Rimmel

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Akár 25 órán át tökéletes fedést biztosító alapozó most komfort szérummal a még kényelmesebb viseletért. Izzadás, hő és érintésálló.

Ár: 2000 , Eladó: tboog13
Állapot: új- egyszer próbált, Helyszín: Győr és Budapest Lehel piac és Kelenföld vagy csomagként, fizetés: személyesen vagy csomagként küldve ( termék ára+szállítási ktsg.)
Ár: 1500 Ft , Eladó: lintrsztl
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Elena1230

2020. augusztus 5.

Jó kis alapozó, bár túlzás, hogy hosszan tartó... Az ára tényleg baráti, viszont a színek közül nekem egyik sem passzol igazán, így keverem egy másik alapozóval. A 4 csillag megjár az állag, fedés és finish miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Comment92

2020. július 25.

Most ezt hasznalom, 103 True Ivory szinarnyalatban, ami illeszkedik az arcom szinehez es a nyakam szinevel is szinte teljesen egybeolvad. Mintha enyhe matt hatasa is lenne, nem zsiros, miutan megszarad. Persze par ora elteltevel meg a T-zonaban nem art puderezni. Amiert 4 csillag, hogy sanszos, hogy eltomiti a porusokat es most emiatt erosodtek es terjedtek el a ragyaim. Kar, pedig ez az alapozo eddig a kedvencem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

zsokence

2020. július 19.

Az egyik legjobb hétköznap használatra beszerzett alapozóm. Szuper a fedése, sokáig elég mivel egy-másfél nyomás elegendő az egész arc lealapozásához. Az ára baráti, a színválaszték szerintem megfelelő. 103 True Ivory megközelítőleg majdnem egyezik az eredeti arcszínemmel, amit nagyon ritkán tapasztal az ember a szín kiválasztáskor. Mindig lesz egy a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Clocleox02

2020. július 18.

Nagyon szeretem! A fedése szuper, a bőrhibákat elfedi és szem alá is alkalmas! Nem csúszkál el, ecsettel és szivaccsal is nagyon könnyen eldolgozható, előbbivel sem lesz csíkos. A tartósságával sem volt semmi problémám. Szerencsére nincs cakey hatása, ha jön is le az arcomról, akkor sem lesz csúnya.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

KamiNagy

2020. július 7.

Már évekkel ezelőtt vásároltam az elsőt, és akárhogy is próbálgatok.mást is, visszatérek rá. Szépen fed, könnyen eloszlatható, kicsit szárítja az orrom környékét. Mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

doudou

2020. június 20.

Ez az első olyan drogériás alapozó, ami teljesen levett a lábamról (pedig próbáltam már párat) :) A boltban elkerülte a figyelmemet, hogy teljes fedést ígér, ezért amikor hazaértem rögtön ki kellett próbálnom. Már ott helyben lenyűgözött, de azóta több eseményen is bizonyított (például ballagás, bankett). Gyönyörűen mutat a fotókon és élőben is szép a finishe. Egyáltalán nem szárította a száraz/normál bőrömet, ami fontos szempont számomra. 1 pumpányi termék elég az egész arcomra, mellesleg bizonyította a tartósságát nappal és éjszaka is:) Végre egy olyan alapozó, aminek a színskálájában megvan a hozzám illő szín és egyáltalán nem sápaszt! Nagy a szerelem köztünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Verdensrommet

2020. június 18.

Jelenleg ezt használom, kb. 9 hónapja és a második üvegcsénél tartok. Ez tök jól hangzana, ha minden nap használnám, de nem ez a valóság. Ebből a 9 hónapból az utóbbi kb. 3-ban max. 15-ször volt rajtam alapozó, és előtte sem a hét minden napján használtam... inkább olyan 5 kb. És nem kenem fel literszámra... Szóval azért viszonylag gyorsan fogy. Főleg a másodiknál kezdtem el ezt érzékelni.
Egyébként rendben van, eltakarja a problémákat, egységesíti az arcszínemet, igazából nincs vele nagy baj. Én púdert nem használok, szóval nyilván nekem így kevésbé tartós (nem ritka dolog, néhány óra alatt eltáncol a helyéről).
Ahhoz viszont nem vagyok eléggé megelégedve vele, hogy spórolási okokból ne váltsam le :D Szerintem a Catrice HD Liquid is hasonló "tudású", csak épp valamivel olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

e

2020. június 3.

Sajnos a legvilágosabb árnyalat is sötét, pedig nem vagyok annyira hófehér. Sokáig nagyon szerettem, de túl maszkos ahogy megül a bőrön. Próbáltam szivaccsal és ecsettel is, nekem akkor volt a legjobb amikor összekevestem egy sokkal lágyabb állagú másik alapozóval

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

2020. május 29.

Teljesen jó kis alapozó, 100-as ivory árnyalat tökéletes nekem. Minden alapozót szivaccsal viszek fel, ecsettel kicsit maszkos lenne. Elég jól tartja magát napközben, alig fényesedik át a bőröm (persze kell hozzá egy jó kis púder is). Fedése nekem szuper, a legtöbb bőrhibám elfedi. Egyedül az illatát nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

danna113

2020. május 10.

Szerintem erősebb fedésű tartós alapozóban és olcsó kategóriában ez az egyik legjobb. Tényleg gyönyörűen fed. Nem maszkszerűen, csak egyszerűen természetes hatást kellt. Nappalra, estére is nagyon jó lehet. Engem nem szárított vagy okozott pattanásokat, pedig nem egy könnyű darab, viszont jól eldolgozható, A ráncokba szeret belelülni, de ezt megfelelő felvitellel ki lehet iktatani. Nagyon szeretem, hogy amellett, hogy tartós, nem teljesen matt, inkább szatén fényű. Nem emeli ki a bőrhibákat sem és nagyon könnyű vele dolgozni. Szerencsére színskála ennél a verziónál már sokkal jobb (világos bőrűeknek), mint mondjuk a Wake Me Up vonal. Ha valaki tartós, magasabb fedésű és olcsó alapozót keres csak ezt ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.