Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

ildiko91

2019. május 21.

Egyik barátnőm ajálotta, azota csak ezt veszem, meg a rózsaszin változtatát. Egyáltalán nem izzadok tőle, vagy ha igen akkor annak semmi szaga. Nagyon szuper pedig nagyon izzados típus vagyok. Egyetlen hátránya, hogy ha sokat ken fel az ember lánya, akkor ilyen foltos lesz a poló, csak ezért nem kapja meg a csillagos 5-öst.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Petravagyok

2019. május 8.

Nagyon sokaig hasznaltam, mert szerettem ezt a friss, tiszta illatot, ami korullengett tole. Elveztem, hogy nyaranta a koncerteken, tomegkozlekedessn stb. a nagy melegben levo emberszagban, az en kis honaljkam mindig illatozott😌 Aztan leesett, hogy hé. Valami nagyon nincs rendben ezzel a cuccal, ha nem izzadok tole semennyit sem. Nem lehet egeszseges egy dolog, amitol az izzadsagot nem tudja kilokni a borunk természetes modon. Pontosan az ilyen kencék hasznalatatol van olyan sok mellrakos megbetegedes :( Ezt merlegelve mindenmentes, természetes dezodorokra valtottam, vagy inkabb izzadok, de legalabb a karos hatasokon nem stresszelek. En azt mondom, engedjetek el az olyan termeket, amiben ennyi kemikalia van, lanyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

altair

2019. március 14.

Nekem ez abszolút pénzkidobás volt, ráadásul nem is egy olcsó termék...
Pár nap használat után teljesen kipirosodott tőle a bőröm, egyből abba is hagytam és ki is dobtam. 2-3 hét kellett, mire helyrejött a bőröm, azóta csak "minden mentes" dezodort merek használni, de van, hogy azoktól is kipirosodik...
Számomra óriási csalódás, soha többé rexona... se...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Nekem ez abszolút pénzkidobás volt, ráadásul nem is egy olcsó termék...
Számomra óriási csalódás, soha többé rexona... se...

KisKormos

2018. október 9.

Elég hamar megizzadok, még akkor is ha fázok, így már régóta ki akartam próbálni. Miután megvettem, 2 hét használat után megromlott. Büdös lett. Tudom hogy nem kéne, de még mindig használom így is, mert felkenés után nem érződik, viszont a hatása még mindig jó. Az aljából pedig kifolyt valami olajos lötty....Elég érdekes. Ezt még elhasználom, ha nem lesz rosszabb, de szerintem nem fogok újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

kamillakovacs

2018. augusztus 22.

Amióta kipróbáltam ezt a terméket, csak ezt veszem. 100%-osan meg vagyok vele elégedve, a leghatásosabb dezodor. Nekem személy szerint mindig is problémáim voltak az izzadással, de ez a deo megoldotta minden problémámat. A felkenéskor picit erős az illata, de ez a nap során már szerintem abszolút nem érezhető és sajnos a ruhán is hagy némi foltot, de ennek ellenére szerintem maximálisan megéri az árát.

Update: Sajnos hozzászokott a bőröm így kénytelen leszek váltani, a kezdeti lelkesedésem elmúlt ugyanis alig van már hatása, a nagy meleggel pedig nem igazán birkózik meg. Izzadok és az erős illatát is egyfolytában érzem magamon, a ruháimon mindenhol. Lehet hogy később újra próbálom. Csak egy csillagot vonok le mert azért évekig teljesen jól működött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Jelizz

2018. augusztus 15.

ez a legdragabb dezodor amit valaha vettem (5 euro) nagyon kis picike csavaros, deo krem szeruseg . Kicsit szuros elsore az illata de utana pedig egesznap erzem a tisztasag illatot. DE....! Kb egy ora alatt leolvad rolam , olyan mintha nemhasznaltam volna vlami jo dezodort, az olcsobb tarsai jobbak. Maradok a Nivea golyos dezodorjainal. sorry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Sziszkacsiga

2018. augusztus 9.

Az elején hónapokig használt, aztán egy idő után teljesen összefogta a ruhát, ragadt és túl erős lett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

lepetak

2018. július 18.

Nagyon imádom! Abszolút megéri az árát. Az illata nagyon jó és tartós. Nekem ez vált be legjobban izzadás ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

born86

2018. május 30.

Az biztos hogy az ember lánya ha használja büdös nem lesz bármilyen munkát végez is, viszont igen nagy hátránya hogy a ruhát össze fogja,nagyon kenődik ,de én úgy vagyok vele valamit valamiért....
Mindig újra veszem mert egy nyári 40 fokos napon ,sincs semmi izzadság szaga az embernek tőle.
Így én adom neki az 5 pontot a negatív tulajdonságai mellett is mert ,másnál ilyen jó hatást még nem sikerült eredményezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Enc

2018. január 20.

Nagyon jó termék, megéri az árát. Általában zuhany után használtam esténként és volt, hogy másnap este zuhany előtt még éreztem magamon az illatát. Nyárra, hőségbe, sportoláshoz csak ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.