Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: betti921215, Módosítva: 2016. június 16.

nusysan

2017. június 18.

Szerettem ezt az alapozót (kicsit kiemelte a száraz részeket), viszont félek az újat kipróbálni a sok negatív tapasztalat miatt, de eléggé csábít :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

tagnes96

2016. június 22.

Nem lenne ez rossz, de nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

Nem lenne ez rossz, de nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét...

Diana2

2016. június 13.

Nagyon szeretem.Az állaga krémes és egy kissé olajos, ezért púdert is használok fölé,de sajnos még így is fénylik a bőröm.De még így is a kedvencem.
Könnyen és szép vékonyan felvehető.Megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Könnyen és szép vékonyan felvehető.Megérdemli az ötöst.

timoca

2016. június 7.

Könnyű,közepes fedésü alapozó,ideális nyári napokra.kisebb bőrhibákkal rendelkezőeknek telitalálat.csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

Avalionia

2016. május 21.

A régit egyszerűen imádtam, csodálatosan el lehetett dolgozni, de mióta megújult a csomagolása (feltehetően az összetétele is....), rossz :(
Sűrű, nehéz eldolgozni (a Hakuro h50 ecset szinte litereket iszik fel belőle), beleül a ráncokba. Egyetlen pozitívum, hogy az árnyalat tökéletesen illett a bőrömhöz. Egyértelműen nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Katulin

2016. május 18.

Egészen jó kis alapozó, természetes végeredménnyel. Olajosabb bőrűeknek érdemes mattítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

fatsadt

2016. május 18.

1 hétig használtam, de annyira kipattanásosodott tőle a bőröm, hogy nem bírtam tovább. Soha nem venném újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Froggy

2016. május 16.

Engem levett a lábamról. Most a felnőtté válás küszöbén kerestem jó alapozót és hosszas kutatómunka után fél éve vettem meg. Nekem nagyon tetszik maga az érzet, ahogy felkenem, olyan selymes-izés ezt nem tudom jobban leírni :) Nem olyan a fedése, hogy eltűnik minden kontúrvonal az arcomról és újra kelljen rajzolni, de azért az már nem látszik, ha megint nem aludtam rendesen, vagy elvakartam a fejem. Nagyon bevált, könnyű is, nem zavar, és ennyi pénz meg... hát, nekem úgyis soká tart :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

rvanessa

2016. május 15.

Jó kis alapozó, fedése közepes, nincs maszkhatása! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Jó kis alapozó, fedése közepes, nincs maszkhatása! :)

ritazsofia

2016. május 14.

ő lett AZ alapozóm, és ezt világgá is kürtölöm, mindenkinek ajánlom!
szépen alkalmazkodik a bőrszínemhez télen-nyáron, természetes hatást kelt, bababőőőőr :)
apróbb hibákat maradéktalanul eltünteti, de azért igazi csodákra ő sem képes, egy jó korrektoral azonban páratlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

ő lett AZ alapozóm, és ezt világgá is kürtölöm, mindenkinek ajánlom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Silica Dimethyl Silylate, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Laureth-7, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Disodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.