Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: renny07, az összetevőket feltöltötte: letti1106, Módosítva: 2014. július 31.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív hidratánelló hatású ajakrúzs. Gazdag összetétele polipeptidekkel és kollgaénnel ápolja és hidratálja az ajkakat.

Vanesszaeszter

2018. február 6.

Sajnálom, hogy már nem gyártják, nekem egy világos pink árnyalatom volt. Egy minden napra használható színű, maximálisan pigmentált, könnyű érzetet hagyó rúzs volt, ami igen krémes volt, nem szárította az ajkakat, de ugyanakkor nem folyt szét. Tartóssága miatt kap 4 csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Arha

2017. február 22.

Szilvaszínűm volt ilyen, és imádtam, nagyon hamar elhasználtam. Fáj a szívem, hogy már nem gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

mvks

2017. január 29.

Ajándékba kaptam egy ilyen rúzst, nagyon szép intenzív színe van, viszonylag tartós ha az ember lánya nem iszik-eszik össze mindent a viselése közben. Szuper rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

perlita14

2016. június 21.

Szörnyű, hogy ezt a terméket már nem gyártják. Szerintem nagyon jó kis rúzs volt. Nekem egy világos rózsaszín árnyalat van meg belőle, eléggé elhasználtam már, mert sokáig ez volt a mindennapi színem (előtte egy másik Rimmel rúzs, de annak erősebb volt a színe, ez hétköznapokra sokkal jobb volt a szolidságával, de azért megmaradt feltűnőnek is). Tehát szép, szolid, de feltűnő, csillogó, tartós rúzs, nagyon szeretem és nem akarom, hogy valaha is elfogyjon. Mondjuk hidratálást annyira nem éreztem, de még így is nagyon jó kis terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Tevii97

2016. június 11.

Hidratál, jó az illata, tartós, szép színek. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Hidratál, jó az illata, tartós, szép színek. 5*

medzita

2015. november 1.

Miután vörösre festettem a hajam mindenképp szerettem volna egy olyan rúzst ami megy a hajszínemhez. Mondhatom sokáig keresgéltem mire megtaláltam azt az árnyalatot amit fejben elképzeltem. A 300-as electric plum lett a befutó, ki sem próbáltam meg is vettem rögtön és úúristen!! A színe gyönyörű, jól fed és tényleg hidratál, arról nem is beszélve, hogy nem kell azon aggódnom öt percenként h mikor kenődik el ivás vagy evés közben. Sokáig fent marad szóval egy átbulizott este után sem kell attól tartani, hogy furán néznek ránk az emberek a félig lekopott rúzs miatt :D... Összegezve ár-érték arányban abszolút megéri, a csomagolás tartós, az illata nagyon kellemes csak ajánlani tudom sötétebb bőrűeken, illetve igen feltűnő vörös hajszínhez is remekül mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

sophienyuszi

2015. augusztus 22.

Én a 640-es Coral Chic árnyalatot próbáltam, és imádom. Ez egy kicsit hidegebb korall árnyalat, igazán különleges, a rúzs állaga pedig szintén öt csillagot érdemel, nem szárít, nem kenődik és nagyon tartós. A csomagolása pedig szintén pluszpont, nagy női táska aljában elkeveredve sem esik szét. Kedvet kaptam egy újabbat beszerezni, körül is nézek az árnyalatok között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

ronavolgyifanni

2015. augusztus 2.

A 200-as latino árnyalat nagyon a szívemhez nőtt! Néha nagyon vékony rétegben, felütögetem az ujjaim segítségével ajkaimra, így nagyon szép, természetes hatást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Bolvarin

2015. július 16.

Nekem az 500-as Diva Red van meg, kb. 400 Ft-ért vettem leárazva. Gyönyörű pirosas-bogyós színe van és optikailag fehéríti a fogaimat. Az a baj, hogy elég bátortalan vagyok a sötétebb rúzsokkal, így keveset használom, pedig nagyon szép, szuper krémes, szuper pigmentált. Mivel egy feltűnő szín, így elég látványosan tud kopni.
Azt bánom, hogy nem vettem belőle több színt, mert ez az egyetlen rúzsom, amely valóban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

anna21

2015. július 14.

Számomra ez a tökéletes rúzs.Nagyon jó állaga van, nem szárítja az ajkakat és viszonylag tartós.I love with ginger árnyalat van meg amit imádok, gyönyörű narancssárgás szín, imádom :) Tervezem már árnyalatok beszerzését is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.