Best of Beauty 2019

Rexona

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort. Az új Rexona Maximum Protection Everyday Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

Használat: A legjobb hatás elérése érdekében használd a hónaljon este, lefekvés előtt!

Ancu

2019. május 26.

Lehet, hogy csak én jártam így vele, de alul, ahol tekerni kell folyamatosan csöpög ki valami lé......ezáltal még a tekerőjét sem fogom meg szívesen, csak ha teszek oda valami zsepit. Az ára is nagyon magas, és tényleg hamar elfogy. Nagy csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Anahita

2019. április 1.

A minőség, a hatás és az illat rendben van. Ugyanakkor botrányos, hogy ilyen ár mellett, napi egyszeri használattal jó, ha két hétig kitart, és 4-5 tekeréssel passzírozza ki a szükséges, nyomorúságos mennyiséget. Lehet, hogy maga a deo klassz, de a csomagolás és a mennyiség akkora csalódás, hogy nem tudok több csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

martina22

2019. február 8.

Ez tényleg remek dezodor, kellemes az illata, szeretem, viszont iszonyatos foltokat hagy a ruhákon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

B.baba

2018. november 1.

Izzadásgátlásban verhetetlenek a Rexona Maximum Protection termékei. A csillagokból le kell vonnom, mivel szerintem túl gyorsan fogy és a ruhákon is foltot hagy. Nekem a lila flakonos jobban bejött, de még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

bogcsii

2018. augusztus 7.

sárga foltokat hagy sajnos:( pedig jól fed mert reggeltől estig hatásos . ami meg idegesít az az illata iszonyat tömény lett az utóbbi pár hónapban , annyira h mikor már csak néha használtam le kellett mossam mert hányingerem lett:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

szabina357

2018. július 23.

Tartós a hatás, szolíd illat, kedvelem. Kicsit drága és gyorsan fogy, ez negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

mercibalint99

2018. július 3.

Nagyon jó izzadásgátló hatása van, évekig csak ezt tudtam használni, annyira izzadós vagyok. Viszont nagyon durva szőrtüszőgyulladásaim lettek a honaljamon, amíg használtam és a fekete felsőimet mindig megfogta. Szerencsére találtam mást, ami hat és nincsenek hátrányos mellékhatásai. Viszont ez a Rexona is hű társam volt, 3 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Khadris

2018. június 25.

Elhasznátam egyet, nekem nagyjából egy hónapig tartott ki, de nem fogom újravenni. A flakon a beltartalmához képest túl nagy, kb. a harmadában van krém, a többi üres. Melegebb napokon az alján a tekerőnél nálam kicsapódott a pára és lötyögött alul, ami nem túl bizalomgerjesztő. A hatékonysága rendben van, bár én izzadtam vele is, csak a hozzá tartozó kellemetlen szag nem volt meg. A szaga/illata brutál erős, nekem napokig tartott megszokni, éjszakára elviselhetetlen. Az állaga puha krém, nem is igazán szárad "porosra", a ruhákat kíméletlenül megfogja, a feketéket fehérre, a fehéreket sárgára. Reggelre ajánlom csak, kávé után, reggeli előtt.

Nálam ugyanennyire hatékony a fele ennyibe kerülő stiftes verzió, ami két hónapig elég, kisebb a csomagolása (tele van) és szolidabb az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Makk Zsuzsó

2018. május 25.

Kellemes, visszafogott illata van, nem kell sok belőle, hamar felszívódik, de azért ez is hagy fehér foltot a ruhán, ha nem vagyunk kellően ügyesek öltözködéskor. A szagokat visszafogja, az izzadást is mérsékli, de természetesen nem szünteti meg. Akciósan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

rudita

2018. március 29.

..nagyon jo a hatasa...igaz hogy nem hasznalom egesz evben, inkabb csak a nagyon meleg nyari napokon....inem vagyok egy izzados tipus, de a nagyon meleg nyari napokon tenyleg szarazon tart....ajanlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!