Rimmel

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Akár 25 órán át tökéletes fedést biztosító alapozó most komfort szérummal a még kényelmesebb viseletért. Izzadás, hő és érintésálló.

Ár: 1300 Ft , Eladó: Ann08
Állapot: 2 alkalommal próbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel
Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20 (303 - True Beige)
Ár: 1500 , Eladó: sztike
Állapot: 1 pumpányi hiányzik belőle, Helyszín: Pécs, Dombóvár, fizetés: személyes átvétel, banki utalás után postázás
koiandika

2020. február 21.

Nagyon szeretem, ez a kedvenc alapozóm. Nagyon jól fed és tartós is. A színe is tökéletesen passzol a bőrömhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Kakics92

2020. február 20.

Fedése tökéletes...kb. 3óráig. Sajnos utána elkezd repedezni, átzsírosodni. Összekeni a ruhát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Diaaa

2020. február 19.

Fedése közepes, de amikor kiszárad így télen arcom a legjobb választás. Nem pereg le és nem hámlik tőle az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

d.anett89

2020. január 14.

Imádom. Szó szerint. Másodkézből szoktam venni, teljesen újként . Legjobb alapozó amit próbáltam. Tökéletesen fed, nyáron a 40°-na sem folyik le az arcomról.Nincs semilyen negatív tapasztalatom vele.Könnyű felvinni, eldolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 14.

szucsnoem95

2020. január 9.

Már egy ideje használom, én szeretem,a legvilágosabb árnyalat szépen illeszkedik a bőrömhöz (ami elég ritka), szépen fed, tartós is, nekem nem fényesedik át annyira nap végére, mint a drágább társai. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Judy1

2020. január 7.

Majdnem tökéletes alapozó. :) Az árnyalata ideális, a fedés közepesen erős, nekem bőven elég. Könnyű vele dolgozni, építhető, jól működik a többi sminktermékkel. Egyetlen hátránya, hogy kissé ragacsos érzést hagy a bőrön - nem nagyon zavaró, együtt lehet vele élni, de emiatt nem tökéletes.

Update: sajnos kis pattanásaim lettek tőle, így nem használom tovább. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Update: sajnos kis pattanásaim lettek tőle, így nem használom tovább. :(

dorkaww

2020. január 3.

Életem egyik legnagyobb baklövése volt ennek a terméknek a megvásárlása. Glamour napokkor kerestem tartalék alapozót, ha a drágább dolgaim esetleg elfogynának és hirtelen nem tudnék keríteni belőlük. Így is történt, hogy 3 hete használatba helyeztem ezt az alapozót, aminek nem egészen 3 nap kellett ahhoz hogy irtózatos puklikat és pattanásokat okozzon. Mérhetetlenül csalódott vagyok mert tartóssága egészen jónak volt mondható, de amilyen ördög szarvak nőttek az arcomra tőle azt senkinek se kívánom. Kukában landolt a szinte teljes üveg....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

bebe92

2019. november 16.

Régen, tini koromban használtam ezt az alapozót, mivel jó emlékeim vannak róla, visszatértem hozzá. Milyen jól tettem. Pattanásaim ritkán vannak már, így a kisebb bőrhibák elrejtése a fő szempont nálam. Tökéletesen bevált, plusz pont, hogy sikerült az árnyalatai között az én világos bőrömhöz tökéletesen illeszkedőt találnom. Primerre viszem fel, púderrel fixálom. Szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

vszlau

2019. október 21.

Nagyon jól fed, tartós, de sajna olyan olajos, hogy nagyon zsíros lesz tőle a bőröm puderrel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

SzeledeliKlaudia

2019. szeptember 4.

Legjobb alapozó a világon! Természetes fedése van észre se veszem, hogy rajt van az arcomon. Nem kopik, egész nap fent marad, szépen el lehet dolgozni és a szín választékok is nagyon jók belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.