Rexona

Ár:   938 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Kryy, Módosítva: 2011. október 30.

Kategória:   Dezodorok

Kiszerelés: 40 ml

macskusz

2016. június 4.

Többször újravettem, jó izzadásgátló, bár nyárra nekem kevés volt.
Az illatát is nagyon szerettem.
Ha alumíniummentes lenne, csak ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Többször újravettem, jó izzadásgátló, bár nyárra nekem kevés volt.
Az illatát is nagyon szerettem.
Ha alumíniummentes lenne, csak ezt használnám.

julia.tunde

2016. március 31.

Update: ez sokkal jobb, mint bármelyik másik kenős rexona deo. A többitől mindig elkezd viszketni a bőröm és alig lehet leszedni zuhanyzás közben. Ennél tényleg úgy érzem, hogy nem szárít. Viszont mostanában sehol nem látom... :( Kénytelen leszek online rendelni.

Szeretem az illatát és hatékony is. Sokáig kitart. Újra ezt fogom venni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Szeretem az illatát és hatékony is. Sokáig kitart. Újra ezt fogom venni:)

mujerconfused

2015. október 21.

Kellemes illata van, és a bőröm is szereti, de a ruhával vigyázni kell. A 48 óra "enyhe" túlzás, egy nem túl stresszes-rohangálós nap, de arra bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

szorsika

2015. június 2.

Túl sok a piros pötty :( viszont tartós és kellemes púderes az illata. Egyelőre nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Clauril

2015. május 9.

Rengeteg dezodort kipróbáltam, kamasz koromban nagyon izzadós voltam. Ez, meg a Vichy vált be a legjobban. Mivel már nem vagyok annyira izzadós, mint anno, nem kell az erősebb Vichy. Évek óta ezt a Rexonát használom és amíg gyártják, biztos nem cserélem le. Hatásos, jó az illata és nem szárít, vagy irritál. (A ruhákkal viszont csak óvatosan!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

fokid1

2015. április 27.

Csak stiftes dezodorokat használok, mert ezeknél érzem egyedül, hogy használnak is valamit. Ez az egyik kedvencem, kellemes illata van, és tényleg tartós is...bár jajj neked ha véletlenül rákerül a ruhádra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

koxy001

2015. február 22.

Talán a Rexonák között ez a legjobb. Finom illat, jó izzadásgátló hatás egész napra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

umpalumpa

2014. december 2.

Több stiftes Rexonát is vettem már, mert a nem annyira "meleg helyzetekre" megfelel. Ezt kedvelem a legjobban, mert jó krémes, de nem olyan nehéz fürdéskor a maradékot lemosni. némelyik stiftes deo maradványa, többszöri mosással hajlandó csak tőlem megválni :) Azért nyáron és ideges helyzetben ez nekem kevés, arra van másfélém.
Az enyémen van egy felirat, ami 48 órán át tartó hatást ígér. Aha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 2.

Az enyémen van egy felirat, ami 48 órán át tartó hatást ígér. Aha...

szaboka79

2014. február 24.

Miután a Maximum Protect a férjemnél verejtékmirigy-gyulladást okozott, hiába voltam elégedett vele, azért fenntartásaim lettek. Úgyhogy váltottam egy kevésbé drasztikus deora, erre. Finom az illata, viszonylag hatékony is, az ára kedvezőbb. Nem tervezem, hogy egyhamar váltanék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.

Tiarababy

2014. január 4.

Hosszú évek óta használom és ez a stift vált be a legjobban az évek alatt... Imádom az illatát és azt, h mindig friss vagyok tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2