagyon kevés van benne, így gyorsan is fogy. Kicsit drága, de amikor akcióban van a drogériában többet veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

dizzie

2020. február 5.

Gimiben ez volt az életmentő csodaszerem, felvehettem bármilyen felsőt anélkül, hogy nap végére kellemetlen izzadságfolt díszelgett volna rajta. Azonban kb. 2 év után kezdtem észrevenni, hogy a "csodaszer" hatása kezd csökkenni. Az izzadsággátlást felváltotta egy nagyon kellemetlen dezodor szag és izzadságfokozódás. Nem hittem el, hogy a kedvelt termékem az elvárttól ellentétes hatást nyújt.

Nem tudom, hogy valami összetevőt változtattak e meg benne, de fél év szünet után sem érte el a kívánt hatást. Nagyon szomorú vagyok miatta, mert ez anno nagyon sokat segített nekem és most nem tudok találni ehhez hasonlóan működő terméket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Agnyecko

2019. november 2.

Alig levakarható réteget képez a bőrön, ha nem vigyázok, szörnyen megcsíkozza a pólót kívülről is, gyorsan fogy, ráadásul a vége benne marad a dobozban, néha úgy érzem, nem használ, de nekem még mindig a leginkább elfogadható dezodor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

bero931028

2019. október 21.

Nyár elején kezdtem el használni, miután édesanyám ódákat zengett róla. Nekem is tökéletesen bevált. Túráztam, dolgoztam, nyaraltam, sportoltam, a napi rutint végeztem, csinálhattam bármit, mindig illatos maradtam. Másodjára vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

RokalanyLau

2019. október 17.

Bő egy év alatt szokta meg a bőröm, így váltani kellett. Alig várom hogy visszaterhessek hozzá.
Míg használtam nem izadtam,nem budosodtem be. Legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Míg használtam nem izadtam,nem budosodtem be. Legjobb

poczeandrea

2019. október 5.

Évek óta használom, eddig semmi nem vált be, csak ez. Persze, nem izzadok, jaj de rossz, meg sls, meg tulajdonképp az ördögtől való, de dezodor esetén ez nem érdekel. Minden más esetben igen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

tothgyongyi92

2019. június 17.

Izzadok tőle, irtó rossz illatú, fehér porban mállik le felkenés után nem sokkal..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.