Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Habállagú alapozó, mely egész napra tartós, matt ugyanakkor üde arcbőrt biztosít. Lehelletkönnyű formula, ultrakönnyű viselet mely valóban mattít de a bőr mégis élettelteli.

5 árnyalatban kapható

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Egy régi nagy kedvencemre emlékeztet, és nagyon szeretem. A színe tökéletes. Imádom, hogy kézzel ultra gyorsan bele lehet ütögetni a bőrömbe. Közepesen fed, de nekem ez elég, főleg mert építhető. Kényelmes egész nap. Szépen kopik. Matt finise van, de azért nekem kicsit átfényesedik, amit viszont könnyű korrigálni ha szükségesnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Törpy

2019. október 25.

Én is a glamour napon vettem,a fedése nagyon jó és nekem a finishe is nagyon tetszik,a bőrömet nem bántja,sajnos az egyedüli negatívum,hogy a "lasting matte" max 2-3 óráig tart nálam (primerrel,púderrel). Szivaccsal szépen lehet eldolgozni és nem kell sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

stripedpanda

2019. október 18.

Távolról nagyon szép... és ennyi pozitívat tudok mondani róla sajnos. Féláron vettem 1200 ft-ért talán, így persze nem voltak nagyok az elvárásaim, de annyira dicsérik a Rimmel alapozókat, hogy gondoltam egy próbát megér. Pozitívum az is, hogy végre találtam a Rimmelnél világosabb, sárgás tónusú bőrrel kompatibilis árnyalatot (85). Viszont borzasztóan sűrű, emiatt nehéz eldolgozni, valóban matt lesz, púderesre szárad, de közelről nézve egyértelműen összeáll pici darabokban, már felvitel után. Ráadásul egy rossz mozdulatot tettem az egyik ecsetemmel és már el is tűnt az orromról. Ennek ellenére viszonylag tartós, mert, ha egyszer sikerült felvinni, azt a szintet már tartja a nap folyamán. Nem teljesen vállalhatatlan, így megpróbálom elhasználgatni, de nem ajánlom kipróbálásra. Alaposan aláhidratálni és primert alátenni szerintem muszáj (pláne, ha inkább szárazba hajló bőrre használnánk), mert még ezek után is csak így teljesített :)

Update: Jóindulattal adtam neki 3*ot, de már bánom. Egyik reggel megpróbáltam újra feltenni, annyira undorító volt, hogy inkább egyből lemostam és újrasminkeltem rohanva. Kukában végzi. Egyébként barátnőmnek sem vált be, pedig más a bőrtípusunk, szóval biztosan mondhatom, hogy nem ajánlom senkinek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

SidneyFox

2019. október 13.

Glamour-nak köszönhetően fél áron sikerült beszereznem. :)
Eléggé elfogult vagyok a Rimmel termékekkel kapcsolatban, ne kérdezzétek, miért. Egyszerűen szeretem a márkát. A szemöldökceruzájának nálam nincsen párja, és a szemöldökzselét még nem is említettem. :)
Megláttam ezt az alapozót a polcon, akkor először, és úgy gondoltam, most utánanézés nélkül fogom kipróbálni.
Nekem nagyon tetszik, korrektorral tökéletesen azt nyújtja, amit elvárok egy alapozótól. Leginkább az tetszik, hogy nem fényesedik át nap közben és nem maszatolódik.
Nem tökéletes a fedése, de valahogy mégis szép az összhatás. Újravevős! Még jó, hogy jön a Joy! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Glamour-nak köszönhetően fél áron sikerült beszereznem. :)

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.