Rimmel

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: virag004, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2020. február 17.

• csökkenti a bőrhibákat
  • erősen pigmentált
  • könnyen alkalmazható
  • világosítja az arcbőrt

Ár: 800 ft , Eladó: Sztellus
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

kekedia

2019. december 23.

Kedvenc korrektorom szem alatti karikákra. Könnyű felvinni, egész nap szépen tart (én azért egy kis púderrel fixálom). Nem ül bele a ráncokba a nap végére sem. 010 Ivory színben vettem, többféle márkájú korrektort is próbálgattam a boltban. Ez illeszkedett legjobban a bőrszínemhez, és ezt találtam a legkönnyebben eldolgozhatónak. Kifejezetten szem alatti karikákra ajánlom (de arra nagyon), nekem a pattanások, bőrhibák elfedésére a stiftes korrektorok jobban beváltak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

Talar

2019. december 22.

Rimmel lasting finish breathable korrektoromat cseréltem le erre, mert azt már beszüntették, de ezzel is maximálisan meg vagyok elégedve. Szépen fedi a sötét karikákat és a piros foltokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

birdie

2019. november 9.

Jelenleg a kedvenc korrektorom. Szépen el lehet dolgozni a szem alatt, nem ül bele a ráncokba, könnyű az állaga. És persze el is fedi a sötét karikákat. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

BEE6

2019. június 22.

Én azt olvastam, hogy teljes fedést biztosít. Nem mondanám (a catrice viszont igen, ehhez képest). Elég sárgásak a színek ezért féltem még a legvilágosabbat is kipróbálni a falfehér bőrömön. Krémes, mégis könnyű az állaga. Közepes fedése van. Pattanásokra nem használnám, mert elég sok réteg kellene belőle. Világosításra, kis takarásra nagyon jó. Akinek nincs különösebb gondja a bőrével, annak szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Triacetin 0 0