Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 12.

• Az exkluzív formula uborkakivonattal, B5 és E vitaminokkal segíti pilláidat, hogy egész nap tökéletes állapotban legyenek. Ezen felül könnyű, friss illata további „érezd jól magad faktort” rejt.
  • Az okos Precision kefét a szempillavonalhoz alakították, hogy a pillákat felfelé és kifelé emelje. Puha rostjai elérik és egyenletesen fedik be minden egyes pilládat, határozott, tekintetet kiemelő összetételével tökéletes eszköz a nagy, ívelt, csomómentes pillák megformázásához, az igazán üde tekintet érdekében.
  • Igazi, reggeli energiabomba, amely érzékeny szemekre is kiváló.
Avon, Rimmel és BE Creative szempillaspirál újdonságok tesztje

Rimmel Wonder Eye Kit - új
Ár: 1600Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
reka0122

2019. július 9.

A tényleges teljes pénzkidobás. Rengeteg festéket vesz fel, borzasztóan csomósít és ha öt teljes órát kibírna anélkül, hogy nem pereg le, talán a két csillagot is megadtam volna. De sajnos nem. Finom illata van, de szerintem indokolatlanul túlságosan vizes bázisú, így nem valami tartós. Az egyetlen előnye hogy javarészt le sem kell mosni, ha esetleg mégis, még a hideg víz is könnyen lehozza másodpercek alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Jansis

2019. május 15.

Mai napig a nr.1. Jól kialakított az ecset forma, nagyon pozitív az uborkaillat. Tartós hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

bvtatjana

2019. április 5.

Szeretem az illatat de a kefe borzalmas es ar ertek aranyban van olcsobb es jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

annajeney

2019. március 25.

A festék nagyon jó minőségű, nem pereg, és szép sötét színe van. A kefe formája és textúrája azonban kritikán aluli. Nem tudom vele szépen végig festeni vele a pilláim, olyan nagy és széles, a sörtéi pedig puhák. Igy kölcsön szoktam venni a kefét egy másik spirálomból. Átlagban közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

MsCatastrophe

2019. március 21.

Egy hosszabb 3D műszempillás időszak után meguntam a műszempillát. Letört a pillám, hiába vigyáztam rá, ügyes volt a kozmetikus is, akihez jártam.
Lényeg a lényeg, kellett egy jó spirál. Erre esett a választásom és imádom!
Dúsít és hosszabbít, nem kenődik, nem maszatolódik, 12 órát simán bír.
Én két rétegben szoktam felvinni, de egy réteg is látszik a szempillákon.
Az illatát különösen szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Lényeg a lényeg, kellett egy jó spirál. Erre esett a választásom és imádom!
Dúsít és hosszabbít, nem kenődik, nem maszatolódik, 12 órát simán bír.
Én két rétegben szoktam felvinni, de egy réteg is látszik a szempillákon.
Az illatát különösen szeretem.

zayrra

2019. március 5.

Akciósak voltak a rimmel spirálok a dm be, gondoltam beszerzek egyet, szeretem próbálgatni a spirálokat, gyorsan felpillantottam ide és a túlnyomó részt pozitív vélemények alapján (meg mert szimpatikus volt a spirál kialakítása valamint megfogott a csomagolása) erre esett a választásom.. bárcsak ne így lett volna.. sajnos az egyetlen pozítiv dolog amit mondani tudok róla, h nagyon szép intenzív fekete színe van .. és ennyi.. semmit nem csinál .. csak azért nem egy csillag mert második lépéses spirálnak eltudom használgatni ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Vicus

2019. február 19.

Nem tetszik. Szinte nem is dúsít, csak hosszabbít és összetapasztja a pillákat.. Lehet, hogy majd sűrűbb lesz a festék idővel és ez változtat a problémán. Majd kiderül.
Update: nem lett sűrűbb, mondjuk keveset is használtam, mert azóta sem szerettem meg. A tubus teteje, azaz a kefe szára sincs nekem kézre. Egyedül az illatát szeretem, meg szép a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

zsofiszalay

2019. január 23.

Ajándékba kaptam, kb eddig 2x használtam, de többször inkább nem próbálkozom vele. Nap végére elkenődik. A szemem viszket tőle. A ráadás, hogy amit én napi szinten használok negyed ennyibe kerül...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

Axelandra

2019. január 3.

Nálam nem lett nyerő, bénázok a keféjével és a szemem alá kenődig nap közepére... baratnőm viszont esküszik rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Halsey16

2018. december 8.

Idén ősszel a Glamour-napokon vettem meg, és arra gondoltam adok neki egy esélyt. Azóta használgatom, de engem nem győzött meg, mert semmit nem csinál a szempilláimmal, még akkor sem ha több rétegben viszem fel, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.