Rimmel

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: nagyemese, Módosítva: 2015. október 6.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt hatású körömlakk

pixxie94

2016. november 11.

A színe szép, gyorsan szárad, de kb. ugyanolyan gyorsan le is pattog. Nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

kesha420

2016. május 17.

A színe gyönyörű, gyorsan szárad, de két órát nem bír ki a körmömön anélkül, hogy a fele ne jönne le. Alap és fedőlakkal is maximum egy napot bír ki. Nevetséges, ennél jobb szót sajnos nem tudok rá mondani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

pcksz

2016. március 23.

Katasztrófa. 1 órát se bír ki, még éjjel, álmomban is lepattogott. Bár akkora darabok hiányoznak, hogy talán a 'leesett' szó találóbb lenne. Még az egy csillagot is sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

VDorka

2015. december 7.

Hát ez még akciósan sem érte meg! Vigyázok én a körömlakkomra mindig, de ez órákon belül lepotyogott.. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

LauraDorina

2015. november 1.

Midnight kiss sötétkékjébe beleszerettem. Szerintem nagyon hamar lekopik, pattogzik, de nem használok hozzá fedőréteget akkor nagyon jó. Mondjuk én akkor már nem mattot, más márkát is. A gyors száradás, szép szín, nem büdös. Ezek miatt tetszik. A tartóssága miatt viszont nem éri meg a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 1.

salymf

2015. szeptember 30.

Sajnos imádom a matt lakkokat, és nem néztem utána mielőtt megvettem a kék és fekete színt, akciósak voltak. Meg is értem - gyakorlatilag a felkenés utáni pár órában elkezd pattogzani az eleje, majd szép nagy foltokban távozik a maradék. Meh.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Tinuska1600

Korcsoport: < 18
2015. szeptember 29.

Nekem a fekete szín van meg, ami nagyon szép, jó matt és nagyon jól néz ki a körmön, viszont oké, hogy matt, de azért tényleg nagyon keveset bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Fél nap után lepattogott, pedig esküszöm vigyáztam rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Fél nap után lepattogott, pedig esküszöm vigyáztam rá

sophienyuszi

2015. augusztus 22.

Én a 017 Matte-itude, fekete árnyalatra ruháztam be, nagyon izgatott voltam a drogériából hazafelé menet, alig vártam, hogy kipróbálhassam. Bár nagyon gyorsan szárad, és nagyon különlegesnek találtam a matt hatást, így az első használatkor akár hatost is adtam volna neki. De alig egy napja volt a körmeimen és lepattogott, szinte egészben, amelyek meg nem, azok kifényesedtek. Plusz az ecsetje szerintem használhatatlan, nekem túl széles, a kupak része is, nem csak maga a fej. Csupán az első pillanat varázsa (és a száradás) miatt kettest adok, de nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Marcsi8909

2015. augusztus 5.

Nekem a 015 Midnight Kiss gyönyörű kék lakkja meg ebből a kollekcióból. Felkenve talán még szebb, mint az üvegben, de sajnos max. 2 napig bírja fedés nélkül. Ha meg ugye alapból matt a lakk, miért kenjek még rá matt fedést is? o.O Szóval 3 csillag, mert nem szeretek 2 napon lakkozni, de az ecset és a maga a lakk szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.