Rimmel

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. március 29.

Kiszerelés:   1,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
bebuska94

2019. június 12.

2 árnyalata van meg. Szépek a színei, de borzasztóan törik.. El voltam halva mekkora darabok estek le 1-1 használat közben 🙄Trend it up kontúr ceruzái sokkal jobb minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

annak29

2019. április 14.

Az East and Snob árnyalatban vettem meg és nagyon szép halvány rózsaszín színe van, de valóban vigyázni kell vele mert könnyen törik és így nem siklik olyan könnyen az ajkakon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Ann86

2019. február 27.

Tartós és szépen kopik, de baromira törik. Hiába tekerek ki egy icipicit nagyon óvatosan kell vele bánni, hogy ne törjön le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

exhocmomento

2018. október 9.

Hú. Ott kezdődik a történet, hogy a legutóbbi G-napok alkalmával anyukám megvette magának a márka Stay Matte rúzsát kit-ben, azaz ez a szájkontúrceruza volt hozzácsomagolva. Aztán az egész szett hozzám került, mert mégsem tetszett neki a szín. De ez most lényegtelen.

A "Fire Starter" árnyalatú rúzshoz csomagolták a "024 Red Diva" színkódú ceruzát. Egyszer már írtam pár sort róla, amikor a rúzst véleményeztem itt. Akkor a következőt fogalmaztam meg: "Nem egyezik meg teljesen a rúzs árnyalatával, de erősen hajaz rá. Nem túl krémes, de ezt én szeretem benne, mert úgy tapasztaltam a krémesebb ceruzák jobban is kopnak. Pont megfelelő keménységű-vastagságú, nagyon szép kontúrvonalat lehet vele húzni. Tartós és tapiálló már ez is: direkt odanyúltam ujjbeggyel, és semmilyen nyomot nem hagyott rajta. :)" Ez mind igaz még most is. Egyébként maga a szín nevéhez hűen tényleg egy dívás vörös: élénk, rikító, nem narancsos.

De. De, de, DE! Úgy törik, hogy az valami hihetetlen. Egy kezemen meg tudnám számolni hányszor használtam, de már alig van pár centi belőle, mert csak törik, törik, törnek a darabok belőle. Pedig nem tekerek ki túl sokat használatnál, nem is nyomom erőszakosan rá a számra, tán' még el sem ejtettem (pedig ez nálam naaagy szó). És mégis. Irtó bosszantó, és jelentősen ellehetetleníti a használatot. "Mérgemben" legszívesebben 1*-ot adnék, de nincs szívem lehúzni a szuper átlagot, már csak a fentebb említett jó tulajdonságai miatt sem. Meg azért sem, mert el tudom képzelni azt is, hogy turpisság van a dologban. Gondolok itt arra, hogy mi van akkor, ha ezek a rúzshoz csomagolt darabok olyan régi termékek, amiket önállóan nem sikerült eladni, és visszamaradtak? Szerintem benne van a pakliban. Ha mégsem, akkor bocsibocsi Rimmel, hogy ilyet feltételeztem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

aesthete

2018. október 5.

Az abszolút kedvenc. Már 3 árnyalatban is megvan, használom kontúrként és önmagában is. Tartós és szépen kopik és hatalmas pluszpont, hogy tekerős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Mesike91

2018. június 20.

Már két árnyalatban is megvan, nagyon bejött magában is. Tartós. Annyira nem szépen kopik, de egye-fene. Tetszik, hogy tekerős. Igaz, néha letörik egy kis darab belőle, de lehet anélkül a sok termékem miatt, nem fogyna el. XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Akara

2018. január 19.

Bevált. Tartós, szép színe van. Az állaga is könnyen eldolgozható. Az ára is korrekt. Más nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Urien

2017. június 3.

Piros színbe van nekem az állaga nagyon jó tartós nem mászkál el Imádom💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Piros színbe van nekem az állaga nagyon jó tartós nem mászkál el Imádom💖

Sz. Csilla

2017. május 19.

A 64es Easten snob árnyalatot nagyon nagyon szeretem! Nagyon nude, nagyon hasonló a saját enyhén lilás szájszínemhez. Mivel nincs az ajkaimnak széle, ezzel nagyon szépet varázsolol neki. Dús, husis kinézete lesz vele. Csak ajakapolót hasznalok hozzá, de van hogy az egész számra felviszem.
Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Lehetne tartósabb.

csill87

2017. április 30.

A 63-as árnyalat van meg, de ennek a minősége kiemelkedő, teljesen jól hordható önmagában is. Ráadásul a G. napokon vettem, féláron, így végképp ajándék volt. Nagyon könnyen kenhető, de ahova felkentem, ottmarad, nem egy maszatolódós fajta. A legfurcsább pedig, hogy bár matt a végeredmény, de nem szárítja a számat. Igaz, hogy nem is hidratál, de rosszabb nem lesz tőle a helyzet. Ez a minőség ilyen áron engem meglep. Ráadásul tekerős ceruza, nem kell hegyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.