Rimmel

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leba, Módosítva: 2016. október 11.

Szemkörnyék paletta duó applikátorral és tükörrel. Tartalmaz csillogó és matt árnyalatokat is, jól satírozható. Gazdag, intenzív, hosszan tartó színek.

3 színösszeállításban kapható

Ár: 1400 , Eladó: Ginger55
Állapot: Az egyik teljesen új ,a másikból egy szín próbált , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Livi87

2021. szeptember 28.

Nekem a London Nudes Calling árnyalata volt meg.Nagyon szerettem ezt a palettát.Szemhéjalappal tartós,nem pereg ,nem porol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 28.

lylah

2020. február 13.

A 001 Keep calm & wear gold palettája van meg. Szeretem a nude színeket, a barna amiben csillógós arany van nagyon tutti... első látásra. Azért árérték arányban többet vártam volna. Alig pigmentált (kivéve az arany), több rétegben kell fel vinni, hogy látszódjon. A nap végére mintha fel sem tettem volna, a szemráncban látni hogy össze gyűlt. Egyszóval csalódás az egész. Azért egy revolution paletta ami árban azért kedvezőbb s nem az 5E ft-osra hanem inkább az iconic palettára ami 2,2E ft sokkal pigmentáltabb és tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Dicci

2019. március 4.

Glamour napokon vettem 50% kedvezménnyel. Igazából én nem nagyon használom ezeket a palettákat, de az enyhe földszínek és a zöldes árnyalat nagyon szép. Sajnos nekem az összes ilyen egy idő után felgyűlik a szemhéjamon. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Ann86

2019. február 28.

Évek óta használom és nagyon bevált. Hétköznapi és alkalmi smink is készíthető vele egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

KFlower

2018. július 12.

Életem csalódása volt. Van egy pár szemfestékpalettám, de ez a legrosszabb mind közül. Likvidáltam, úgyhogy nem tudom, mi az árnyalat neve, de az volt meg, amiben az a szép rózsaszín volt középen. Azt 3-szor használtam és a fele hiányzik, csak amiatt a szín miatt adok 2 csillagot, abból ki lehet könyörögni valami normális hatást. A mattok szinte egyáltalán nem pigmentáltak, a sötét színek a végén meg katasztrófák. A bordó még csak ujjal sem látszik, a swatch gyakorlatilag 0, a lilás pedig inkább valami smoke árnyalat, a csillám nem látszik benne, de lilának sem lila egyáltalán. Inkább egy rossz fekete.
Amikor kijött, akkor vettem meg, lehet azóta javítottak rajta, nem tudom. Pont féláron volt Glamour-napok miatt, de úgy is sok az a pénz érte szerintem. Ha lett volna kint akkor teszter a dm-ben, meg sem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

RarityRose

2018. március 4.

Nagyon sok szemhélypalettám van, de azt kell,hogy mondjam ez az eddigi legjobb! Nagyon szépen pigmentált! Könnyű vele dolgozni! Sajnalom, hogy már nem elérhető.. Szerencse, hogy nekem itthon 2 árnyalatban is megvan! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

youdith

2018. február 27.

A képen látható paletta van meg, jó hideg színei vannak, ritka, amikor az összes szín tetszik egy palettában, ráadásul pici, táskába, utazásra tök jó, mert nappali és esti sminket is lehet vele készíteni. Különösen a 4. szín tetszik, mert olyan különleges hideg barna, amit még egyetlenegy palettában sem találtam meg még hasonlót sem, ezért én már boldog vagyok, szemhéjalappal használom. A drogériás szemfesték paletták közül szerintem kiemelkedő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

lois

2018. január 30.

Nagyon sokáig szemeztem vele, mire egyszercsak leárazták és lecsaptam rá, de elég csalódott vagyok. Szerintem leárazva sem éri meg, mert nem annyira pigmentáltak, a nude színeket szemhéjalap nélkül el is felejthetném, semmi sem látszana belőlük. Nap végére szemhéjalap nélkül a szemhéj tűrődésébe összegyűl a festék, a többi meg elmosódik, könnyen kopik. Nem tudom kihasználni az összes színt, bár ez már nem a paletta hibája. Szóval a titok nyitja, hogy használat előtt mindenképp szemhéjalapozót kell használnom és úgy egész jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

rekabeauty

2018. január 22.

50% kedvezménnyel vásároltam meg, nagyjából másfél éve, azóta is használom. Szeretem ezt a palettát, ami nekem a 002 LONDON NUDES CALLING, viszont nem egy tökéletes paletta. Lehet teljes áron már, hogy tudom milyen a termék nem venném meg.
A színek szépek, mutatósak. Pigmentáltságát nézve azért hagy maga után kivetni valót. Nem rossz, de nem is annyira jó, pozitívuma, hogy építhető. Van benne nagyjából 5 darab szín amit rendszerességgel használok, az egyik egy gyönyörű csillogós rózsaszín. illetve a nude matt árnyalatok. Az utolsó 3 db színt nem igazán tudom kihasználni.
Szemhéjalappal használtam csak, azzal tartós termékről beszélhetünk.
Nem egy poros állag, illetve nem pereg, ami szintén pozitívuma. Egy egyszerű sminkhez tökéletes, féláron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Szemhéjalappal használtam csak, azzal tartós termékről beszélhetünk.

sttramara

2017. november 17.

Glamour napos szerzeményeem,nem vaok csalódott,hogy az akciós ár felén jutottam hozzá.Véleményem szerint nem a legjobb.Iszonyatosan porol,ecsettel szinte lehetetlen felvinnem,marad az ujjal próbálgatás,amit ki nem álhatok,nálam itt elvágta magát.A 2-es színű van meg (nevet ne kérdezz) és még vaciláltam is,mert nem tudtam eldönteni melyik legyen,de párom szerint az 1-esbe több az “öreges szín” így ez lett 😅 De nem vagyok velük kibékülve,mert nincs benne egy szépen csillogó arany szín,ez inkább ilyen rezes vagy éppen egy szép világos szín.Nálam nem lett befutó,pedig nagyon szurkoltam neki 😕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.