Rimmel

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: Hoogie, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. április 19.

Bőrtípus:   Kombinált

• tartós, kényelmes és hosszantartó formula
  • természetes hatású, rendezett szemöldököket biztosít

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Margareta13

2023. október 22.

Annyira nem kell szerencsére a szemöldökömmel foglalkoznom, de ha igazgatnom kell, akkor mostanában ezért nyúlok. A keféjét nem szeretem, sok festéket vesz fel, de a festék maga jó. Tartós és szép a színe is. Újra nem venném, de már elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 22.

katalinmester13

2017. december 25.
Féláron vettem. Szerencsére! Nem szeretem. Maszatol. Próbálkozom még, de nem hiszem, hogy el fogom használni. Bánom, hogy megvettem.

2022. január 1.
Végül mégis elkínlódtam. Nem szeretek semmit kidobni. Vettem mellé egy másfajtát, de mikor úgy gondoltam, hogy van időm bíbelődni vele, használgattam. A végefelé már tűrhető volt, nem vett fel annyi festéket. De szenvedés volt vele minden alkalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 1.

2017. december 25.

lucyelle

2021. július 12.

Tartós és a színe is tökéletes lenne, de ahogy az előttem szólok mondják, borzasztó a keféje. Túl nagy, sokat vesz fel és foltokban keni fel. Ha lecserélnék a kefét újravevős lenne, még jó, hogy akciósan vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

misshkitty701

2020. november 20.

Szörnyű ez a termék.Baromi sok terméket vesz fel a kefe, ami egyébként nem valami kicsi. Az állaga nagyon folyós, nehéz vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

csnoemi93

2020. november 2.

Nekem nagyon nem jött be.
Ragad, nem lehet vele szépen dolgozni és a színe is természetellenes.
Kevés termékre mondom azt, hogy pénzkidobás, de ez egy az egyben az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Nekem nagyon nem jött be.
Ragad, nem lehet vele szépen dolgozni és a színe is természetellenes.
Kevés termékre mondom azt, hogy pénzkidobás, de ez egy az egyben az.

DNM

2020. július 28.

Formázásra nem alkalmas, egyenlőtlenül, foltokban jön ki belőle a termék. Tartóssága nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

_zsulu_

2020. április 8.

Nem gondoltam hogy egy szemöldök gélt is így el lehet szúrni... Az állaga undorító kocsonyás darabos trutyi, ez kezdetben még jól is jött, mert úgy megfogta a szemöldököm, mintha leragasztottam volna :D De hamar romlott a helyzet és már ki se cuppant a tubusból. A szaga szörnyű savanyú ragasztószag, az aplikátor kicsit bumfordi. 500 forintért vettem, nem érte meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

Annuss

2019. október 7.

Sajnos nekem sem jött be, még jó hogy akciósan vettem. Nagyon sok terméket visz fel a kefe, lehetetlen szépen eloszlatni. Rohanós reggeleken nem a legjobb. Az árnyalat tökéletes lenne, de nem éri meg a sok szenvedés vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Kuro

2019. szeptember 19.

a keféje miatt számomra használhatatlan. ráadásul mi ez az undorító zselé állag? rettenető nehéz egyenletesen eloszlatni, ragad össze-vissza, rossz vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

schnau.adelle

2019. augusztus 5.

Nagyon szeretem, az átlátszó verziót használom. :)
Ez az egyetlen szemöldök fixáló gél, ami bejött...a többitől összeáll az egész szemöldököm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Nagyon szeretem, az átlátszó verziót használom. :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Biotin, Tocopherol

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)