Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

BlankaF

2020. február 6.

Az egyetlen dezodor, ami tényleg használ. Egyetlen hátránya, hogy nagyon kevés van benne, így gyorsan is fogy. Kicsit drága, de amikor akcióban van a drogériában többet veszek belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

dizzie

2020. február 5.

Gimiben ez volt az életmentő csodaszerem, felvehettem bármilyen felsőt anélkül, hogy nap végére kellemetlen izzadságfolt díszelgett volna rajta. Azonban kb. 2 év után kezdtem észrevenni, hogy a "csodaszer" hatása kezd csökkenni. Az izzadsággátlást felváltotta egy nagyon kellemetlen dezodor szag és izzadságfokozódás. Nem hittem el, hogy a kedvelt termékem az elvárttól ellentétes hatást nyújt.

Nem tudom, hogy valami összetevőt változtattak e meg benne, de fél év szünet után sem érte el a kívánt hatást. Nagyon szomorú vagyok miatta, mert ez anno nagyon sokat segített nekem és most nem tudok találni ehhez hasonlóan működő terméket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Agnyecko

2019. november 2.

Alig levakarható réteget képez a bőrön, ha nem vigyázok, szörnyen megcsíkozza a pólót kívülről is, gyorsan fogy, ráadásul a vége benne marad a dobozban, néha úgy érzem, nem használ, de nekem még mindig a leginkább elfogadható dezodor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

bero931028

2019. október 21.

Nyár elején kezdtem el használni, miután édesanyám ódákat zengett róla. Nekem is tökéletesen bevált. Túráztam, dolgoztam, nyaraltam, sportoltam, a napi rutint végeztem, csinálhattam bármit, mindig illatos maradtam. Másodjára vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

RokalanyLau

2019. október 17.

Bő egy év alatt szokta meg a bőröm, így váltani kellett. Alig várom hogy visszaterhessek hozzá.
Míg használtam nem izadtam,nem budosodtem be. Legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Míg használtam nem izadtam,nem budosodtem be. Legjobb

poczeandrea

2019. október 5.

Évek óta használom, eddig semmi nem vált be, csak ez. Persze, nem izzadok, jaj de rossz, meg sls, meg tulajdonképp az ördögtől való, de dezodor esetén ez nem érdekel. Minden más esetben igen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

tothgyongyi92

2019. június 17.

Izzadok tőle, irtó rossz illatú, fehér porban mállik le felkenés után nem sokkal..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

ildiko91

2019. május 21.

Egyik barátnőm ajálotta, azota csak ezt veszem, meg a rózsaszin változtatát. Egyáltalán nem izzadok tőle, vagy ha igen akkor annak semmi szaga. Nagyon szuper pedig nagyon izzados típus vagyok. Egyetlen hátránya, hogy ha sokat ken fel az ember lánya, akkor ilyen foltos lesz a poló, csak ezért nem kapja meg a csillagos 5-öst.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Petravagyok

2019. május 8.

Nagyon sokaig hasznaltam, mert szerettem ezt a friss, tiszta illatot, ami korullengett tole. Elveztem, hogy nyaranta a koncerteken, tomegkozlekedessn stb. a nagy melegben levo emberszagban, az en kis honaljkam mindig illatozott😌 Aztan leesett, hogy hé. Valami nagyon nincs rendben ezzel a cuccal, ha nem izzadok tole semennyit sem. Nem lehet egeszseges egy dolog, amitol az izzadsagot nem tudja kilokni a borunk természetes modon. Pontosan az ilyen kencék hasznalatatol van olyan sok mellrakos megbetegedes :( Ezt merlegelve mindenmentes, természetes dezodorokra valtottam, vagy inkabb izzadok, de legalabb a karos hatasokon nem stresszelek. En azt mondom, engedjetek el az olyan termeket, amiben ennyi kemikalia van, lanyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

altair

2019. március 14.

Nekem ez abszolút pénzkidobás volt, ráadásul nem is egy olcsó termék...
Pár nap használat után teljesen kipirosodott tőle a bőröm, egyből abba is hagytam és ki is dobtam. 2-3 hét kellett, mire helyrejött a bőröm, azóta csak "minden mentes" dezodort merek használni, de van, hogy azoktól is kipirosodik...
Számomra óriási csalódás, soha többé rexona... se...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Nekem ez abszolút pénzkidobás volt, ráadásul nem is egy olcsó termék...
Számomra óriási csalódás, soha többé rexona... se...

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.