Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2019. november 25.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cosette

2021. április 27.

Nekem is nagy kedvencem volt ez a spirál, a sötétebbik társával együtt. Külön pozitívum volt, hogy le voltak zárva egy kis műanyag fóliával így tuti nem bontotta fel őket senki. Éveken át használtam, szép hosszú pillákat csinált, nem kenődött, csomósodni is csak a lejárati ideje körül kezdett el (4-5 hónapot is kibírt). Sajnos pár éve eltűnt a polcokról, azóta nem tudom, hogy visszahozták, de ha igen szívesen veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Pappetra99

2021. április 27.

Számomra ez a valaha volt NumberOne spirál. Tökéletes. Gyönyörű nagy pillákat csinál természetes hatás mellett. Nem kell 30 rétegben felvinni, nem tapasztja össze a pillákat mind ezekre mellett nem pereg le és nem is kenődik el a nap végére. Ami még pozitívum nagyon gyorsan megszárad és a kefének a kialakítása miatt könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

Dorotafinta

2021. április 6.

A drogériákban kapható egyik legjobb szempillaspirál. A kefe alakja nagyon jó, kiemeli a pilláimat és jól tart. Sok szempillaspirálra érzékeny a szemek. Ettől sosem volt bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

annacska99

2021. január 23.

Odavagyoook az uborkás illatáért! Szép pillákat csinál, nem ragasztja össze őket. Nem potyog le, nem is kenődik fel. Sajnos az utóbbi időben a helyi drogériákban nem találtam, de ha valahol még szembe jön velem, biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Berill23

2020. november 29.

Szeretem a rimmel spirálokat,ezeket a típusú keféket.
A wake me up termékcsaládot is.
Szerintem nagyon jó,szép pillákat csinál,nem csomósodik. Az illata is remek,nem a megszokott spiráloké.
Egy ideje már nem látom,pedig újra venném 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Szeretem a rimmel spirálokat,ezeket a típusú keféket.
A wake me up termékcsaládot is.
Egy ideje már nem látom,pedig újra venném 🙂

Csingi

2020. június 26.

Akciósan vettem, amikor megjelent 🥰 Imádtam az uborkás illatát, amit a szempillámmal művelt. Sajnos azóta sehol sem látom :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Fiszuli

2020. május 19.

Az évekkel ezelőtti megjelenése óta állandó termék volt nálam, míg meg nem találtam a Maybelline spirálokra, amiktől azóta sem tudok megválni. Ez a spirál nálam nagyon jól vizsgázott, a természetesen hosszú és dús szempilláimat (amik miatt nem győzök mindig köszöntet mondani a sorsnak) nagyon szépen hosszabbította, göndörítette, én sosem tapasztaltam csomósodást. Az illatát imádtam. Napközben nem porlott, nem kopott, nem maszatolt az alsó szempilláknál. Megszámlálhatatlanul sokszor újra vettem, mert nagyon szép, természetes volt a hatás, amit el lehetett vele érni. A keféje is tetszett, szeretem az ilyen és ehhez hasonló típusokat, mert ezekkel nem kell ügyeskedni, csak használni. Lehet, hogy még nosztalgiából próbálkozok vele, már csak azért is, hogy konkrétabban össze tudjam hasonlítani a Maybelline-el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

getiimi

2020. május 6.

Egész szép és ívelt pillákat készít, az illata is kellemes. Azért kap 3 csillagot, mert bár újravettem, mégsem ez a tökéletes termék számomra. Sokkal íveltebb pillákat lehetne az én pilláimból készíteni és a ha próbálom kihozni a maximumot, becsomósodik és összeragad, pedig a dúsítás, hosszabbítás lenne cél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

dynah13

2019. december 14.

Nagyon erzekeny szemem van, sokaig csak ezt a spiralt birta, ettol nem konnyezett es pirosodott be, szoval sokaig csak ilyet hasznaltam. Aztan egyszer kipribaltam egy pupasat, annak pedig jobb a kefeje. Bar ritkan hasznalok spiralt, es sokait muszempillam volt, legkozelebb azt fogom megvenni. Ettol fuggetlenul nagyon szerettem ezt is, hosszas keresgeles utan talaltam olyat, amit tudtam hasznalni, ezert 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

novembermesi

2019. október 19.

Még egy Glamour napokon vettem 1-2 éve. Nem volt rossz, de nem tökéletes. Hosszabb használat után kezdett beszáradni illetve ragasztotta a pillákat. Eleinte szerettem szél pillákat csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.