Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: Hoogie, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. április 19.

Bőrtípus:   Kombinált

• tartós, kényelmes és hosszantartó formula
  • természetes hatású, rendezett szemöldököket biztosít

rebekafarkas

2019. június 4.

A blond árnyalatot használom a világos barna szemöldökömhöz és nagyon szeretem :D előtte catrice szemöldök ceruzával megrajzolom (ami kicsit meleg árnyalatú) utána fixálom ezzel a szemöldök géllel. Így ez a kettő megadja a tökeletes színt :D nagyon tartós, lerobbantani kell lemosásánál
Negatívuma a keféje. Hatalmas és rengeteg festéket visz fel, így nem épp költséghatékony ha felét letörölgetem mindig :D
De összeségében elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

De összeségében elégedett vagyok vele

Kitts

2019. május 2.

Én naív.. gondoltam mi különbség lehet színtelen és színtelen drogériás szemöldökfixáló között (lsd. max factor natural brow styler vs.ez). Csak színtelen formázót használok a viszonylag dús és sötét szemöldökömre, más hétköznapra nem is kell.

De hát ez.. iszonyatosan sok cuccot vesz fel a kefe, a reggeli sminkelésem fele azzal megy el, hogy sikálom le a keféről az anyagot... a maradék aztán nem a szemöldökre megy, hanem alá, fölé, mellé stb...Egy hónap után már összeálló fehér csomókat is visz fel.

Tartósnak tartós, ha egyszer sikerült a 8 fülpiszkálóval kijavítgatnom a szétkenődő réteget + a fehér csomókat a fejemről ( :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

lzsofi

2019. március 25.

A keféje szerintem túl nagy és túl sok festéket visz fel. Túl sok idő megy el azzal, hogy próbáljam minimalizálni a festékmennyiséget a kefén illetve még ezután is óvatosan kell használni, nehogy foltokat hagyjon a szemöldökömön vagy körülötte. A tartóssága viszont számomra megfelelő és nem is kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

jkm

2018. november 26.

Az Essence Make Me Brow után ez nagyon nagy csalódás volt. Nem lehet egyenletesen felvinni, mert hosszúak a sörték, és ha már egy picit hozzáér a bőrömhöz, sötét foltot hagy. És túlságosan folyós az állaga. El fogom passzolni valakinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

eperke99

2018. november 1.

Glamour napokon vettem fél áron,így nagyon megérte.Szinte minden nap ezzel fixálom a szemöldököm,mivel alapból dús így igazából csak egy kis színt ad illetve a helyén tartja egész nap.Szerintem jó kis termék,én ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

renee9728

2018. október 23.

Nem igazán tartós... Nagyon sok festék van a kefén … Szerencsére glamour napokon vettem féláron, különben nagyon szomorú lennék, ha a rendes árát adtam volna érte...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Zsofii88

2018. október 17.

Nekem is az átlátszó van meg,a csomagolása kicsit más ,fekete-fehér. Nekem nagyon tetszik,épp csak átfésülöm vele a már ceruzával elkészíthetett szemöldököm és konkrétan amig le nem mosom a sminkem, ugyan abban az állapotban van mint mikor készült. Örülök neki hogy rátaláltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

sprefectesse

2018. szeptember 16.

Eloszlatni még egészen jól eloszlatom, de egyáltalán nem tartós, a nap közepére már rég nem ott van, ahol reggel feltettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Jrsmn

2018. július 19.

Az átlátszót vettem meg, fixálásra jó, nem lett fehér, nem állt össze, éppen megfelelő mennyiséget visz fel az applikátor, úgyhogy nagyjából jók is vagyunk. Alá port használok, nem maszaltolja el, szóval nekem megfelel, bár nyilván akadna olcsóbb alternatíva, úgyhogy 5 csillagot azért nem kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2018. május 20.

Az elején teljesen meg voltam elégedve vele. Megfelelő mennyiségű terméket vitt fel és nem mozdult el a szemöldököm. Na igen, ez a csoda is csak 2 napig tartott, utána alig lehetett használni. Semennyi terméket sem vett fel a kefe, a szemöldökömben csomókban állt a festék, és nem tartotta meg a szálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Biotin, Tocopherol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.