Rimmel

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: petracska13, az összetevőket feltöltötte: lizard, Módosítva: 2012. december 7.

Kiszerelés:   1,6 g

Tökéletesen elfedi a bőrhibákat, miközben természetes növényi összetevőivel nyugtatja a bőrt.

Bernadett1976

2017. április 12.

Szeretem a Rimmel termékeket, de ez csalódás. Szem alá nem való, mert azonnal kiemeli az összes mikro szarkalábat is. Pattanásra meg azért nem, mert még jobban begyullad tőle. Nekem még a sima bőrön is pattanásaim lettek tőle. Sajnálom, de nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 12.

mrs.imperator

2016. október 22.

Pár száz forintért találtam a Rossmannban leértékelve, lecsaptam rá mert szeretem a tekerős, nem ecsetelős korrektorokat. Praktikus csomagolás, táskában a helye :) Jó színe van, jól fed,könnyű eloszlatni, tartós. Eredeti ára nem tudom mennyi de így egynek elment nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 22.

b5bea

2016. július 14.

Krémes állagú, erős fedésű, jól el lehet dolgozni a bőrön. Számomra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Krémes állagú, erős fedésű, jól el lehet dolgozni a bőrön. Számomra tökéletes!

Babooca

2015. október 24.

Zsíros, nyúzza a bőrömet felvitelkor és szem alá nem való. Pedig nekem oda kéne korrektor, szerencsére a pattanások a gondos arcápolás révén elkerülnek még a pirosbetűs napokon is. Nem tudom mikor és hogyan fogom tudni elhasználni. Ajándékba kaptam, a színe sincs eltalálva, de legalább van egy ilyenem is alapon maradhat a sminktartó táskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

hanett01

2015. május 6.

Eléggé szárít, ezért valóban csak a pattanásokon alkalmazható, szem alá pl. egyáltalán nem ajánlom! A fedése közepes és a tartóssága is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Csirip74

2015. február 24.

Ha tömören összefoglalom ennek a korrektornak a tudását azt mondom: nem oszt nem szoroz. Nem fed úgy ahogy szeretném, viszont jól kenhető. Ha húsz évvel fiatalabb lennék, lehet, hogy tökéletesen működne a börömön, mivel elhagytam a negyedik évtizedemet, túl sok kihívással kell megküzdenie és arra alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 24.

RebekaBeka

2014. november 16.

Jónak jó lenne , ha matt lenne , és kicsivel tartósabb , na jó nem kicsivel hanem sokkal , nekem nagyon max 1 órát tud fedni , mondjuk egy egész pici pattit . :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

MilkyWay

2014. november 7.

Hát én ezt nagyon szeretem, valószínüleg én vagyok az egyetlen aki ezt mondja, de szerintem a Catrice Camuflage -nál is jobb. Korrektornál én nem a tartósságot szoktam nézni, hanem az összetevőket (azért mégis csak a gyulladt arc területeken alkalmazzuk), a színeket (A Catrice nekem nagyon sárgás volt), kiszerelés (ez sokkal higénikusabb), állagot ( A Catrice-t soha nem tudtam rendesen eldolgozni). Nekem nem biztosít kisebb fedést, mint a Catrice.
Így Glamour-napokon 50%-os kuponnal 700Ft- ért nagyon megérte, de valószínűleg teljes áron is meg fogom venni.:)
**Azért a Catrice- hez hasonlítottam mert az a KrémMánia egyik legnépszerűbb korrektora.
*Ez csak az én véleményem, elfogadom és tiszteletben tartom, ha neked a Catrice - életed korrektora, vagy csak a Rimmeles nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 7.

anitaanett

2014. július 15.

Nem tartozik túlzottan a kedvenceim közé, de nincs vele bajom. Mindig tette a dolgát, amikor használtam, valóban nem túl tartós, de voltak ennél már sokkal rosszabb korrektoraim is. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

pronto

2014. május 26.

tényleg nem túl tartós és az orrcimpánál kicsit be is csomósodik, azonban a fedésével és a színével nekem nincs bajom. jó ez szerintem, ha nincsenek nagy bőrhibák, nekem pl csak hajszálerek vannak, azokat elfedi, nagy ragyát már lehet,hogy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0