Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Habállagú alapozó, mely egész napra tartós, matt ugyanakkor üde arcbőrt biztosít. Lehelletkönnyű formula, ultrakönnyű viselet mely valóban mattít de a bőr mégis élettelteli.

5 árnyalatban kapható

brigi50c

2020. június 25.

Valóban matt, viszont nem lasting. Csontszárazra szárad le az elején, de púderrel (és alatta matt primerrel) ráncokat képez az arcomon, és fura textúrát az államon illetve a homlokomon. A színe jó, tetszik ez a sűrű állag, de körülbelül ennyi. Megpróbáltam önmagában is és a Catrice HDvel is keverve, de nem tetszik az orrom körüli szeparáció. Megpróbálom majd többféleképpen is hasznosítani, pl alákrémezve vagy neadjisten púder nélkül.

Update: mínusz 1 csillag mert retekül néz ki az arcomon, megülepszik nagyon feltűnően, mindig kapok rá kommenteket hogy hű de le vagyok vakolva. Én a full coverage-et szeretem de a jó alapozó nem nyújt "nagyon kisminkelt" hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Eszter0209

2020. június 23.

Kombinált bőrre katasztrófa. Régen nyúltam ennyire mellé, amikor valami újat akartam kipróbálni. Minden egyenetlenséget kiemel, az arcom száraz részein konkrétan undorító. Eldolgozni se lehet szépen, mert azonnal csomósodik, Se hidratáló, se primer, se púder, se az atyaúristen nem tud javítani az összképen. Azonnal lemostam az első "használat" után. Azon gondolkozom, mire használjam el, ha már egyszer pénzt adtam érte. Talán szemhéjfesték alá alapnak megpróbálom. Sajnálom mert ennek a legvilágosabb árnyalata végre passzolt volna a nagyon világos bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Sophie33

2020. május 18.

Az októberi Glamour napokon vettem..nos....Mattít...szép tőle a bőr...amennyiben nincs bőrhibád..ha van akkor nagyon kiemeli a szárazabb bőrdarabokat, valamint bele ül a kisebb ráncokba is...elhasználom, de nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

KaradyAnn

2020. április 19.

Még előző glamour napos szerzeményem. Miután egyszer-kétszer kipróbáltam és nem jött be ez a habos állaga, félretettem. Aztán most az itthonlevésben minden háttérbeszorult kozmetikumomnak adok egy új esélyt, így ennek is. És nem is értem, miért nem próbálkoztam vele többször! A színe (103 True ivory) tökéletesen passzol a bőrömhöz. Púdert nem is viszek fel rá, kellően mattít. Az ujjaimmal, de blenderrel is szépen el tudom dolgozni, és egész nap fennmarad. Persze ez most nem feltétlenül mérvadó, hiszen itthon vagyok, nem éri annyi hatás a bőrömet, de nekem ez így sem rossz. Mindennapos használatra én nem ajánlom, mert a formulája miatt nem hagyja annyira szellőzni a bőrt, eltömítheti hosszútávon a pórusokat. Viszont el fogom használni és más hab állagú termékekre is nyitott leszek ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

macooka

2020. március 31.

Sajnos én sem vagyok maradéktalanul megelégedve.
Amikor először használtam, szupernek tűnt, de ahogy közeledett a nap vége, az orrom körül csak elkezdett szétválni és csúnya lett. Az arcom más részein is közelről nézve olyan, mintha lehámlana róla az alapozó. Furcsa, de ilyet még nem nagyon láttam. Száraz részek nem nagyon vannak az arcomon, de ha véletlenül mégis, azt nagyon durván kiemeli. Egy dolog miatt kap mégis 3 csillagot, az pedig az, hogy távolról nem olyan csúnya, továbbá tényleg matt marad majdhogynem a nap végéig. Az biztos, hogy újra nem veszem és sajnos nem fogom szívesen használni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Sajnos én sem vagyok maradéktalanul megelégedve.

kecskesszuszu17

2020. március 20.

