Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2015. május 27.

A kettős kefének köszönhetően egyszerre dúsít és hosszabbít. A természetes hatásért a fekete kupakot kell letekerni, a drámai hatásért a rózsaszínt.

DeNoirChristine

2015. október 11.

Az éjszakai verziója egy fokkal jobb,de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Az éjszakai verziója egy fokkal jobb,de nem lesz a kedvencem.

anitaanett

2014. július 14.

Régebben használtam és nagyon tetszett a kettős keféje. Nekem sose vitt fel sok festéket, nem kenődött el és nap végén teljesen el tudtam távolítani, megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

barkuska

2014. február 19.

Talán ez tőlük a legjobb spirálom, de picit sok festéket vesz fel a "sokfestékes" rész, tapasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

aliz1105

2013. november 3.

Nem jó , ne vegyetek ilyet, vannak ilyen árban sokkal jobbak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Nem jó , ne vegyetek ilyet, vannak ilyen árban sokkal jobbak

Kendra

2013. augusztus 25.

Egy hónapja próbálom megszeretni ezt a spirált,de nem nagy sikerrel. A nappali keféje picit hosszítja a szempillákat,de semmi olyasmit nem nyújt amit a spirálmániások elvárnának egy normális hétköznapon....Hm és most jön az estékre szánt rész : Megmagyarázhatatlanul rengeteg festéket vesz fel ez a kefe (Egy eredeti hús vér boci kisasszony szempilláira is bőven eleget), felvitele után sűrű pókláb szempilla az eredmény,hirtelen még nem is túl ronda látvány,de száradás után nagyon,-nálam kócos,durva szempillákat kreál." Kísérleteim"során az 1-es felvivő első réteg felvitele után extra száradási időt hagyva vittem fel a 2-es felvivő (borjú mennyiségű) spirálkeféjét félre téve egy essence spirál letakarított szilikonkeféjével a 2-es kencét. Meglepő,az eredmény sokkal viselhetőbb,dús,hosszú szempillák,de a pókláb hatás csak mérséklődött,így száradás után sem teljesen simák és szétválasztottak a szálak,-mivel nem adom fel könnyen egy nagy méretű varrótűvel még szétválasztom a szálakat.
Mióta ezt a spirált "használom" ill:- ......a kínt vele,egy órával hamarabb kelek nehogy el késsek a munkából,a héten már a családom megajándékozott egy maybelline és egy avon spirállal csak dobjam már ki ezt a rimmelt a kukába....
Egy biztos,nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Egy biztos,nem veszem újra.

Cu2tka-baba

2013. július 26.

599 ért vettem a rosmannban, és én is úgy jártam vele, hogy először a nappalin semmi sem volt az estin meg gombócok is, de most 1 hét után már egész szép pillákat csinál. Mindig alaposan leszedem a felesleges a tubus tetejével és úgy használom egyiket a másik után. Az eredeti áráért nem venném meg ennek tudatában, de így simán megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Dorcsi1113

2013. január 17.

Az elején nagy csalódás volt: a nappali részére alig került festék, az estire meg olyan sok, hogy nem győztem lehuzogatni róla. Aztán pár használat után már normális mennyiségű festék került rá. Mindig a day résszel kezdek, aztán pedig a night-ból is rakok fel, még nappalra is, mert a day része önmagában nekem kevés. De így egész szép szempillákat kreál: hosszabbítja és dúsítja is őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

masnis

2012. december 3.

Nem vettem újra, de nagy szerelem volt a miénk. Ha külön használtam is néhanapján, akkor csakis a hosszabbítós részét, a day önmagában eléggé vérszegényen mutatott. Megszolgálta az árát, leszámítva azt az aprócska kis incidenst, ahogy viszonyunk véget ért: cseppet sem agresszív mozdulatomra a dúsító rész fogta magát és beletört a tubusba. El tudjátok képzelni a bamba arcomat, ahogy kihúzom a nyelet és bámulom a kefe hűlt helyét...? Azt hiszem, ezért nem mertem újból megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Roxanne

2012. szeptember 13.

Először azt hittem, a dúsító részét csak alkalmakra fogom használni. A természetesebb pillák híve vagyok. Az első használatnál viszont megváltozott a véleményem.
A fekete szépen hosszabbít, míg a rózsaszín kupak elképesztően dúsít. Már korántsem voltam olyan bánatos, hogy mióta "feléltem" a Manhattan Maximum Volume-ot, a felhalmozott hosszabbító spirálokkal kellett beérnem.
Műszempilla-hatás nincs. Aki arra vágyik, sajnos kénytelen másikat keresni.
Nekem viszont tökéletesen megfelel a szolidabb sminket kívánó hétköznapokra is a duplakupak.
Nagyon örülök neki. Annak különösen, hogy ismét nem csalódtam a márkában. A megelőző Rimmel spirálomat is élmény volt használni.
Amit ígért, betartja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Műszempilla-hatás nincs. Aki arra vágyik, sajnos kénytelen másikat keresni.
Amit ígért, betartja.

kremmania

2012. augusztus 23.

A termék külseje nem valami szép, de végülis azért vettem meg, amiket ígér, és azt be is váltotta. Mindennapi használat mellett kb 4 hónapig tartott. A legelső használat után elvoltam tőle ájulva, hogy milyen szép fekete, hosszú, dús pillákat lehet vele elérni, majd 2. alkalommal már eléggé megszenvedtem vele, ezért csak 4 *-ot kap.
Mindkét kefét használtam. Először a vékonyabb fejűt, a hosszítót, majd a dúsítót. A hosszítónál semmi gondom nem volt, csak a dúsítós kefe vitt fel túl sok festéket... ha túl sok került a szempilláimra, akkor összetapadtak... Majd többszöri használat után a termék kicsit besűrűsödött, és mivel fogyott a tubusból, ezért kevesebb festék is került a kefékre, akkor már könnyebb volt használni. Kb. 1,5-2 hét használat után megszerettem.

Szép pillákat csinál. Hosszít, dúsít. Bár nem venném újra, de meg voltam vele elégedve. Várni kell egy kicsit, amíg fogy belőle, és szépen lehet vele dolgozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.