Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Argánolajjal dúsított szempillaspirál

encikeke92

2019. május 10.

Én imádom, nekem ez a eddigi leginkább bevált szempillaspirál...
Nagyon sokat kipróbáltam a legolcsóbbtól a legdrágábbig, de ez az, amit tuti újravásárolok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Én imádom, nekem ez a eddigi leginkább bevált szempillaspirál...

pviviana

2019. március 31.

Ha tehetem, csak ezt a szempillaspirált vásárolom, nekem nagyon bevált. A szempilláimat extra hosszúra nyújtja és a színe is szép fekete. Elég nagy a kefe része, de szépen lehet vele bánni, könnyen szétválasztja a szempillákat. Elég sokáig kitart, így majdnem évente kell újravásárolnom, úgyhogy szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

zsofiaa96

2019. március 18.

Évek óta ezt a szempillaspirált használom, szerintem nagyon jó áron van és gyönyörű szemeket lehet vele varázsolni. Sokszor van akcióban is a drogériákban. Alapvetően nincsenek rövid pilláim de ennek a spirálnak köszönhetően még dúsabb és hosszabb pillákat tudok készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

drdoe

2019. március 9.

Hosszu, dus szempillaim vannak, igy olyan szempillaspiralt kerestem, ami ‘dramaian’ kiemeli oket. Ennek a kiprobalasara esett a valasztasom, de a hozzafuzott remenyeket nem valtotta be. Nagy pozitivum, hogy nagyon szepen szeparalja a pillakat, nem ragadnak ossze, ami nalam nagyon ritka! Hetkoznapokra tokeletes, de en meg tovabb keresem az igazit! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

zsazsix

2019. január 3.

akciósan vettem nemrég, valami fantasztikus! nagyon rövid pilláim vannak alapból, és mindig keresem a jobb és jobb spirálokat. Azt hiszem most egy időre megtaláltam a kedvencem :) dúsít és hosszabbít, de a hosszabbítás zseniális. Emellett, egy olyan verziót vettem belőle, ami sötétbarna csomagolású és argán olaj is van benne, ennek következtében pár hét használat után elkezdtek nőni a pilláim :) juhú

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

ranett

2018. november 30.

Akciósan vettem, kb 1000 Ft volt örültem neki nagyon, de többet vártam tőle sokkal a kivitelezése alapján, semmi extra, a pillákat eléggé összeragasztja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

lohnerniki15

2018. november 16.

A kedvencem volt ez a szempillaspirál. Nagyon kellemes illata volt, nem ragadtak össze a pilláim, nekem műszempilla hatást kölcsönzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

CintreLow

2018. november 12.

Hosszú, sok és vastagszálú szempillám van, amivel ez a termék nem tudott mit kezdeni. Egyszerűen nem emeli meg, nem bírja el. Azon kívül, hogy egy kicsit beszínezi, semmi nem történik. Mintha csak vízzel próbálkoznék. Ajándékba kaptam, de én is továbbajándékozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

annavero

2018. október 13.

Nagyon szeretem ezt a terméket... az argán olaj kifejezetten növeli a szempilláim méretét, és dúsít is. Könnyen használható. Én általában 2 rétegben viszem fel, az első rétegben inkább a szempillák szeparálására törekszem. A második réteg pedig a hosszabbításé. Nem potyog, és nem ragad össze, nincs panda hatás, nem keni össze a szem alatti részt. Egy hátránya sajnos viszont van... 1 hónap alatt simán beleszárad a tégelybe, ami azért 3000 Ft-os szempillaspirálnál elég pazarlás... de azt gondolom ettől még teljes kettőnk között az összhang. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

BTLaura

2018. szeptember 10.

Hétköznapokra egy meglehetősen gyenge hétköznapi spirál. Nem ad túl sokat, a belső részek nehezen elérhetők a hatalmas kefe miatt. Nem igazán rétegezhető, de egy előnye, hogy nem maszatolódik. Elhasználom, de ennyi. A második leggyengébb spirál, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.