Rexona

Ár:   549 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mormota, Módosítva: 2011. augusztus 30.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Shower Clean felemelő illata egész nap a frissesség érzését nyújtja, mintha csak most zuhanyoztál volna. Hosszantartó, friss illat.

gabriella2121

2019. május 22.

Az ELSŐ!! stiftes deóm ami beválni látszik. Az illata tetszik, nem mű, nem tolakodó. Reggel felkenem, napközben egyszer erősítek rá a társával Shower Clean sprayvel de bőven elég. Táskába viszont nem hordanám, mert eléggé instabilnak tűnik a termék benne. Többször belefutottam másik stiftesekkel, hogy a termék simán kiesett a tartóból, így használhatatlanná vált, amit ha jól sejtek, ennél is előjönne. :D Ezért 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Holdsarlo

2019. március 18.

Mikor elsőre használtam nagyon megvoltam vele elégedve. Nyáron az izzadásgátló hatása nagyon jó volt. Most másodjára használom, de már nem olyan hatásos, viszont még így is ez a leghatékonyabb számomra. Az illata annyira nem tetszik, számomra eléggé műnek érződik. Ezt leszámítva igen hatásos termék, hatása sokáig tart és edzésen is helyt áll. Igaz jobban szeretem a természetes összetevőket, de dezodorból azok sajnos nem válnak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

kolettm

2019. január 21.

Nagy kedvenc! Az illatát imádom, friss, és valóban olyan, mintha most zuhanyoztam volna :) Már több illatot is kipróbáltam már, de mindig visszatérek hozzá :) A hatásával is meg vagyok elégedve. És nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Khadris

2018. június 25.

Nekem egyelőre ő az igazi, többedjére veszem újra. Kipróbáltam más illatokat is, hatékonyságban egyformák, de ez a verzió a legszolidabb illatú. Az izzadásgátló hatása egész nap kitart, nem veszik össze a parfümökkel, púderesre szárad, nem fogja be a ruhákat. Kis méretű a flakon, nálam még nem esett szét, pedig a motoros túrákra is viszem magammal, és ott azért pattog rendesen a csomagtartóban, de eddig még mind bírta :) Hétköznapi használattal két hónapig simán elég a tartalma. Nem szép az INCI, de nekem semmi bajom tőle, nem irritál, szőrtelenítés után közvetlenül is kentem már és nem okozott semmi bajt. Az ára is rendben van, nem valószínű hogy lecserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

TimiK

2018. április 23.

Nagyon pöpec dezodor, bírja a meleget és az edzést is, egész nap kitart :) De banyek, már egy hét használat után kiesett a helyéről és végig kellett kergetnem a stiftet a szobán keresztül :D Lehet csak az enyém volt ilyen hibás cucc, hogy egyfolytában kijött a stift a helyéről (pedig még nem is tekertem ki túlságosan).
Ennek ellenére is újravenném, de nagyon gáz összetevői vannak úgy hogy keresnem kell másik dezodort :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Effi

2017. november 15.

Szerintem jó kis dezodor. Finom, friss illatú, nem hagy foltot, hatása is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Lillus90

2017. november 2.

Nagyon szeretem, nem hagy foltot, és egész napra komfort érzetet tud adni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Nagyon szeretem, nem hagy foltot, és egész napra komfort érzetet tud adni!

Defelejcs

2017. szeptember 12.

Nagyon szeretem, régóta ezt használom. Jó az illata, hatásos és nem irritálja a bőrömet még borotválás után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Joditti

2017. április 18.

Egyszerűen imádom. Nagyon tetszik az illata és tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Egyszerűen imádom. Nagyon tetszik az illata és tartós is :)

szabofannika0215

2017. február 17.

Nagyon szeretem az illatát, tényleg friss érzetet ad. nekem izzadásgátlóként bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2