Rexona

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 4.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krémdezodor. Kétszer nagyobb védelmet nyújt, 48 órán keresztül.

Clementine

2020. augusztus 31.

Próbáltam neki több esélyt is adni de úgy érzem ez kuka lesz. Egy az egyben WC illatosito szaga van és ha még ez nem lenne elég a nap folyamán keserű lesz rajtam. Az izzadás gátló hatása rendben van de nem birom elviselni magamon ezt a szagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Fancsaaa

2019. január 21.

Azt hiszem az utolsó probalkozasom a Rexona ilyen fajta dezodoraival, budos wc szag ez is ... Pedig nagyon jó a hatása, de visszatérek az Exodorra... :(
A hatásának jár az 5 csillag, de így a szaga miatt 3-at tudok csak adni... Pedig sajnálom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Lina14

2018. december 28.

nekem a kék, a sima a kedvencem, ezzel még mindig kicsit érződik ha megizzadok. nem is kompatibilis a parfümömmel, ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

raramusic

2018. december 17.

Szuper a maximum protection család. Ezt is nagyon szeretem, bár ez tényleg befog 1-2 sötétebb ruhadarabot, amit bár ki lehet mosni de akkor sem előny.. Viszont a dolgát teszi rendesen, sokkal jobb mint más márkák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Reni3

2018. május 20.

Szuper kis termék!Valóban biztositja az egésznapos védelmet,nem szárít és az illata is remek!Nekem tökéletesen bevállt,csak ajánlani tudom!😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Csirke87

2018. április 11.

Eddig a Sensitive dry-t (lila) használtam, de gondoltam kipróbálok más illatot is. Erre esett a választásom. Nem rossz az illata és tartós ez is. De maradok a megszokottnál. Jobban szeretem az illatát is a lilának :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

vivienlovesit

2017. december 9.

Nagyon szeretem a Maximum Protection termékcsaládot, így ki akartam próbálni a Sport Strength változatot is! ♡ Tette a dolgát és nem irritálta a bőröm sem; viszont szépséghibája a dolognak, hogy ez valamiért megfogta a ruháim! :O
(Amit - hál' Istennek - ki lehetett mosni!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

(Amit - hál' Istennek - ki lehetett mosni!)

Biloba

2017. szeptember 5.

Sajnos nekem nem válik be az ilyen olyan párszázas deo, eddig Vichyvel kínoztam magam de elegem lett. Akciós volt, így megvettem. A többi rexonának az illata nekem alapvetően nem tetszik, nagyon tolakodó és általában nem is használ, ezt nem tudtam megszagolni az üzletben, reménykedtem hogy jó választás lesz.
Az első benyomás borzasztó volt, egyáltalán nem olyan az illata mint amit szívesen magára ken az ember, bár ez 10-20 perc után enyhül és egészen meg lehet vele barátkozni. Nem vártam tőle sokat, egy viszonylag rohanós napon használtam és az eredmény brutális volt, egész nap semmi nedvességet nem tapasztaltam, aminek amúgy nagyon örültem, de én is szembesültem azzal a problémával amit a többi deónál lehet olvasni, hogy egyszerűen nem lehet levakarni zuhanyzáskor. Többször át kell menni a területen és még úgy is érzem hogy ragad, ami azért egy kicsit aggasztó, hogy mennyire egészséges ez...
Nem bántam meg, hogy megvettem, bizonyos alkalmakra nem árt egy ilyen, de a mindennapokra semmiképp nem fogom használni. Ha legközelebb újraveszem, biztos nem ezt az illatot választom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

vinter

2017. augusztus 28.

Már szinte az összes illatban kipróbáltam a Maximum Protection termékeket (a zöld és a lila a kedvencem), de ez a többihez képest sajnos valamiért alul marad... napközben újra is kellett kennem a kánikulában, míg ilyen a zöld testvérével nem fordult elő korábban. Az illata furcsa, számomra kellemetlen, büdös, mintha már a felkenés pillanatában izzadtságszagú lenne az ember, pedig nem vagyok izzadós típus. Sajnos ez a fajta nem jött be, pedig a többi 5*, erre egy gyenge 3-ast adok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Juditka84

2017. július 12.

Nekem eddig ez a legjobb az összes közül! Nagyon szeretem az illatát, kellemes. De igazából az összes fajta maximum protection nagyon jó 🙂 Ettől a fajtától 40fokban sem kezdtem el izzadni, a ruhámon nyoma sem volt izzadságfoltnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.