Rimmel

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KatrineBratt, Módosítva: 2018. április 19.

Kiszerelés:   0,7 g

Tartós és ultrafinom szemöldök feltöltő por, amely látványosan kiemeli a tekintetet.

4 árnyalatban kapható

vrgdo1991

2019. október 23.

A sötétebb árnyalat van meg belőle,amit egy ferde ecsettel viszek fel. Szeretem, mert nem művi hatást kelt és tartós (nap végéig meg sem moccan). Elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Terkabarka

2019. április 26.

A por maga nagyon tartós és szép eredményt ad. Az applikátorával a gömbölyű és viszonylag vastag vég miatt nehéz precízen dolgozni, én mostanában inkább ferde ecsettel használom (annyi port felvesz a termék applikátora, hogy egy adag bőven elég mindkét szemöldökömre). Drogériás viszonylatban a legtartósabb szemöldökszínezőm, egész nap gyönyörűen fent marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Anetty

2019. április 16.

Glamour napon vettem féláron. Gyönyörűen tudom vele kitölteni, formázni a szemöldököm.
Nagyon bejövős. 👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Nagyon bejövős. 👍

schonandi

2018. július 17.

Nagyon szuper a kialakítás és a formula de lehetne a fekete és a barna között még 1 sötétebb barna szín is :( pont a kettő között lenne a nekem ideális. 3 színben lehet kapni egyébként szőke barna és fekete.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

kvitta.girl

2018. június 19.

Ceruza felé használom kitöltő pornak, előzőleg essence használtam ugyanilyet ami évekig kitartott, és ez is ugyanolyan szuper !
Így nagyon szép púderes szemöldököt lehet csinálni és tartós is és természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Így nagyon szép púderes szemöldököt lehet csinálni és tartós is és természetes.

LReni91

2018. május 28.

Nagyon szeretem tartós, sport közben sem mozdul el. Ha kicsit erősebb vonalat szeretnék húzni bevizezem az applikátort és úgy viszem fel a szélek megrajzolásához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

narancsdzsem

2018. május 26.

Tartós és természetes. A nap végéig fent marad. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Tartós és természetes. A nap végéig fent marad. Csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol