Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Megújult formula!

Kalciummal és keratinnal gazdagított körömápoló, mely a gyenge körmöket megvédi a beszakadástól és töredezéstől. Alapozólakk, amely egyszerre véd és erősít.

norcza

2020. augusztus 24.

Borzasztóan vékony és gyenge körmöm van. E nélkül egy millimétert sem képes nőni a körmöm. Mindig beszakad. Ezzel fél centire meg tudom növeszteni, hogy legalább értelmesen nézzen ki. Az Essence XXL nail -lel együtt használom. Ez meg egy kis vastagságot is ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Candy21

2020. július 12.

Nagyon szeretem tényleg használ erősebbek lettek vele a körmeim. Nagyon szép a fénye jól mutat önmagában is. A tartósságaval is teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Sophie865

2020. március 17.

Nagyon szeretem! Bármelyik lakknál tartósabb. Nálam minden más körömlakk 1 nap után “hámlik” le a körmeimről. Borzalmasan töredezettek a körmeim, ez a lakk valamelyest segít, hogy ne pikkelyekben máljon le a beszakadt köröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

urbansoul

2020. február 25.

Sokat javított a beszakadt körmeim állapotán, ezért lakkozás előtt alaplakként ezt szoktam használni. Használatával tartósabb lesz a manikűr és még a sötétebb színű körömlakkot is könnyebb lemosni. Ha sietek előfordul, hogy csak magában használom, mert a benne lévő csillámok szép fényt adnak a körmöknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Bettii98

2020. január 16.

Nagyon-nagyon-nagyon jó termék! A körmeim gyorsabban nőttek tőle, nem szakadtak be. Újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Fannie

2020. január 3.

Ezt használom már évek óta, mindig újraveszem, mert alaplakként is nagyon jó, tartóssá teszi a manikűrt, két rétegben egy átlátszó, csillámos körömlakknak szuper, és szeretem is azt hinni, hogy nagyon jót tesz a körmeimnek, ha rajtam van. :) Van, hogy két-három hétig kúraszerűen felkenem heti kétszer, és azt szoktam észrevenni, hogy a három hét végén erősebbek, egészségesebbek a körmeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Dicci

2019. március 4.

Nekem körömerősítés céljából eddig ez tette legjobban a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Nekem körömerősítés céljából eddig ez tette legjobban a dolgát.

Linuxo

2018. április 29.

Bitang eŕős körmöket produkált. Kentem mindig, mindenkor... nem csak 14 napon át. Mikor anyukámnak elújságoltam milyen fasza körömerősítőre találtam, totál kiakadt a formaldehid miatt. Én próbáltam elhesegetni a gondoloataimat erről, de tény , hogy para egy termék ez. Érezhető egy égető, baromi kényelmetlen fájdalom mikpr felkenem. Nem venném újra. Evelin körömerősítő a nagy szerelmem most.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Eszter88

2018. március 2.

Nagyon szép csillogást biztosít a körmöknek, más lakkok alá is kiváló, fedőlakként megint csak ragyogást ad. Önmagában használva sem vettem észre látványos eredményt az ígért 2 hét alatt. Viszont újraveszem, mert tetszik és talán mégis több pluszt ad a körmöknek, mint egy hagyományos átlátszó lakk.

A körömerősítést, táplálást én tiszta mangó vajjal oldom meg. Na, az aztán napokon belül érzékelhető változást hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

crazy724

2018. február 26.

Lassan 2 éve használom, nem mondom, hogy csodát tesz, de én elégedett vagyok vele. Csak alaplakként használom, marha büdös, de gyorsan szárad. Kuponnapok alkalmával érdemes lecsapni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

MEK i

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.