Best of Beauty 2019

Rexona

Ár:   664 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 664 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2012. február 23.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 664 Ft

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
zsoxcore

2019. március 17.

Visszafogottabb, férfias illatú stift. Hatását tekintve nagyon jó; egy-egy rohangálós napot simán kibírok kellemetlen szagok és foltok nélkül. Egyetlen hátulütője, hogy a sötét ruhán foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

ztoldy

2016. április 13.

Hatásos, jól gátolja a szagot és izzadást. Illata megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Hatásos, jól gátolja a szagot és izzadást. Illata megfelelő.

cyberworms

2015. június 24.

Ebből a típusból a barnának (Power) a legjobb az illata, sajnos már évek óta nem kapható Magyarországon, az ázsiai árusoktól szoktam beszerezni. Szerintem tartósabb mint az Old Spice. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

eszlarika

2015. június 6.

Kellemes illata van, könnyű használni, én mindig fürdés után szoktam bekenni magam, így reggelre ha felöltözök biztosan nem hagy foltot a sötétebb ruhákon.
Én sem és a pólóm sem lesz izzadság szagú ha meg is izzadok, egyelőre bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Én sem és a pólóm sem lesz izzadság szagú ha meg is izzadok, egyelőre bevált.

absinth

2013. február 20.

Igaz, hogy nő vagyok, de 1 egész nyáron át használtam ezt a deót, amikor lovászként dolgoztam. Egész nap 30-40 fokban a tűző napon lenni és fizikai munkát végezni nem volt semmi, úgyhogy izzadtam rendesen. Apám dezodorát vettem kölcsön. Foltot tényleg hagy, de jó volt az illata, és hatékony volt. Persze nap végére mindig büdös lettem, de ez ló-, lucerna- és trágyaszag volt, nem izzadságszag. Persze izzadtam, de nem sokat és nem volt szaga. Jó kis deo, bírja az extrém terhelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

szappanka

2012. február 26.

a párom csak ezt a fajtát (vagy esetleg a kék verzióját) használja, neki csak ez vált be. a fehér foltról nem tudok nyilatkozni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

rocksteadycat

2012. február 25.

Férjem szerint jól dezodorál, sokáig bírja. Viszont foltot hagy a fekete felsőkön. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2