Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: barabara, Módosítva: 2015. november 16.

Ár:   2000 Ft

Szempillaspirál a dús pillákért

Water / Aqua Synthetic Wax eo Glyceryl Stearate eo I euParaffin eo PVP 0 0Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Propylene Glycol h Polysorbate 20 ti I eu 0 0Polyester-5 Stearic Acid eo I eu 2 0Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Ammonium Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hydroxide Talc 1 0Glycereth-18 Ethylhexanoate Glycereth-18 Peg-26-Ppg-30 Phosphate Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hexylene Glycol ti I eu 1 1Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Phenoxyethanol ta Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentCeramide 2 Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Tocopherol a I v 2 2Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz CI 77491 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0FD&C Red 40 Aluminum Lake sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Ultramarines sz 0 0Mica

lohnerniki15

2018. november 16.

Nem a tökéletes spirál, de én meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Nem a tökéletes spirál, de én meg voltam vele elégedve.

anniiee

2017. december 22.

Furcsa a kefe, de ha tudsz vele bánni szép pillákat varázsol, ami természetes is. A probléma ott van, hogy valami nagyon csípi az ember szemét, az összetevőiben van probléma, de ez a rimmel termékek 90%-nál így van kivéve a rúzsokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

lilike222

2017. április 17.

Gondoltam már egyszer beruházok egy drágább spirálra, jól néz ki, biztos nagyon király alapon. Nem lenne nehéz dolga, alapból hosszú, dús pilláim vannak, csak fel kéne dobni és beszínezni a szőke végüket. Nos, hatalmas csalódás ért. Alapból a szemem alatt úgy kenődik, hogy előjön a panda hatás, a leszedése pedig....hát a szemem bevörösödött mire levakartam magamról 6 vattapamaccsal és micellás vízzel, plusz húzhattam ki belőle az összeragadt kis nyúlványokat. Soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Brinnie

2017. március 31.

A különleges kefe miatt vásároltam meg, hátha... Nem kellett volna, borzalmas, nehézkes a felvitele, ahogy többen is írták, a nap felénél pedig több festék van a szemem alatt, mint a szempillán. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

annodobo

2017. január 5.

Még akkor vettem amikor volt ez az akció, hogy minden rimmeles spirál 1000forint. Hogy őszinte legyek nem nagyon szoktam szempillaspirált újra venni. Mindig kiprobálok valami újat. De őt most újra rendeltem. Kár, hogy már nem lehet kapni. Ez az Astor Butterfly spiráljának olcsóbb verziója. :D De szerintem nem rossz. Nekem nem potyog és szépen tudok vele dolgozni is. Nagyon szeretem ezeket a csavart keféket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Csepy96

2017. január 3.

Nekem egyáltalán nem potyog, nagyon szép pillákat csinál, ekcémás volt a szemhéjam és nagyon kihullottak a szempilláim, nehéz olyat találni ami nem csomósítja össze a rengeteg festéktől, de ez nagyon szépen megtartja külön a pilláimat! A kefét meg meg kell tanulni használni, de nekem már korábban is ilyen formájú volt és hamar rájöttem (elsőre), hogy hogy működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

glam

2016. november 22.

Nem tudom, mi ez. Nem értem, hogy lehet Rimmel és hogy adhatta hozzá Kate Moss a nevét... Semmire nem jó, nem lehet felvinni, potyog, kenődik, és teljesen belement a szemembe, darabokban szedtem ki. Nem tudom, hogy lehet ilyet boltban árulni... Pedig más Rimmel termék már bevált. Bármit próbáltam, ez kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

MrsWolf

2016. november 10.

Én úgy vettem, hogy le volt árazva, plusz még abból is lejött 50% kuponnal. Így volt 600 Ft. A kefét nem értem, szerintem hülyeség, hogy ilyen az alakja. Minőségére sem adnék túl sok pontot....Teljes áron nem érné meg, nagyon NEM! Nekem lemászik a szempilláimról...nagyon nehéz lemosni, az illata sem jó. Olyan minőségű mint egy no name gagyi spirál :(
Szóval ahhoz képest, hogy Rimmel, nagy csalódás....gagyi! Soha nem használom, mióta meg van a Lovely Curling Up spirálja, ami tökéletes! Nem ajánlom megvenni! Főleg nem teljes áron!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

vargadora

2016. augusztus 18.

Tettszett a "különleges" ecset, akciós is volt, Rimmel, mi baj történhet alapon vettem meg. Hatalmas csalódás. Próbáltam már több Rimmel szempilla spirált, a legtöbb bevált, de ez valami borzalmas. A kefe használhatatlan, mindenhova kerül festék csak oda nem ahova kellene. Ha még sikerül is valamennyit felügyeskedni, akkor az az első szemnyitásra felmászik a szemhéja, napközben meg a szem alá...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

anitaanett

2016. július 23.

Az ára nagyon jó, a kefével szintén meg vagyok elégedve, nagyon tetszik a formája, szép szempillákat csinál és tartós is. Kell ennél több?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emolliensek: Synthetic Wax, Glyceryl Stearate, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Panthenol, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Vegetable Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Polysorbate 20, Stearic Acid, Hexylene Glycol, Isopropyl Titanium Triisostearate
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77491, Carmine / CI 75470, FD&C Red 40 Aluminum Lake, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Sorbic Acid

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.