Rimmel

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vvv, Módosítva: 2019. június 26.

• csaknem 24 órán át tartós
  • maszatolásmentes, izzadságálló, kenődésálló kivitel
  • precíz és rugalmas aplikátorral a gyors és könnyű felvitel érdekében
  • könnyű formula a fényes végeredményért

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szogireka

2019. július 29.

Nagyot csalódtam a termékben. A királykék szín mellett döntöttem -habár mindkettőt hazavittem volna- így legalább megspóroltam magamnak kb. 3000Ft-ot. Iszonyú nehéz applikálni: először sok kerül egy helyre, utána pedig csak egy vizes csík marad utána, ami csak szétkeni a normálisan sikerült pár mm-es részt. Hatalmas munkám van abban, hogy normálisan nézzen ki, ráadásul utána nehéz leszedni a szempilláimról. A sok szenvedés után egyébként egy tényleg tartós szép színű eredményt kapok, de ennyi macera és hátrány után nem igazán éri meg, pláne ilyen borsos áron... Arról nem is beszélve, hogy még csak nem is foghatja a forgalmazó a vevőre a fenti problémákat, mert az utasításnak megfelelően igenis felráztam a szemhéjtust (amire amúgy soha egyetlen általam használt terméknél nem volt szükség)
Ha valaki nagyon szemezik vele a drogériában, ne vegye meg, mert csak a napját teszi tönkre vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 29.

Pamador

2019. június 27.

Nem, nem és nem. Pedig annyira akartam egy ilyen intenzív kék színt. Amennyire megörültem,neki, olyannyira csalódtam benne. Igen halovány, a nagy pigmentáltsága egy nagy lepkepuki... Már bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

vvv

2019. június 27.

Pár napja volt "szerencsém" megvásárolni, mert épp akciósan "csak" 2.500.- Ft volt 3.000.- Ft helyett.
Megbántam.
Amennyire jól nézett ki a csomagolás, annyira hervasztóan gyengén fog, összerázás után is alig fog.
A reklám szerint erősen pigmentált. Hát nem az.
Szeretném visszakapni a pénzemet.
Óriási csalódás!!!!!!!

Update:

Kapott egy második esélyt.
Nem érdemelte meg.
Még hogy precíz aplikátor....Olyan vastag az aplikátor, hogy egyáltalán nem lehet vele szépen dolgozni.
Förtelmesen gyengén színez, ha pedig rákenek még egy réteget, hogy látszódjon is a szín, az leszedi az előző réteget. Akkor is leszedi, ha hagyom megszáradni az első réteget...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Megbántam.
A reklám szerint erősen pigmentált. Hát nem az.
Szeretném visszakapni a pénzemet.
Óriási csalódás!!!!!!!

Update:

Kapott egy második esélyt.
Nem érdemelte meg.

Hidratálók: Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.