Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debreczeni, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kiszerelés:   2,4 g

• 24 órán át tartó fedés
  • Intenzív és a gazdag szín
  • Vízálló
  • Professzionális, vékony ecsettel

hambi

2018. november 23.

Borzasztó. Potyog, annyira száraz már mikor felvinném, pedig nincs beszáradva. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Alexia

2018. október 26.

Akciósan vettem fél áron, de első használatkor már tök száraz volt. Ment a kukába. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Kriszta180222

2018. október 25.

Update: BORZASZTÓ! Kb a 3. használat után olyan sziklakemény, hogy tönkremennek benne az ecsetek. Ha nagy nehezen sikerül is valamit kisajtolni, kis híján koponyaműtétet kell végrehajtani hogy az a szemre kerüljön, ami hagyján hogy szürke a fekete helyett, de darabokban potyog le. Majd ami pont volt az i-n, hogy a nagy vízállóság dacára éppen, hogy hozzáértem és már kenődött szét az egész. Ha tehetném, -1 csillagot kapna!

Azt hittem, csak én fogtam ki rossz darabot, hogy ennyire száraz már az első használatnál, de a vélemények alapján akkor 2 véglet van: vagy folyik, vagy betonkemény. Egyelőre próbálgatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Cosette

2018. július 7.

Amikor megvettem, nagyon tetszett
Főleg, hogy szinte lerobbanthatatlan. Viszont kb. a harmadik alkalommal furcsán darabos lett, azóta lehetetlen felvinni, furcsán szürkésen fog. Azt hittem, hogy csak az ecset miatt, de próbáltam más ecsettel is, több márkával megpróbálkoztam, de ugyan az az eredmény. Egyetlen előnye, hogy vízálló, csak az olajos lemosók viszik le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Amikor megvettem, nagyon tetszett

vitezviki

2018. június 15.

Lehet nekem csak azért nem tetszik, mert gél, de már vagy 2 éve megvettem, és azóta a fiókomban van. Ecsettel nem tudom úgy felvinni, hogy az szép legyen, és kenődik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Black Fairy

2018. június 3.

Nem elég intenzív, túl puha és "híg" az állaga: csak foltosan lehet felvinni, és alig akar megszáradni, mindenfele kenődik. Ami véletlenül megszárad elkenődés nélkül, az a szemredőimbe ül pár órán belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

PinkAlien

2018. március 14.

Nekem bevált, bár az igaz, hogy hamar beszárad. Ilyenkor kicsit bevizezem az ecsetet és úgy nyúlok a tégelybe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

andreab97

2018. február 21.

Külföldön vettem és nekem nagy kedvencem lett! Sokkal könnyebben tudok vele dolgozni, mint a tubusos tusokkal. Nagyon tartós, krémes állaga van. Szerintem jó termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

anettvagyok

2017. október 31.

Igazi megbánós termék :D drága, szinte szilárd az állaga, lehetetlen vele BÁRMILYEN ecsettel dolgozni. Az ecset, amit adtak hozzá, talán még használható valamire, én néha a szemöldökömet csinosítom vele.... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Debreczeni

2017. október 14.

A maybelline sokkal jobbnak bizonyul. Egyszerre vettem a kettőt, az hibátlan, ez beszáradt és megrepedt. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.