Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Belle91, az összetevőket feltöltötte: Armilla, Módosítva: 2014. július 25.

Blackxentric

2016. július 22.

Nekem kék van belőle valahol. Anno nagyon szerettem, mert tartós volt és nagyon szép a színe. Csomagban vettem szempillaspirállal nagyon jó áron. Egy idő után elkezdett összezsugorodni és megkeményedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Matilda

2014. november 29.

A kék volt meg nekem és eleinte nagyon szerettem is, könnyű volt felvinni, gyönyörű szín, extratartós. Viszont pár hónap után már nem lehetett szépen felkenni, nagyon ráncos lett az eredmény, majd az egész festék egy koronggá összeállt és utána már használhatatlan az egész. Még a szavatossági időt sem bírta ki. A tégelye amúgy nagyon szép és újra tudtam hasznosítani, de a termékben csalódtam, főleg ennyi pénzért. Volt ugyanilyen pirosítóm is, és azzal is ugyanez volt a sztori.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

enisuu

2014. július 25.

Nekem a 005-ös árnyalata van meg ami csillogó barna. Az egyik kedvenc szemhéjfestékem:D nagyon tartós és gyönyörű élénk színe van. A baj csak annyi vele hogy nehezen lehet felvinni, és min. 2 réteg kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 25.

Ingi

2014. március 23.

Fúúú ez nekem is nagy flash most :D Régesrég volt egy ilyenem, valami ezüstös fényes barna, imádtam, marha jó inenzív színe volt! És imádtam a krémes állagát is! Jó sokáig is tartott. Azért is dobtam ki anno, mert ha jól emlékszem megromlott. Ilyen Rimmeles csomagban vettem, szempillaspirállal volt ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

svivko

2014. január 3.

Aztamindenit! Nemhittem, hogy az Nem-Krémmániás időszakomból emlékezni fogok valamire, de ez megmaradt. Micsoda Elő-Color Tatto. :D
Egy viszonylag szép bronzos-hideg fényű példány volt, a CT On and On Bronze mérföldekkel izgalmasabb szín.. Amúgy nem szerettem, de csak mert ez még abban a korszakomból volt, amikor még nem használtam szemhéjalapot, és természetesen ez is egy masszív csíkban kötött ki a szemhéjamon, kb 30p alatt. :) Aztán elég hamar meguntam a próbálkozást, megromlott és kidobtam. :/
Nekem biza pénzkidobás volt, de talán primerrel el tudtam volna rendesen használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

rebcsok

2014. január 3.

Nemrég kaptam a barátnőmtől, először kicsit féltem tőle. Nekem 001 árnyalatú van, általában alapozott szemhéjra viszem fel, majd erre teszek még por állagú szemhéjpúdert is, amit teljesen megtart, és akár 8 órán át ugyanolyan marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Madi

2013. december 13.

Snow queen árnyalatom volt, nehezen tudtam feltenni, nem lehetett több rétegben, mert elkente az előző rétegeket. Sajnos nekemis hamar beszáradt és olyan volt a szaga, akár a budinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

KisKormos

2013. július 11.

Hirtelen felindulásból vettem meg, mert olyan csodálatos! Szép és tartós. Viszont nekem a kék van meg és így alig használom, így sajnos kezd beszáradni, de azért még lehet vele mit kezdeni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Natalka

2013. március 25.

Még a 20. szülinapomra kaptam egy szatén fényű barnát :) Imádtam, gyönyörű színe volt. Már nincs meg, nem is emlékszem mi lett vele, de szerettem, csak nehezen rétegezhető formulája van, és sajnos nem tartós... ez elég nagy bűn számomra, ezért a szigorú 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

fridaylover

2013. március 25.

Az enyém pillanatok alatt beszáradt - kis kupak ide vagy oda. Nincs valami ötletetek arra, hogy újra folyós legyen? Mint a gipsz, olyan kemény, pedig jaj, de szerettem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.