Egy régi nagy kedvencemre emlékeztet, és nagyon szeretem. A színe tökéletes. Imádom, hogy kézzel ultra gyorsan bele lehet ütögetni a bőrömbe. Közepesen fed, de nekem ez elég, főleg mert építhető. Kényelmes egész nap. Szépen kopik. Matt finise van, de azért nekem kicsit átfényesedik, amit viszont könnyű korrigálni ha szükségesnek érzem.

UPDATE: én nem tudom, hogy mi történt vele, de mostanra a lehető legjobban megutáltam. A színe még mindig szuper, az állagát is szeretném, de egyszerűen fél óra múlva összeáll az arcomon, ahogy hozzáérek lejön, foltos lesz és egyszerűen szörnyűséges. Ne vegyetek ilyet! Fogalmam sincs amúgy hogy mitől vált ilyenné, de megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Azalea

2019. december 5.

A végeredmény nagyon tetszik, matt és púderesre szárad. Viszont nagyon hamar lejön, épp csak hozzàérek vagy orrot fújok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Törpy

2019. október 25.

Én is a glamour napon vettem,a fedése nagyon jó és nekem a finishe is nagyon tetszik,a bőrömet nem bántja,sajnos az egyedüli negatívum,hogy a "lasting matte" max 2-3 óráig tart nálam (primerrel,púderrel). Szivaccsal szépen lehet eldolgozni és nem kell sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

stripedpanda

2019. október 18.

Távolról nagyon szép... és ennyi pozitívat tudok mondani róla sajnos. Féláron vettem 1200 ft-ért talán, így persze nem voltak nagyok az elvárásaim, de annyira dicsérik a Rimmel alapozókat, hogy gondoltam egy próbát megér. Pozitívum az is, hogy végre találtam a Rimmelnél világosabb, sárgás tónusú bőrrel kompatibilis árnyalatot (85). Viszont borzasztóan sűrű, emiatt nehéz eldolgozni, valóban matt lesz, púderesre szárad, de közelről nézve egyértelműen összeáll pici darabokban, már felvitel után. Ráadásul egy rossz mozdulatot tettem az egyik ecsetemmel és már el is tűnt az orromról. Ennek ellenére viszonylag tartós, mert, ha egyszer sikerült felvinni, azt a szintet már tartja a nap folyamán. Nem teljesen vállalhatatlan, így megpróbálom elhasználgatni, de nem ajánlom kipróbálásra. Alaposan aláhidratálni és primert alátenni szerintem muszáj (pláne, ha inkább szárazba hajló bőrre használnánk), mert még ezek után is csak így teljesített :)

Update: Jóindulattal adtam neki 3*ot, de már bánom. Egyik reggel megpróbáltam újra feltenni, annyira undorító volt, hogy inkább egyből lemostam és újrasminkeltem rohanva. Kukában végzi. Egyébként barátnőmnek sem vált be, pedig más a bőrtípusunk, szóval biztosan mondhatom, hogy nem ajánlom senkinek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

SidneyFox

2019. október 13.

Glamour-nak köszönhetően fél áron sikerült beszereznem. :)
Eléggé elfogult vagyok a Rimmel termékekkel kapcsolatban, ne kérdezzétek, miért. Egyszerűen szeretem a márkát. A szemöldökceruzájának nálam nincsen párja, és a szemöldökzselét még nem is említettem. :)
Megláttam ezt az alapozót a polcon, akkor először, és úgy gondoltam, most utánanézés nélkül fogom kipróbálni.
Nekem nagyon tetszik, korrektorral tökéletesen azt nyújtja, amit elvárok egy alapozótól. Leginkább az tetszik, hogy nem fényesedik át nap közben és nem maszatolódik.
Nem tökéletes a fedése, de valahogy mégis szép az összhatás. Újravevős! Még jó, hogy jön a Joy! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Glamour-nak köszönhetően fél áron sikerült beszereznem. :)

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.