Rimmel

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 17.

A Rimmel Scandaleyes Wow Wings szempillaspirál feltűnően dús, megemelt szempillákat varázsol. Hosszan tartó hatás és (a festetlen szempillákhoz képest) akár 11-szer dúsabb pillák. Nem kenődik el. Egyedi műanyag keféje két különböző oldalával biztosít maximális hatást: az aszimmetrikus szárny formára hasonlító oldal sörtéi tökéletesen illeszkednek a szem formájához, minden szempillát elérnek és azonnali dúsítást biztosítanak, míg a másik oldal íves sörtéi szétválasztják a pillákat.

Black és Extreme Black változatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Manciska

2021. január 8.

Ne vegye meg senki, aki nem akarja elszúrni vele a kész sminkjét. Ne vegye meg senki, aki nem azt akarja látni, hogy össze vannak tapadva a pillái, vagy aki a festéket nem a szemhéján, vagy a szeme alatt szeretné viszontlátni. Kevés sz.r.bb dologba sikerült eddig belefutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Colormonkey

2020. november 17.

Teljes pénzkidobás. Túl sok festéket vesz fel, folyik, összekeni a szemhéjamat. Ráadásul potyog a festék a szem alá. Odaadtam a gyereknek játszani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

SchmitterBettina

2020. november 17.

Huuu én még ilyen 💩 spirált még életemben nem használtam. 2 vastag darabra ragassza össze a pillám, annyi terméket vesz fel. Hiába huzogatom le a terméket. Annyira folyós , össze fog mindent, alig szárad meg. 3 szor próbálkoztam, ment a kukába. Kész a sminkem és akkor össze kenem ezzel a fossal. Na nem. Mínusz csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

svekits

2020. november 12.

UP: Igazam lett, pár hét után már nem olyan folyós és vizes, nem keni össze a szemhéjam és rendesen szárad, egész jól eldolgozható, de így is nagyon sok festéket vesz fel, le kell húznom a tubus szélén jó alaposan, macerálni vele, és így is nagyon pereg a nap során. Nem ajánlom.

Jajj, hát én nem vagyok túl finnyás meg válogatós szempillaspirál terén, mindig azt veszem le a polcról, ami épp akciós, és nem szokott óriási gond lenni vele, de ez borzasztó. Rossz a kefe, sok festéket vesz fel, nagyon híg, nagyon nehezen szárad, gyakorlatilag bármennyire óvatosan is használom körbekeni az egész szemhéjamat. Pislogok és ott van mindenhol. Alul, felül!
Ráadásul még csak nem is csinál szép pillákat, mert akárhogy forgatom, még egy rétegben is úgy összetapasztja a pillákat, hogy a végén öt darab csomó áll ki a szememből összesen. Borzasztó, tényleg, ennyire rossz terméket még sose használtam szempillára. Kíváncsi vagyok, mennyire változik, ha kicsit beszárad és nem lesz ilyen vizes, az ilyen problémákon szokott segíteni, ha kicsit áll "beszárad" a cucc, de egyelőre ez így nulla. Mínusz egy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Smacksy

2020. október 18.

Szempillaspirál, teszi a dolgát.
De! Én ennek a spirálnak a keféje miatt szerettem meg a szilikonos kefét.
Ívelt formájú, hosszabbodó a formája, minden szálat el lehet vele érni és szétválasztja a pillákat.
Amíg viszonylag új a tubus sok festéket vesz fel, de ez szerintem orvosolható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Szempillaspirál, teszi a dolgát.
De! Én ennek a spirálnak a keféje miatt szerettem meg a szilikonos kefét.
Amíg viszonylag új a tubus sok festéket vesz fel, de ez szerintem orvosolható.

ludmilla

2020. április 24.

Alapvetően nem szeretem a szilikonos kefét, úgy vettem, hogy azt hittem hagyományos keféje van. Mindenesetre elnézem neki, mert én nagyon szeretem. Sok festéket visz fel, ami számomra előny és nem hátrány, mivel rövid szőke egyenes pilláik vannak. Kell neki a tartás. Sokkal jobban bejönnek a rimmel spirálok, mint a népszerű mayballine. Nem szeretek fél óráig tökölni a spirálozással, hogy látszódjon is valami. Ezzel nem kell.
Ajánlom azoknak, akik úgy vannak, mint én : gyorsan látványos pillák, kevés áthúzással, nem száraz formula.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Dodohemmings

2020. február 19.

Nos, ahogy alattam írták, valóban nagyon-nagyon sok festéket visz fel, a második rétegtől összetapad.
VISZONT! Ha a tubus bemenetelénél a szélénél végighúzod párszor, máris kevesebb festék lesz rajta. Illetve én átszoktam néha utána fésülni egy régebbi, megtisztított spirál keféjével, és úgy pöpec.
Nekem ez a TÖKÉLETES spirál, nagyon rövid szempilláim vannak, az is kevés és kusza. Már vagy 20féle spirált próbáltam (nem túlzok) De ez gyönyörű pillákat csinál: hosszít, dúsít. Kicsit olyan néha mintha muszempilláim lennének🥰 tartós, egy hosszú nap után is ugyanolyan, mint reggel. ráadásul nagyon sokáig jó, nem szárad be.
Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Nagyon ajánlom!

Luller

2019. november 16.

Jöttem felpontozni! Imádom! Igen, valóban nagyon sok festék kerül a kefére, így egy húzásra tulajdonképpen tocsog a festéktől a kefe és így a pillákra is sok kerül belőle. Viszont: nem kell óvatoskodni, vagy bűvészkedni a felvitelnél, csak jobban oda figyelni, hogy ne kend a bőrödre. De a végeredmény tényleg nagyon "WOW" :) és én éppen azért vettem meg, hogy ne kelljen hatszor végig menni a pillákon, hogy valami látszódjon. Ezzel a spirállal egyszer elég felvinni a festéket és kész is. Nekem tetszik, hogy tincses lesz a pilla, vagy ahogy én hívom légy lábas (mások pók lábnak hívják) Hehehe 😊 Amúgy nekem tetszik, kis csillagszemű lesz tőle, aki használja. Persze azért mindenképpen ajánlatos jól lehúzni a festéket, mielőtt elkezdjük felvinni. Nálam mindenképpen újra vevős, végre nem egy olyan spirált vettem, ami kb 2 hét alatt beszárad és semmit sem csinál a pilláimmal. Nekem 5 csillag! Hajrá csajok, adjatok neki még egy esélyt! 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

dsstr1

2019. augusztus 22.

A kommenteket olvasva megnyugodtam, hogy nem én vagyok ennyire béna és nem csak nekem nem vált be ez a spirál. Ahogy már írták is, egyszerűen nem lehet vele szép pillákat csinálni. Túl sok a festék a kefén, ha leszedem se sok minden változik, ugyan úgy póklábakat csinál és elkenődik. Ha fele ennyibe kerülne se venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Aadrii

2019. május 16.

Borzalmas. Kőkemény a keféje, fáj használni. A termék körülbelül 15 perc alatt szárad meg a szempillán, szóval addig pislogni sem érdemes, nem hogy véletlenül oda nyúlni, mert egyből kenődik szét. Használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Pantolactone, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.