Rimmel

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 3.

SPF20-as, közepes fedésű alapozó, mely akár 25 óráig tartó viseletet biztosít, és eközben hagyja lélegezni a bőrt.

Ár: 2000 ft , Eladó: makeupbydeszti
Állapot: Kb 2x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással , foxpost vagy posta

Fanni0306

Korcsoport: < 18
2020. május 8.

Legrosszabb alapozó amit valaha próbáltam. Rettenetesen erős illata van, az összetevő listája is borzasztó.Az applikátora nem túl praktikus, könnyen szállítja a baktériumokat, szennyeződéseket a bőrödről, főleg ha valakinek problémás a bőre. Két pozitívumot tudnék felhozni a minimális fényvédelem (SPF20) ami van benne illetve azt hogy könnyű, folyékony az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 8.

muffinka

2020. április 6.

Közepes fedésű alapozó, könnyen felvihető, és valóban nem nehezíti el a bőrömet. Mivel zsírosabb az arcbőröm, ezért egy kis púdert szoktam rá használni, így tökéletes is marad délutánig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

szeronik

2020. február 26.

Nagyon jó kis alapozó, a Loreal true match után tértem át erre, és meg vagyok vele elégedve, szuper a szín, amit találtam, szerintem megfelelő a fedése, egységesíti az arcbőrt, de nem érzem/nem látom, hogy nagyon túl maszkos hatása lenne. Szebbnek tűnik az arcbőröm, de nem egy kiló vakolat árán - nekem ez elég. Tényleg hagyja lélegezni a bőrt.
A fényvédő miatt vettem meg elsősorban, de minden téren megfelelő számomra. Kíváncsi vagyok, hogy átmeneti a készlethiány, vagy már nem gyártják, Vivien77 rendesen beijesztett, hogy már nem találja, mert végre megtaláltam a megfelelő alapozót, erre kivonják...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Vivien77

2020. február 20.

Nagyon szerettem ezt az alapozót, sajnos már nem találom egy ideje a polcokon. Ha tudom, beraktározok belöle :) közepes fedésű, ami nekem nagyon bejött, mivel valóban hagyja lélegezni a bőrt, nincs maszk hatása, így gyönyörű természetes hatást érhetünk el vele. Akinek nem problémás a bőre annak nagyon ajánlom. Sok alapozó után pici pattanások jelentek meg rajtam, ezzel a termékkel nem volt ilyen problémám. Nagyon pozitiv még, hogy fényvédő hatása is van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

meszarosjuli

2019. november 23.

Glamour-napok kupon akciójának keretein belül vásároltam meg egy barátnőm ajánlásra. Nagyon elégedett vagyok a termékkel! Az arcomon egy két helyen van problémásabb rész, azokat szépen fedi, a többit pedig hagyja lélelgezni. Nekem szerencsém volt, mert találtam pont olyan árnyalatot, mint az arcbőröm. Tapintásra hidratált érzést kelt. Talán kicsit gyorsan kopik, de az applikátorral könnyen korrigálni lehet. Mindenképp újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Nausiica

2019. november 14.

Akció volt itt a kozeli drogériában megvettem. Nem volt olyan nagy csalódás ez az alapozó , nincs olyan nagy fedése ,minimális. Lassan szárad, ezért púderezem. A ráncokba egy ido utan bele ul...Az aplikátorát szeretem. A szín választásnál vigyázni kell mert pár percen belul már másabb a színe, oxidálodik.... Az orrom ha kifujtam pikk pakk leszedte.Az illata kellemes, nem okozott pattanásokat. Ha csak egy lehelletnyi kis egységesitést szeretnél akkor szerintem ez a te alapozód. Elhasználom de nem hiszem h ujra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Klau16

2019. október 29.

Nagyon nagyon szeretem. Nekem tetszik ez a kis fej rajta, gyorsan es könnyen lehet vele így dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Candy91

2019. szeptember 16.

Harmadjára vettem már újra. Egységes tőle az arcom nekem teljesen megfelelő fedést kölcsönöz. Előtte a matt stay alapozot használtam de ez sokkal könnyebb semmi maszk hatása nincs, jó mivel nem matt alapozó :), szival akinek nincs nagy fedni valója, elég csak egy egységes friss hatás, annak ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

AnnaR

2019. szeptember 12.

Nem rossz, de fedése szinte nincs és felkenve viszonylag hosszú idő,amíg megszárad, tehát mindenképpen púderezni kell. Az első orrfújásnál így is ott marad a zsepin az alapozó.Ennek ellenére szépen belesimul a bőrömbe, nem csinál vele semmit és nem is fényesedik, szóval nagyon jól viseli ezt a változó időt. Első nem matt alapozóm, szóval kicsit tartottam tőle, de összességében elégedett vagyok vele. Csak hát.. ott vannak a zavaró szépséghibák (fedés, ár, száradás). Lehetne jobb - főleg ezért az árért. Áron alul vettem jóóóval mert meg kellett húzni a nadrágszíjat és nem lett volna pénzem egy új termékre. De ha elfogy akkor vissza a Catrice all matt plus-hoz, amilyen gyorsan csak lehet, mert a Catrice közel 1400 ft-tal olcsóbb és azért ennél jóval többet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Gajgaj

2019. szeptember 4.

Akciósan jutottam hozzá, korábban ebben az árkategóriában nem vásároltam alapozót, de szerencsére nagyon jó tapasztalatokat szereztem vele. Az aplikátorral felvitt alapozót ecsettel oszlattam el (a szivacs nem vált be, sokat felszív). Felvitelét követően a vizes állagának köszönhetően, volt időm szétkenni, így nem lettek erősebben és kevésbé felkent sávok az arcomon. Természetes kinézetet biztosít, egyáltalán nem maszkszerű, mégis jól fed. Egy-egy pattanás még kapott egy-két pöttyet, ezeket eloszlatva szép lett a végeredmény.
Izzadáskor, ha az arcomhoz értem könnyen lejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Izzadáskor, ha az arcomhoz értem könnyen lejött.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Sodium PCA, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.