Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lynus, az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2014. október 9.

Kiszerelés:   0,28 g

Könnyen felvihető, vízálló.

1700 Ft/csomag - Rimmel Exaggerate Automata Szemceruza
Ár: 1700 Ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: Használtak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kamea

2020. június 3.

Barna és szürke színekben vettem meg. Az öregségi szemromlásomnak köszönhetően csak itt láttam, hogy vízállóak is. A szürkét a kékes-lilás, a barnát pedig értelemszerűen a barnás-narancsos szemsminkjeimhez használom. Az alsó és a felső szempillatövekre szoktam velük ráerősíteni. Pont annyira krémesek és puhák, hogy könnyű legyen velük dolgozni, ugyanakkor elég kemények is ahhoz, hogy ne maszatolódjanak el. Tartósak, és pigmentáltak. De semmivel se tudnak többet, mint az essence szemceruzáim fele ennyi pénzért. Mondjuk ezeknek meg van kis szivacskájuk is a végén. A színválaszték is lehetne gazdagabb, de lehet, hogy az itteni üzletekben ilyen szegényes csak. Mindezek ellenére azért megkapják tőlem az 5*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

fagas

2020. január 21.

212-es "Rich Brown", és valóban szépséges barna az enyém. Teljesen elégedett vagyok vele, alappal kibírja a napot, nem kopik, nem irritál, könnyű vele dolgozni. Szivacskáját néha használom, a hegyezője sem rossz, de vigyázni kell a használatakor! Összességében ár-értékben jeles.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 21.

dynah13

2019. december 14.

Az abszolut favorit szemceruzam. Az elsot ajandekba kaptamx az egy sotetszurke szinu volt, de meglepoen egyszeruen ki tudtam huzni vele a szemem, pedig nekem ez nehezen ment. Azota megvettem a feketejet is. A sima ceruzakat nem szeretem, nekem jobbak ezek a tekerosek, szoval nem tervezek valtani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

duchess_g

2019. december 4.

Jó a kis satírozó feje, és van benne egy hegyező is az élelmesebbek részére, aki megtalálja! :D Irritálja a szemet, ami biztosan nem jó. Nem elég puha, nem elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

xxs

2019. december 1.

Egész jó volt, aztán egyszer csak megpuhult, morzsolódott, nem lehetett hegyezni se, csak eltömte a hegyezőjét, akár szobahőmérsékleten, akár behűtve próbáltam. Gondolom, cserélni kell fél évente, mert amúgy frissen szép vonalat lehetett vele húzni, nem tört, nem morzsolódott, nem kenődött. Tightliner-ként nem ideális, irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

artep04

2019. június 1.

263 Starlit black (csillámos fekete) árnyalatot használom, kb. minden nap. A szemhéjamra szoktam felvinni vékony vonalban a szempillák töve fölé, gyakorlatilag mint egy tusvonalat. Számomra teljesen megfelelő, nem kenődik, viszonylag tartós, bár egy hosszú nap végére a vonal "elvékonyodik", és a festék beül a szempillatövekre.
Így mindennapos használat mellett is sokáig elég, szerintem már több, mint fél éve vettem, és még mindig van benne.
Nálam tuti újravevős, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Nálam tuti újravevős, elégedett vagyok vele.

Bettii98

2019. május 23.

Kenődik össze-vissza. Tartósság 0. Szemöldökceruzaként használtam, miután szemceruzaként nem vált be, de annak is tök felesleges volt. 262 blackest black árnyalat volt meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

katalinmester13

2019. február 16.

Általában szín alapján választok szemceruzát. A lilák közül ennek a márkának a lilája tetszik legjobban. A 271 ripe plum az én lilám. Mindig újra veszem. A 3. vagy a 4. darabnál tartok. A vízállóságát nem is figyeltem, annyira lekötött a színe. Itt olvastam, hogy vízálló. Aztán most már a ceruzán is látom: waterproof eye definer. Így utólag belegondolva, ez tényleg kevésbé kenődik fel és rajzol egy újabb vonalat a szemhéjamra, mint a legtöbb eddig használt szemceruzám. Vízvonalon nem próbáltam. Az első példányoknál még nem használtam a végén lévő szivacskát, de most már nagy hasznomra van a szemhéjráncaim miatt. Szépen satíroz, így nem látszanak a kis barázdák a szempillasor felett. A hegyezőjét egyszer használtam. Szépen hegyez, de sajnálom elfaragni. Egy kicsit száraz. Ezért néha letörik egy-egy darabka belőle. Amíg lehet kapni, én megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 16.

agica31

2018. december 7.

Szép sötét színe van, könnyen felvihető és nem kenődik. Van hogy a szempillaspirál után a felső szempillákat a tőnél kicsit kiegészítem vele. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

oraikovacseva

2018. november 23.

Én a kék színűt használom évek óta. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy ez az egyetlen márka, amitől nem dagad be a szemhéjam. Könnyen használható, praktikus, és jó az ár-érték arány

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate