Rimmel

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. november 2.

Könnyű fedéssel az egyenletes, természetes hatású bőrért, mely egész nap matt marad. Nem tömíti el a pórusokat.

6 árnyalatban kapható

Wiwienna

2019. szeptember 24.

Télen ez az alapozó volt a legjobb az arcomnak,mivel gyönyörű egyenletes színt adott neki, leszárította a pattanásaim és szép volt töle az arcbőröm...
viszont nyáron nem igazán bírta a "strapát" és csomószor leolvadt, foltosra száradt, vagy csak simán nem akart a helyén maradni...
persze volt már jobb alapozóm is, de az éra szuper, viszont már sehol sem találom :( nagy valószínűséggel nem gyártják már... kár érte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

strauszkinga

2019. július 30.

Sajnos csalódnom kellett.
Tetszett az ára. Imádom az illatát. Szuper, hogy könnyen felvihető.
Azonban hámlik a bőrömön. Csúnyán. ilyet még sosem tapasztaltam.
Nap közben csekkolnom kell az arcomat, mert egyszerűen lehetetlen egyenletesen felvinni, és valahol biztos "foltos" a bőröm.
Szomorú vagyok, sokat vártam tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Sajnos csalódnom kellett.
Tetszett az ára. Imádom az illatát. Szuper, hogy könnyen felvihető.
Azonban hámlik a bőrömön. Csúnyán. ilyet még sosem tapasztaltam.
Szomorú vagyok, sokat vártam tőle..

Szandibeauty

2019. május 12.

Egyszer még annó vettem le az akciós polcról, bár ne tettem volna. Hihetetlem egyemetlenül eldolgozható, magas oxidálódás, egyszerűen voezalmas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

HDorina

2019. március 26.

2 éve vettem Glamour napokon. Nekem a 200 Soft Beige árnyalatban volt meg. Az én olajosabb bőrömnek az ilyen hab állagú alapozó sokkal jobb, hiszen ahogy felviszem már púder hatása van és tovább marad matt a bőr, mint egy folyékony alapozónál. Könnyen eloszlatható volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

ziza27

2019. február 22.

Pár hónappal ezelőtt kerestem, azt mondták, már nem gyártják. Ez elég fájó pont nekem, mert ez volt a kedvenc alapozóm. Szerencsére nincsenek bőrhibáim, egységesítésre használtam, arra tökéletesen bevált. Kellemes az illata, könnyű viselet, kap alatta levegőt a bőröm és egy egész napot kibír télen-nyáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

ispiviki

2019. február 7.

Télen ez az egyik kedvenc alapozóm, mert elfedi amit el kell (nincs pattanásom, viszont rengeteg elpattant hajszálér igen) és se nem csomósodik, se nem folyik le az arcomról a nap végére sem, pedig reggel 5től este 6-7óráig viselem. Puhává, természetessé tette a bőröm, ami igen ritka hiszen folyamatosan hámlik egy-két helyen. Szellőzik a pőröm, primer nélkül is megállja a helyét! Számomra az ujjal felvitt termék sokkal szebben mutat mint ecsettel vagy szivaccsal, viszont mindenképpen érdemes alá hidratálni!! Ha ezt én sem teszem meg elég csúnya végeredményt tud kiadni. Nyáron is könnyed, de arra az évszakra nem ajánlom. Ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

marysidehouse95

2018. november 12.

Annó már felvitel közben éreztem, hogy csomósodik. Nem egyenletes, nem szép.
Ez egy csalódás volt, kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Annó már felvitel közben éreztem, hogy csomósodik. Nem egyenletes, nem szép.
Ez egy csalódás volt, kukában landolt.

andrea91

2018. október 16.

Nekem teljesen bevált, itt sokakkal ellentétben pont a színe nem az igazi, és minden más rendben van: nagyon kellemeske, gyenge közepes fedésű (ki mit keres, nekem ami ennél erősebb fedésű az soknak hat magamon), kezzel el lehet dolgozni, de tényleg hamar szárad. azért teljesen megoldható feladat:D újra nem venném mert mire nálam elfogy egy alapozó addig 1000 új ígéretes jön ki szóval ... a tégelyes kivitelezést mondjuk nem igazán értem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Ani91

2018. szeptember 30.

Teljes csalóás!!!😫
Szerencsére akciósan vettem kb 700ft-ért. Úgy, hogy sok pénzt nem dobtam ki.
Nincs fedése, hamar szárad ezért foltos és csíkos mikor felviszem. A szine jó lenne a fal fehér bőrömhöz, de nem tudom, hogy oxidálódik-e, mert 1-2 óra alatt eltűnik a bőrömről. Ha egy kicsit is izzadok már folyik le rólam vagy ha egy csepp víz éri szintén. Zsepi tesztet bukta. Az egyetlen pozitívum az illata volt.
Többet nem veszem!!!😤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Teljes csalóás!!!😫
Szerencsére akciósan vettem kb 700ft-ért. Úgy, hogy sok pénzt nem dobtam ki.
Többet nem veszem!!!😤

bettuszkaaa

2018. április 15.

Kb fél éve vettem Glamour kuponnal féláron. Többet nem is adtam volna érte. Egyetlen pozitivum hogy a szine passzol a világos bőrömhöz (Ivory) + a fényvédő. Ecsettel is nehéz eldolgozni, és elég gyenge a fedése. Hétköznapra még elmegy a fényvédővel + korrektorral. Nagyon nem akar elfogyni, de ha mégis nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbic Acid

Kaolin 0 0