Rexona

Ár:   650 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. február 14.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló stift dezodor.

Kiszerelés: 50 ml

tpr

2020. szeptember 12.

Az itteni vélemények miatt próbáltam ki, és tetszik az illata. A kommentekben lévő egésznapos hatás szerintem túlzó, én 5 perc séta után szétizzadom a pólót, nem hinném, hogy bármelyik dezodor a hónaljamon tudna erre hatni :) Az illata a köményre emlékeztet, de összességében kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Augmentin

2017. augusztus 5.

A legjobb stift. A párom évek óta ezt használja, és Ő nagyon izzadós. Amikor nagyon meleg van, vagy tudom, hogy nehéz napom lesz Én is ezt veszem elő, mert mindig segít egész nap friss maradni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Tatsuya

2017. május 26.

Az elso rexona stickem, olvastam mar rola korabban viszont most vasaroltam belole eloszor. Nagyon hatasos a tuzo melegben is, igazan csak extreme korulmenyek kozott valik kellemetlenne az ember, de az is kis mertekben. Siman vallalhato es tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

ztoldy

2016. április 13.

Hatásos, jól gátolja a szagot és izzadást. Illata megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Hatásos, jól gátolja a szagot és izzadást. Illata megfelelő.

Csipetke

2015. november 20.

Nagoyn jó dezodorál ,párom fizikai munkát végez és van mikor nagyon is szüksége van rá :) De délután haza jön akkor sem érzem rajta,hogy megizzadt volna,A pólóján sem.Nagyon erős kis cucc...Szeretjük nagyon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

kriszti.csatlos

2015. augusztus 19.

Párom használja. Nagyon jól dezodorál, egész nap kitart az illata is! Nagyon szeretjük :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

flora.hegymegi

2014. augusztus 27.

Nagyon szeretem az illatát :) Remekül dezodorálja, és hosszan tart! Vesszük! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Nagyon szeretem az illatát :) Remekül dezodorálja, és hosszan tart! Vesszük! ;)

karakumsivatag

2014. március 15.

Párom imádja. Én is:) Ára jó és jól dezodorál.Viszont az utóbbi időkben kicsit szúrósabb lett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 15.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol