Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2016. március 10.

Argánolajjal dúsított szempillaspirál. Hosszít, ível, dúsít. Tökéletes pillák, hosszantartó hatás.

szaboszilvia28

2019. június 28.

Egynek jó, semmi extra... Sőt a keféje egy wc kefe méretére hajaz...

Update:
Már 2-t elhasználtam, megszerettem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Egynek jó, semmi extra... Sőt a keféje egy wc kefe méretére hajaz...

Update:
Már 2-t elhasználtam, megszerettem...

ildikeb

2019. május 21.

Nem értem ezt a sok negatív véleményt, én imádom, már vagy 5x újravettem és újra is fogom még. Nekem nem ragad, nem tapaszt, nem csomósodik, fél évig elég és nem is nehezíti el a szempilláimat. Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

fanniekoo

2019. május 4.

Nem rossz. Szeretem, hogy szétválasztja a pilláimat úgy ahogy a nagy könyvben meg van írva. A kefe méretével nem vagyok megelégedve, viszont ez nem a spirál hibája, pusztán csak én voltam eddig hozzászokva a vékony kefés spirálokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Szofi1101

2019. április 29.

Én szerettem ezt használni, bár az elején sok festéket vett fel és elég folyékony volt, így kellett kb két hét mire helyrerázódtunk, de utána elégedett voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Mosizso

2019. április 20.

Ehhez a Rimmeles szempilla spirál csoporthoz tartozót vettem, az extreme black mascara wonder full akármit. Aminek persze a csomagolása gyönyörű (fekete alap,rózsaszínes csillogó betűk)..de ami benne van. A kefe rengeteg festéket vesz fel, összeragasztja a pillákat és ha ez még nem lenne elég, potyog is. Nem mondom, biztos lehetne rosszabb is...majd valahoyg összebarátkozunk...de vajon mikor:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

dzsamilla

2019. január 14.

Csak azért vettem meg, mert valami nevetséges összegre volt leárazva, és a vélemények alapján sokkal rosszabbra számítottam. Eleinte szenvedtem vele rendesen, mert iszonyú sok festéket vett fel a kefe, de pár hét után összebarátkoztunk.
A három ígért hatásból egyértelműen a hosszításban remekel, de abban nagyon. Dúsítást nem igazán tapasztaltam, ráadásul hajlamos összetapasztani a pillákat, ezért ügyeskedni kell vele. Őszintén szólva soha nem értettem, egy szempillaspirál fizikailag hogyan lehetne képes az ívelésre, ezért ezt a funkciót nem is értékelném. Intenzív színe van, nem kenődik, nem potyog, rajtam simán kibír 10-12 órát probléma nélkül, ugyanakkor könnyű lemosni. Az argánolaj hatását nem tudom megítélni, de ártani nem árthat. :)
Teljes áron biztos nem venném újra, de azért nem olyan borzalmas spirál ez. 3,5-et adnék ha lehetne, de felfelé kerekítve legyen most 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

p.bettina

2018. december 12.

Fogyóban volt a spirálom, gondoltam kicsit újítok, kipróbálok egy másik márkát, erre esett a választás. A spirál csomagolása gyönyörű, nagyon tetszik. A keféjétől kicsit ódzkodtam, de úgy voltam vele, hogy azért kipróbálom. Nos, semmi különöset nem csinál a pilláimmal. Nem ragadnak tőle össze, ez egy pozitívum, ugyanakkor én szeretem, ha jó nagy és dús pilláim lesznek és ettől sajnos nincs meg ez a hatás. Épp csak egy vékony réteget lehet vele tenni a pillákra, nem is ível rajtuk semmit, szóval nekem annyira nem jött be. Szomorú vagyok miatta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Jane

2018. október 21.

Mániám minden szempilla ápoló/kímélő spirált kipróbálni, ezért esett erre a választásom, de sajnos nem vált be. :( Nehéz használni a keféjét és semmi különlegeset nem csinál a pillákkal. Azért elhasználom minden napokra de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

poldibarb

2018. augusztus 15.

En kifejezetten szeretem. Jo a fesuje, nem ragadnak ossze a pillak. Nem hullik tole a szempillam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Jrsmn

2018. július 19.

Összességében elégedett vagyok vele, megvettem ilyen egynek jó alapon. Természetesen hosszúak és íveltek a pilláim, csak kissé ritkásak, úgyhogy az argánolaj nem árthat, viszont valóban nem dúsít látványra kifejezetten, úgyhogy ezért nem kap full csillagot. Teszi a dolgát, szépen fed, nem tapad össze és egy munkanapot kibír maszat nélkül, de amit ígér, azt nem egészen tartja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.