Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó ajakrúzs, 50%-kal intenzívebb szín ígéretével, amely akár 8 órán át is tart.

Ár: 500 Ft , Eladó: wowbagger
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 600 Ft+posta , Eladó: boszilvi
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen Debrecenben, vagy előreutalás után Posta/Foxpost
match50

2019. június 2.

Imádom!
egy leárazás során a 070-es árnyalatot vettem meg és azóta is ez az egyik kedvenc rúzsom. nem szárít, mondjuk nem bír ki 8 órát, de én ezt elnézem. Biztos, hogy újra fogom venni ha még kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Imádom!

Sisszy

2019. május 10.

Nagyon kellemes állaga van, jól eső viselet, nem szárít, viszont jó ha alaposan aláhidratálunk, mert kiemeli a száraz területeket. Nekem viszonylag tartós is volt, az illatát pedig nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Szar

2019. április 20.

Imádom ezt a rúzst.bár azert 8orat nem bír ki. Kb 1,2..viszont en csak a 070 es árnyalatot hasznaltam, de már elfogyott. És azóta sem találok! Nem lehet már kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Tiziana

2019. március 14.

A "Soft hearted" árnyalatot vettem meg, nagyon szép barnás rózsaszín.
A krémessége, vagy inkább a simasága majdnem 100%-os, olyan érzés az ajkakon,
mintha picit púderes lenne. Az ára most 1700 ft, de így is megéri.
update: annyira jól illik a bőrömhöz az árnyalata hogy pirosítóként is használom,
és így is remekül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

A "Soft hearted" árnyalatot vettem meg, nagyon szép barnás rózsaszín.
A krémessége, vagy inkább a simasága majdnem 100%-os, olyan érzés az ajkakon,
mintha picit púderes lenne. Az ára most 1700 ft, de így is megéri.
és így is remekül működik.

Annath

2019. február 4.

070 Airy fairy árnyalatban vettem meg. Kellemes pasztell színe van, bár a nem jó bőrszínnel sápaszt is. Visszafogott, nekem különösen tetsző nagyon halvány, inkább nude-ba hajló rózsaszín. Nyolc órát pont nem tart, max akkor, ha nem eszel/iszol/beszélsz/mozgatod a szád és csak egy viaszbábú vagy, viszont én úgy tapasztalom, minimálisan hidratál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

EnciVarga

2019. február 2.

Szep szinek, jo illattal, viszonylag tartosak is 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Szep szinek, jo illattal, viszonylag tartosak is 🙂

JohannaB

2018. szeptember 18.

Két napja vettem még csak. 206-os Nude pink árnyalatban, de imádom! Ha nem csinálok semmit (nem eszem - iszom), akkor szépen fenn marad 1-2 órát, de újra kenni sem bánom, mert irtó finom az illata és csodaszép a lágy csillogása, ha megkopik - akkor is van egy halvány ragyogása - nekem nagyon be jön!! Nem igazán tudom meghatározni a színét - egyszerre halvány pink és halvány korall, pontosan amire szükségem volt és amit nem találtam más márkáknál. Ha tartósabb lenne, egyszerűen tökéletes lenne - de cserébe nagyon kellemes és könnyű viselni és hidratál is. Biztosan újraveszem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Stenico

2018. szeptember 3.

240-es Undressed arnyalatban van meg, szep termeszetes szin hetkoznapra. Tartossagra inkabb csak gyenge kozepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Szeretem nagyon a Rimmel rúzsokat, nem drágák, mégis tartósak, szépek a színek, és nem lesz darabos felkenés után a szájon. Én főleg a barnás árnyalatokat kedvelem, és eddig mindig nagyon jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Szilviams0118

2018. május 14.

több rúzsom is van a rimmeltől és szeretem őket, pedig nem egy csúcskategória. a 200as árnyalat van meg belőle, ami egy szép, nem hivalkodó lilás árnyalat, tartóssága közepes, szépen pigmentált. kuponnal megvenni abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0